BezpiecznaCiaza112023

Witam ;)

11 lata 9 miesiąc temu #398201 przez Agaś
Witam wszystkie mamy i ich pociechy.
Jestem w 24 tygodniu mojej pierwszej ciąży, mam 27 lat i z jednej strony boję się porodu aczkolwiek z drugiej 9 miesięcy to dużo za dużo, nie mogę się doczekać do 10 listopada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398205 przez iwonaryki
Witaj kochana :laugh: w porodzie nie ma nic strasznego wiem coś o tym rodziłam trzy razy więc już doświadczenie mam i to już spore :silly: wiadomo ze każda z nas musi trochę swoje przejść ale się opłaci gdyż potem po cudnych dziewięciu miesiącach ujżymy największe szczęście jakim jest dziecko :kiss: Ogromnie gratuluję Tobie kochana i życzę zdrowych dziewięciu miesięcy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398219 przez Agaś
Jak ja Tobie zazdroszczę!!!
Też planujemy 3. A rodziłaś 3 razy tradycyjnie, czy może eksperymentowałaś np z wodą?
Nie mam zielonego pojęcia na jaki poród się zdecydować, szczególnie biorąc pod uwagę, że będę rodzić w Anglii. Jedno czego wiem na 100% to że nie chcę znieczulenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398222 przez katka1902
Agaś jesteś na 100% pewna, że nie będziesz chciała znieczulenia? Słyszałam, że to jest okropny ból. Podziwiam Cię za odwagę:) Mnie dziewczyny tak nastraszyły porodem, że jak pomyślę sobie o nim to słabo mi się robi ale z drugiej strony chciałabym już przytulić tą malutką istotkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398327 przez Agaś
Na 100% będę pewna po porodzie ;) też się boję. wiesz jak to jest jak robisz coś pierwszy raz. Nie wiesz czego do końca się spodziewać a każda mama, która ma to za sobą mówi coś innego. Ja to nawet boje się że nie rozpoznam kiedy będę miała skurcze.
A jaki chcesz mieć poród?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398348 przez Misia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398399 przez iwonaryki
Agaś napisał:

Jak ja Tobie zazdroszczę!!!
Też planujemy 3. A rodziłaś 3 razy tradycyjnie, czy może eksperymentowałaś np z wodą?
Nie mam zielonego pojęcia na jaki poród się zdecydować, szczególnie biorąc pod uwagę, że będę rodzić w Anglii. Jedno czego wiem na 100% to że nie chcę znieczulenia.


Ja kochana rodziłam trzy razy naturalnie , jak rodziłam mojego synka też się trochę bałam a miałam 17 lat jak mojego Grzesia urodziłam , każdy mi mówił że poród jest straszny z eto że tamto a jak już wybiła godzina zero sama dobrze wiedziałam jak mam się zachować , nie pańkowałam tak na spokojnie do tego wszystkiego podchodziłam :blink: a córeczki ma rok po roku więc już wiedziałam co i jak myślałam że zapomnę jak się rodzi przy moim drugim porodzie a jednak też dobrze się spisałam :blink: tak jak każda z nas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398525 przez Nuss
Witajcie mam 19 lat i jestem w 9 tyg pierwszej ciąży :) bardzo się ciesze z tego ale rodzina mojego narzeczonego chyba postawiła za punkt honoru denerwowanie mnie na każdym kroku. Pozdrawiam wszystkie mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398654 przez iwonaryki
Nuss napisał:

Witajcie mam 19 lat i jestem w 9 tyg pierwszej ciąży :) bardzo się ciesze z tego ale rodzina mojego narzeczonego chyba postawiła za punkt honoru denerwowanie mnie na każdym kroku. Pozdrawiam wszystkie mamy :)


Kochana witaj wśród nas :kiss: tam rodziną swojego narzeczonego się nie przejmuj to jest wasze wspólne dziecko , i najważniejsze że wy jesteście szczęśliwi a to co oni gadają mniej w nosie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398659 przez Agaś
Gratulacje, nie zwracaj uwagi na jakies zaczepki i nie denerwuj się bo to nie jest wskazane w naszym stanie. Poza tym to początek ciąży to burza hormonów, która może sprawiać że Ty sama będziesz bardziej wrażliwa na wszystko i będziesz mieć huśtawki nastrojów. Ja na początku potrafiłam mojemu partnerowi zrobić awanturę o 10 minut, które musiałam poczekać żeby zjeść obiad, bo on chciał się tylko wykąpać. Teraz się z tego śmieje ale wtedy to było prawie jak koniec świata.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #399157 przez Nuss
Na szczęście na mojego narzeczonego nie mam co narzekać :) przyszli teściowie tez są w porządku ale największy problem sprawiają mi babcie mojego partnera. Jedna z nich mieszka w drugiej części domu a druga przyjeżdża się opiekować 4 letnim bratem mojego narzeczonego. Ostatnio maluch nie wiedział jeszcze ze mam w brzuszku dzidzie i lekko mnie uderzył w brzuch wiec zwróciłam mu uwagę a babcia stwierdziła ze przesadzam i mam nie panikować ze jestem taka niedotykalska i bardzo mnie to zdenerwowało. Ale mały już wie i cały czas się pyta kiedy to będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #399264 przez iwonaryki
Witaj moja droga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #400533 przez buziaczek18
Witam wszystkie mamy bardzo gorąco ,spodziewam się kolejnego dzidziusia będzie to moja 5 ;) pociecha ale coż bywa i tak sama jestem tym zaskoczona ,mam nadzieję że wszystko skonczy się pomyślnie,mam nadzieję że będę tu ciepło przyjęta ,obecnie jestem w 8 tygodniu i 8 dniu ciąży ,mam prośbe,pomóżcie mi wyliczyć mój termin porodu,z miesiączki nie mogę ponieważ z wrażenia nie mogę sobie przypomnieć którego maja ja miałam wiem tylko z usg który to tydzień ,poza tym nie wiem jak to się dalej potoczy mam krwiaka ok 3 cm ,życze wszystkim mamą szczęśliwego zakończenia ciąży i jesli mogę to z wami zostanę :) .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #400672 przez iwonaryki
buziaczek18 napisał:

Witam wszystkie mamy bardzo gorąco ,spodziewam się kolejnego dzidziusia będzie to moja 5 ;) pociecha ale coż bywa i tak sama jestem tym zaskoczona ,mam nadzieję że wszystko skonczy się pomyślnie,mam nadzieję że będę tu ciepło przyjęta ,obecnie jestem w 8 tygodniu i 8 dniu ciąży ,mam prośbe,pomóżcie mi wyliczyć mój termin porodu,z miesiączki nie mogę ponieważ z wrażenia nie mogę sobie przypomnieć którego maja ja miałam wiem tylko z usg który to tydzień ,poza tym nie wiem jak to się dalej potoczy mam krwiaka ok 3 cm ,życze wszystkim mamą szczęśliwego zakończenia ciąży i jesli mogę to z wami zostanę :) .


Witaj moja droga :kiss: ja kochana miałam w mojej ciąży pierwszej podobnie gdyż wiedziałam jedynie że ostatni okres miałam w kwietniu , a którego to nie wiedziałam i termin porodu miałam na Święta Bożego Narodzenia a mój synek urodził się na tydzień przed ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl