BezpiecznaCiaza112023

chałupnictwo

14 lata 2 miesiąc temu #4443 przez jedynaczka
pierwszy raz słysze o takiej stronce :)
pooglądam :)
ogłosiłaś sie juz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586185 przez EwelinaB87
Ja mam zamiar zalozyc firme gdzie bede sprzedawac zabawki recznie robione, narazie mam zamiar sprzedawac zabawki dla malych dzieci robione na szydelku bezpieczne, ekologiczne wyjatkowe, oraz akcesoria dla noworodkow, buciki niedrapki czapeczki, idealne prezenty wyprawkowe dla maluszkow.

Narazie sprzedaje je znajomym, poniewaz sa wyjatkowe, mieciutkie i bezpieczne a nie made in china.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #606522 przez SisiBabyCare_pl
Super pomysł. Masz może jakieś zdjęcia swoich prac? Domyślam się, że Twój awatar to właśnie dzieło Twoich rąk. Piękna pszczółka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #752726 przez Kamawi
no ja ostatnio szukałam chałpupnicta ale właśnie tylko kase ciągną i ja wam powiem żę nie wierze już w to. Ciągle jakieś znaczki im odsyłać, albo pieniądze, dla mnie pic na wode. Koleżanka jakieś ankiety robi ale narazie nie ma naboru:( i jak tu dorobić? widziałam w necie żę na pisaniu artykułów i nawet nieźle płaca, zobaczymy czy odpowiedza na aplikację

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031251 przez robertab
Typowe chałupnictwo to raczej działka wszelkiej maści oszustów - ale takie pisanie tekstów na zlecenie brzmi fajnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041899 przez lostka
Ja pisałam kiedyś transkrypcje, czyli przepisywałam wywiady nagrane na dyktafon. Wiele nie zarobiłam, ale to przynajmniej nie było oszustwo, bo praca była na umowę o dzieło. Ale nie chciałabym wracać do tego zajęcia drugi raz. Po pierwsze mało kasy, po drugie wielogodzinna praca przed monitorem i bardzo mozolna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069235 przez Quake
Obecnie jest wiele możliwości do pracy w domu i to przy małym dziecku. Można w ten sposób trochę dorobić i jednocześnie rozwinąć skrzydła w swoich pasjach. Może takie zarabianie na blogu: subasta.pl/jak-zarabiac-na-blogu-3-praktyczne-wskazowki/ obecnie jest to dosyć popularne, podobnie jak prowadzenie swojego kanału na youtube. Pracy w sieci nie brakuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069479 przez Quake
Chałupnictwo jest raczej formą dorabiania, bo wielkich pieniędzy w ten sposób się nie uzyska.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl