BezpiecznaCiaza112023

Przyszłe mamy z Krakowa

11 lata 4 miesiąc temu #497076 przez ziii
Cześć,

Czy są tu przyszłe mamy z Krakowa lub okolic? Czy możecie się podzielić swoimi doświadczeniami związanymi z dobrym lekarzem etc.?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #507655 przez Anabelle
Ja pochodze z Krakowa.
Co do lekarzy to w poprzedniej ciąży chodziłam do dr Pacek (ul.Oboźna) ale bardzo źle wspominam, ciążę też straciłam. Później chodziłam do dr Beaty Baligi-Pałki - bardzo sympatyczna Pani doktor ale ciężko było mi się do niej dostać więc trafiłam do dr Małgorzaty Kacprzak, która pomogła mi zajść w ciążę i na początku ją też prowadziła - bardzo mile wspominam, jednak Pani doktor po świętach wyjeżdża z kraju. Tak trafiłam do zastępcy ordynatora Szpitala Siemiradzkiego - starszy Pan z ogromnym doświadczeniem jednak niebywale oszczędny w słowa - mam wrażenie, że troszkę olewa obawy ciężarnych ponieważ zapewne widział już wszystko :) Dobry lekarz, ale nie dba o mój spokój psychiczny ;)
Styczność miałam jeszcze z dr Wróblem - bardzo oszczędny w słowach i opryskliwy oraz młodym lekarzem Sobiesław Kaszowicz - robi USG w Siemiradzkim - strasznie sympatyczny, dowcipny i otwarty.
Trudny wybór z tym ginekologiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl