BezpiecznaCiaza112023

szelki do chodzenia

12 lata 4 miesiąc temu #252528 przez madzioreczek
natmur11 napisał:

bombel779 napisał:

A ja w takich szelkach nauczyłam chodzić córkę szwagra :) Przy pierwszych próbach samodzielnego poruszania,przewróciła się,przestraszyła i później w ogóle nie chciała stać. Kupiłam jej szelki i świetnie zdały egzamin!Mała się przełamała i niemalże po 2óch dniach zaczynała dreptać samodzielnie :) Miała swój chodzik-na kółkach,z nim poruszanie się było łatwe bo mogła się trzymać.Szelki pomogły jej uwierzyć że bez trzymania też można przebierać nóżkami ;) :P
Mnie się to podoba i swojemu dziecku też kupię :)


muchowa co do tych szelek to sie zgadzam ale wczesniej pisalysmy o takich w ktorych dziecko sie sadza.

a te sama mam ale narazie boje sie z nich korzystac. jednak wydaje mi sie ze im szybciej dziecko zacznie samodzilnie chodzic za raczke z rodzicem potem nie bedzie biegac przed nim jak to w przypadku szelek. zostawilam narazie na okazjonalne wyjscia do amrketu czy gdzies.




A czy te szelki były dobre na Małą? Bo ja zamówiłam na allegro i ta rączka do trzymania sięga do połowy główki i albo one są za małe albo ja nie umiem ich wydłużyć,wydłużyłam je za pomocą klamerek i teraz z jednej strony są dłuższe a z drugiej krótsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #252627 przez bombel779
Tak były dobre. To było już prawie 1.5 roku temu więc nie pamiętam dokładnie jak wysoko (ponad główką) była ta rączka ale Mała spokojnie się mieściła,nic nam nie zawadzało ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #254545 przez Agusiak
Bomblu mnie też się te szelki podobają :lol: Mój kuzyn miał jej dla córeczki i szybciutko i bez obaw zaczęła chodzić. Również planuję ich zakup. Ale kiedy będzie dobry moment? Ja sama zacznie już stawać na nóżki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #254682 przez bombel779
Agusiak napisał:

Ale kiedy będzie dobry moment? Ja sama zacznie już stawać na nóżki?

Myślę że nie wcześniej niż wtedy kiedy będzie już PEWNIE chodzić z rodzicem za rączkę bądź z chodzikiem ;) wcześniej moim zdaniem nie ma sensu "zmuszać" dziecko do chodzenia,czy to w szelkach czy bez ich pomocy.


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl