BezpiecznaCiaza112023

Witajcie Dziewczynki :)

10 lata 5 miesiąc temu #800863 przez nike84
Czesć dziewczynki :) Co tam u Was? Jakoś cicho sie tu zrobiło :(

U nas Kacperek ostatnio coś marudny sie zrobił i najchętniej cały dzień spędziłby na rączkach. Niestety nie jest to juz takie proste, bo mój klocuś wazy juz 6 kg! Na mikołaja kupiliśmy mu tą matę z fisher price z pianinkiem, więc mam czasami chwilę dla siebie :)
A ja ostatnio sie zważyłam i porobiłam pomiary, i tak się załamałam, ze przyniosłam sobie rowerek stacjonarny z piwnicy i codziennie zasuwam po 15km B)

Karolcia pewnie się cieszycie z przylotu do Polski :) Na długo przylatujecie? Jak w ogóle wygląda lot z takim maluchem? Z jakiego miasta jestes?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #800947 przez srenka_918
Nike Pawełek ma przeszło 9kg i też by tylko na rękach chciał być ;)
Ale teraz juz coraz więcej potrafi zająć się sam sobą... Na macie w końcu się bawi a nie ogląda sufit ;) Jak go posadzę na podłodze na materacu to siedzi z 10 min i się położy na brzuch ;) Jeszcze trochę i będzie przygotowywać się do raczkowania ;)

Nike nie przejmuj się tak wagą, zimą zawsze ciężej jest zgubić niż wiosną czy latem... Przyjdzie wiosna samo spadnie ;) Ja się tak pocieszam ;) Nie chce mi się ćwiczyć ;)

Wojny z Pawełkiem powoli mijają, jak jest śpiący ciągnie cyca bez protestów, na gościnach karmię butlą i przynajmniej mały się najada i nie marudzi ;) Obiadki wsuwa jak szalony ;) Ostatnio nawet przekonał się do jabłka, bo wcześniej było mu za kwaśne...

Karolcia, właśnie skąd jesteś? Może okolice którejś z nas? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803234 przez KarolciaZumba
ufff u nas ostatnio dużo się dzieje więc padam na ryj co chwilę ktoś coś !Nagle wszyscy przylatuja i mnie denerwuj jednak co spokój to spokój :dry:

Nike ja właśnie też planuje kupić ta mate ale nie mam czasu się wybrać do sklepu.
Na razie zabukowałam bilet w jedną stronę więc jak mnie rodzice już będą wkurzać to będę wracać :laugh:
Trochę obawiam się lotu ale jestem dobrej myśli a lądujemy dopiero o 21:05 a jestem z Zabrza(okolice Katowic).

Mi to ostatnio kilogramy tak lecą ,że aż masakra !!!!!!! :ohmy: w ogóle nie mam czasu jeść i boję się,że stracę pokarm :(

Maja na szczęście grzeczna ale przez to,że ciągle ktoś u nas to Maja nie ma spokoju bo wiecznie ktoś ja nosi i ściska więc zaczyna mnie to wkurzać :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803258 przez nike84
O kurcze Karolcia to faktycznie masz teraz urwanie głowy. Ja też zdecydowanie wolę święty spokój, zwłaszcza teraz jak na świecie pojawił się Kacperek.
Zabrze znam bardzo dobrze, bo mój mąż tam pracuje, wiec zanim Kacperek się urodził, co tydzień po niego tam jeździłam. No i po zakupy dla małego ;)
Ja to bym chciała żeby mi kilogramy zaczęły lecieć, ale w dół. Bo na razie idą ale w górę :angry: Po nowym roku biorę się już ostro za siebie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803360 przez KarolciaZumba
Nike poczekaj aż Kacperek zacznie raczkować i potem chodzić będziemy mieć dziennie taką gimnastykę że ho ho :D

Dziś Mikołaj dziewczynki więc życzę Wam żeby i Wam przyniósł jakieś prezenty :) :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803474 przez nike84
No Karolcia mam nadzieję, ze tak bedzie, bo na razie czuję się jak mały wieloryb :dry:

A co do Mikołaja to ja 19 września dostałam najpiękniejszy na świecie prezent :cheer: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803548 przez sendoxxd
Witam serdecznie wszystkie mamusie, pozdrawiam! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803689 przez srenka_918
Witam Was ;) Karolcia, musisz jeść żeby mieć pokarm!!!
A my na mikołaja dostaliśmy prąd ;) Od wczoraj wieczora nie było, od godziny jest ;)

Ale małemu przeszkadzało siedzenia przy świeczkach, żądał normalnego światła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803761 przez KarolciaZumba
No właśnie słyszałam cóż to za potworny wiatr był w Polsce !! Myślę,że do jutra to przejdzie i polecimy tym samolotem :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #803966 przez srenka_918
Dziś juz prawie wiatru nie ma ;) Nie boisz się latać z małą? Ja to się sama boję i nigdy nie latałam z tego strachu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810335 przez srenka_918
Witajcie, gdzie wszystkie jesteście? Jak tam dzieciaczki?
Przygotowania do Świąt Was tak zajmują? ;)
Pozdrawiam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811163 przez KarolciaZumba
hejo :) Ja zabalowałam w Polsce więc nie miałam dostępu do neta.
My jesteśmy na etapie przewracania się na boczki i ogromną frajdę przynosi Mai mata edukacyjna :)

Będą w Polsce zrobiłam Majusi sesje zdjęciową: pokazywarka.pl/byzuzg/ na razie mam tylko tyle zdjęć czekam na resztę.

Przygotowania do świąt pełną parą, aż nie umiem się doczekać aż Maja zacznie rozumieć co to święta i mogła z nią piec pierniczki i stroić choinkę :):) :)

A jak tam u was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811251 przez srenka_918
Cieszę się z Twojego entuzjazmu ;) Nie ma to jak mieć córeczkę... Ja z synusiem pewnie piec nie będę... Ale choinką jest zafascynowany ;) Zdjęcia super ;) Maja to mała modeleczka ;)

Pawełek już stabilnie siedzi i sam próbuje się podnosić do siedzenia, wymaga coraz więcej mojej uwagi... Ale trochę martwię się że nie wykazuje żadnego przygotowania do raczkowania....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811550 przez KarolciaZumba
Srenka to też masz fajny etap :)

U nas przez ten wyjazd do Polski niestety rozregulował się Mai sen w nocy. Nie śpi dłużej niż 6 h z czego co 2 h na jedzenie :/ Dzisiaj wstała o 2 w nocy i zapomnij żeby iść spać !! :angry: :angry: :angry: :angry:
Nie wiem jak znów ją przestawić :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811932 przez nike84
O widzę że znowu się tu coś ruszyło :)
Karolcia piękna sesja Maji :cheer: My po nowym roku tez się wybieramy na taka sesję :)

U mnie Kacperek notorycznie przewraca się na boki, a już 3 razy znalazłam go na brzuszku :ohmy: Dlatego muszę go pilnować. Matą też jest zafascynowany i juz próbuje chwytać zabawki. Ze spaniem na szczęście bez zmian - czyli jedna pobudka na jedzonko :)

Ah juz się nie mogę doczekać tych Świąt :cheer: A to z racji tego że będzie je z nami spędzał Kacperek :P Prezent pod choinkę już dla niego spakowany, a w aparacie ładuje się bateria :blink: Tylko szkoda ze śniegu nie ma :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl