BezpiecznaCiaza112023

Cześć dziewczyny! Wita Was Sylwestrowa Mama :)

11 lata 10 miesiąc temu #374021 przez Moth
Cześć dziewczyny:)

Nazywam sie Monika, dziś kończę 10 tydzień ciąży - czas leci jak wściekły :)
W sierpniu kończę 26 lat i szykuje mi się wspaniały Sylwester bo właśnie na 31go mam termin :)
Mieszkam obecnie pod Warszawą i nie mam tutaj żadnych przyjaciółek, liczę na Was moje współtowarzyszki ciążowe :)

Nasza dzidzia była planowana, chociaż zaskoczył nas nieco fakt, ze dwie kreseczki zobaczyłam juz w drugim miesiącu starania się :) Dodam, że wcześniej non stop brałam tabletki antykoncepcyjne od 18 roku życia:) Moment w ktorym test wyszedł pozytywnie i potem, kiedy usłyszalam bicie serca mojego dziecka podczas badania usg to dotychczas najpiękniejsze chwile mojego życia!:) no ale nie ma nic za darmo, jak pewnie większość z Was dzidka męczy mnie od samego początku - wymioty, nudnosci, wzdęcia - klasyka :) Najgorsze jest to, że nagle musialam zmienic tryb życia- jestem bardzo aktywna, tuż przed zajsciem w ciaze przebieglam polmaraton i szykowalam sie na maraton, od lat jezdze motocyklem czego teraz nie odwaze sie zrobic, prowadzilam aktywne zycie towarzyskie a teraz siedze w domu z ipadem przed tv podczas gdy moj Chlop bawi sie na imprezie w klubie motocyklowym. Nie zloszcze sie bo to moj wybor i jest mi dobrze z moim brzuszkiem w domku ale czasem denerwuje mnie ze nie mam sil, sapie przy wysilku i taki ze mnie flaczek :) Czekam na drugi trymestr - powiadaja ze ma sie wiecej energii i juz tak nie muli :)

Troszke sie rozpisalam, ale dzieki temu mniej wiecej macie jakis moj obraz :)

Caluje i pozdrawiam:)

P.S Jesli ktoras z Was jest z okolic Warszawy, ma ochote na soczek na miescie, tour de sklepy dzidziowe/ciazowe albo ma moze malego pieska ( ja mam chihuahue ) i ma ochote na spacerek z pieskami - zapraszam do kontaktu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #374059 przez Agusiak
Witaj Moth serdecznie gratuluję dzidziusia i życzę dużo zdrówka Tobie i maleństwu i prawidłowego przebiegu całej ciąży :)

Oj wiem co masz na myśli zwłaszcza jeśli chodzi o motor. Mój mąż także jest motocyklistą i gdzie tylko się dało jeździliśmy na motorze, wakacje, itp :) Teraz póki co wygrywa rodzinne, duże auto a motorem poodwiedzamy zloty :P :P
Ja sama z powodu ciąży musiałam przerwać kurs prawa jazdy na motor, skończyłam teorię i zaczęłam jazdy, nawet całkiem nieźle szło :P ale właśnie wtedy pojawiły się dwie kreseczki a później nasza kochana córcia :)
Teraz prędko na kurs nie wrócę bo zwyczajnie nie mam czasu ale może kiedyś...
Ale znowu wracamy do gry jeśli chodzi o zloty bo małą można już spokojnie zostawić u jakiś dziadków a jak troszkę podrośnie to będzie jeździć z nami :)

Niestety nie jestem z Warszawy a z południa Polski ale zawsze możesz tu z nami poklikać :)

Zapraszam także do mam grudzień 2012, tam są mamy z terminem na grudzień i pewnie z podobnymi objawami na tym etapie ciąży :)
Zapraszam też do majówek 2011 i na wszystkie pozostałe wątki :)
Dobrze trafiłaś bo to bardzo fajne miejsce :)

Pozdrawiam :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #374925 przez emma
witaj, Ćmo! :)
fajnie, ze do nas dolaczylas, na pewno bedzie ci tu razniej (mnie bylo! :)). z tego co wiem, jest tu sporo mam z Warszawy i okolic, popytaj na mamusiach grudniowych 2012. masz racje, czas szybko plynie. jestem tegoroczna marcowka, na forum od roku, ale wydaje mi sie, ze znaaacznie krocej :). mieszkam w Warszawie i jesli masz ochote, mozemy z Zosią wybrac sie z toba na spacer/zakupy! :) pozdrowienia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl