BezpiecznaCiaza112023

nocne bóle na początku ciąży

12 lata 1 tydzień temu #333437 przez kumar
Witajcie,
nie jestem pewna czy w dobrym miejscu zakładam wątek, ale mam pytanie czy któraś z was we wczesnej ciązy ok. 4 tygodnia miala silne bóle podbrzusza budzące w nocy, bole zupełnie jak w 1 dzień @, takie zwiastujące jakby biegunke ale nie do końca, ból zdarzył mi się pierwszy dokładnie tydzien temu i sądziłam że zwiastuje miesiączkę, następnego dnia nie byłam wstanie pojśc do pracy bo się przelewałam, zrobiłam test i wyszedł pozytywnie , potem juz beta hcg i wyszło 1074, więc jest to wczesna ciąża:) ucieszyło mnie to bo z mężem o dzidzię staramy sie o 8 m-cy i jest to pierwsza pozytywna reakcja mojego organizmu:). Po odebraniu wyniku hcg rozmawiałam z położną i mówiła, że teraz to bez sensu do lekarza bo i tak nic nie zobaczy na usg, mam sie stawić w czwartek przed samymi świętami. Zastanawiam się czy te bóle w nocy powinny mnie niepokoić, jakie są wasze doświadczenia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #333502 przez anszka
Gratuluję :)
miałam identyczne bóle, też się martwiłam, bo bywały bardzo dokuczliwe i trwały prawie do końca pierwszego trymestru.
Macica się rozciąga i dostosowuje do nowego lokatora, trzeba to niestety przeczekać i najlepiej dużo odpoczywać :)
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #333512 przez kumar
Dziś w nocy znów mnie to obudziło, mam to tylko w nocy póki co, biegnę wtedy do toalety siadam na kibelku, siku, potem robi mi się słabo i nie wiem czy będzie biegunka czy wymioty, zimny pot i po kilku minutach przechodzi, strasznie dziwne...mam nadzieję, że dotrwam do USG tego pierwszego, podobno będzie już serduszko, nie mogę się doczekać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #451817 przez Anabelle
Ja przyjmowałam Bromergon, więc bałam się, że z jego powodu zaczyna się dziać coś złego.
Budziły mnie w nocy silne bóle, czasami wręcz doprowadzające do płaczu. Przed wizytą u ginekologa zrobiłam test - standardowo, aby wykluczyć pytanie o ciążę i wtedy wydało się, że jednak nie ma czego wykluczać :)
Po odstawieniu Bromergonu skurcze zniknęły, nie pojawiło się krwawienie, a ciąża się utrzymała. Nie widziałam, że takie skurcze są często spotykane, pocieszyłyście mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl