BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #851818 przez nataliaa87
serduszko nie martw się. TSH masz za wysokie i na pewno leków Ci nie odstawi. Ja miałam prawie 7 i z maluchem na razie wszystko dobrze. Będzie dobrze tylko się nie denerwuj.

A tak poza tym, to miałam już ostatnio pytać.. Czy któraś z Was jest z Wrocławia lub okolic??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851847 przez asienka87
Witam :)



Katsi daj znać, jak tam po dzisiejszej wizycie :)
Kochana konieczne porozmawiaj ze swoim lekarzem, bo to , czego wymaga od Ciebie ta kierowniczka, to śmieszne... przecież mnożąc taką kwotę razy wizyta w kazdy tydzień, to przecież jakaś kosmiczna cena;/
Co do kopniaczków, to będziesz czuła z potrójną siłą :laugh: i to już pewnie niebawem :)

Marsi ja nie mam jakoś specjalnie zachcianek, czasem tylko mam ochote na coś słodkiego np czekolade, czy drozdzówkę :) ostatnio naszła mnie ochota na kebaba, ale to tak raz tylko :) ale pewnie dlatego, ze dawno nie jadłam:)
Również chodzę prywatnie, tez słyszałam różne historie na temat wizyt na NFZ, ale z drugiej strony , jeżeli ktoś nie ma mozliwości chodzić prywatnie, to chodzi na kase chorych i ja to oczywiście rozumiem i nie neguję tego, bo są różne sytuacje.


Missy Trzymaj sie Kochana :kiss: musisz byc dobrej myśli..


Natalia wierze juz, wierze, dziś tak szalał, ze szok :laugh: to musi być on :laugh: niestety nei jestem ani z Wrocławia, ani z okolic...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kakadu tak czasem bywa, moja ciocia też ma trzech synków :) też chciała dziewczynke, okazało się , ze niestety nie moze mieć dzieci płci żeńskiej, a swojego trzeciego synka kocha nad życie :) tak wiec gratuluje trzeciego chłopaczka :) widzę, ze przewaga u nas na forum płci męskiej :laugh:


Aggi ciesze sie , ze juz lepiej, a brzuszek faktycznie , pięknie widać :laugh:
co do szpitala, to mam ten sam dylemat, no cóż, wszystko sie okaże :)


Serduszko nie znam sie na tym, ale przypuszczam, że dalsze przyjmowanie leków powinno pomoc, nei denerwuj sie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851897 przez maganna
Cześć dziewczyny! :)
Przez prawie miesiąc mnie nie było, ale po tym co wykazały testy pappa nie mogłam jakoś się pozbierać i spokojnie myśleć o ciąży i dziecku.
Po testach pappa ryzyko wzrosło do 1:11 dla ZD.
Dostałam skierowanie na amniopunkcję i dziś odebrałam wstępne wyniki wykluczające trzy podstawowe trisomie. Jak nie będzie to coś innego, albo mozaikowatego to będziemy mieli synka! :)
Przez ten miesiąc chodziłam jak struta, nie mogłam patrzeć na małe dzieci, czytać o ciąży itp.
Dziś kamień spadł mi z serca. Myślę, że mimo tego, że ostateczne wyniki będziemy mieli za około 2 tygodnie to już możemy odetchnąć z ulgą.
Muszę teraz po nadrabiać trochę co tam u Was słychać, bo wypadłam z obiegu kompletnie. :)

Pozdrowionka dla wszystkich. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851909 przez katsi87
maganna: witaj, cudownie, że wróciłaś: jestem dobrej myśli razem z Tobą:*

Kochane wyobrazcie sobie: przyszłam do lekarza, siadłam i powiedziałam, że przyszłam szczerze pogadać i liczę na szczerą odpowiedz. Tak a propo: Ja też chodzę do niego prywatnie i na nfz to zależy od potrzeby. Chodziło mi jedynie o pomnożenie kosztów u tej kobiety:to ponad 2000 miesiecznie na same wizyty a co z resztą?
W każdym razie powiedziałam lekarzowi słowo w słowo to co usłyszałam od tej kobiety: i zapytałam go jaka jest jego cena w takim razie: on natomiast strasznie sie zbulwersował zachowaniem tej kobiety w stosunku do nas, powiedział i obiecał mi, że nie zostawi nas i, że już grosza nie zapłacimy za nic. Obiecał również rozmowę z ordynatorem klinki, że on musi się dowiedzieć co się stało. Że mu jest bardzo przykro i,że już nigdy nikogo jej nie poleci.
Poczułam się bezpieczna, zaopiekowana, że moim dzieciom nic nie grozi, że mamy najlepszą opiekę.
Polecam wszystkim z okolic lublina lekarza: GRZEGORZA STEBŁOWSKIEGO: jest to najlepszy lekarz jakiego znam! Z czystym sercem mogę powiedzieć,że jest to fantastyczny człowiek.
Moja wizyta trwała u niego godzinę, zapytałam o wszystko, zajrzeliśmy też do bobasków: są piękne, skaczą sobie, machały do nas, serduszka biją rewelacyjnie:)
Jestem dzisiaj spokojna i szczęśliwa, że wszystkie obawy zostały rozwiane:)
We wtorek jedziemy z Moim B oglądać dom i rozmawiać z właścicielem: który buduje a potem sprzedaje nieruchomości. Mam nadzieje, że wywalczymy jakąś fajną cenę, bo dom jest wart zaintersowania:)
Może jeśli się uda zaczniemy załatwiać kredyt i szykować się do przeprowadzki:) już się doczekać nie mogę:))
Jestem dobrej myśli:)
miłego dnia dziewczzynki: my z bobaskami wcinamy ananasa i pijemy cappucino:)
Dziś się przekonałam, że prawdziwi LUDZIE jeszcze istnieją:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851955 przez asienka87
Maganna cieszę sie, że do nas wróciłas :kiss: mogę się tylko domyślać, co przez ten miesiac przeżywałaś, przeżywaliście... ale teraz juuż będzie wszystko dobrze, zobaczysz, te wyniki za 2 tyg tylko to potwierdzą :)

Katsi widzisz, a jednak będzie wszystko dobrze :) super, że sa jeszcze tacy ludzie, bardzo dobrze, ze do niego trafiliście, teraz na pewno jesteś spokojniejsza, ze bedziecie mieć super opieke bez "naciągania".. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #851983 przez MAniula
Maganna słoneczko nasze ;) martwiłyśmy się o ciebie i cieszę się, że wszystko zmierza ku lepszemu! Gratuluję synka, jak nadrobisz to zobaczysz, że tu chłopcy biją rekordy ;) buziaki :cheer:

Katsi dobrze, że szczerze porozmawiałaś ze swoim lekarzem, takie rzeczy zawsze warto wyciągać na światło dzienne. Powodzenia!

A ja dziś wciągnęłam kebaba, uff ale pyszny był. Kość ogonowa nie daje o sobie zapomnieć, a jutro jadę z moim kochaniem do h&m po spodnie ciążowe bo ostatnio nie mogę się dopiąć.

Miłego weekendu!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #852025 przez ann-sunshine
Missy bidulko trzymaj sie dzielnie. Jest mi przykro, ze zamiast cieszyc sie ciaza musisz martwic sie o tate. Wspolczuje.

Kakadu o ja 3 chlopakow. Chyba musisz byc silna babka i umiec krzyknac i postawic na swoim w takim towarzystwie.

Aggi jaka sliczna pileczka.

Katsi no i to sie nazywa lekarz. Nie ma tego zlego. Przynajmniej masz do niego zaufanie.

Maganna :kiss: wszystkie bardzo sie cieszymy ze sie odezwalas i to z dobrymi nowinami.

Kurcze wszystkie bedziecie mialy chlopakow tylko nie ja :S

Maniula mnie tez kosc ogonowa nie daje spokoju

Serduszko zapewne lekarz zwiekszy dawke leku. Kiedy masz wizyte? Prowadzi cie endokrynolog?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852083 przez Suzi
Cześć, tu kwietniowka 2013 :)

katsi, u nas na wątku też była mama trojaczkow -dwoch chłopcow i dziewczynka. Dzieci urodzily się w lutym. Wszystkie zdrowe, rozwijają się fantastycznie, mają juz po ok 10kg tylko dziewczynka ktora byla najmniejsza coś chyba trochę ponad 8. Dają czadu rowno, w niczym nie odstają od rowiesnikow :lol:
Więc nie martw się ze Twoje maluszki urodzą sie wczesniej :) na pewno WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE :woohoo:
Pozdrawiam Was serdecznie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852595 przez katsi87
hej dziewczynki:D
suzi: dziękuje za informacje:)
uwielbiam słońce:D a dziś w Lublinie szaleństwo: słońce przepiękne, skorzystałam w 100%:D
spacer długi z przyjaciółką,lody, porządki w domu: wszystkie zimowe buty umyte teraz wypada mi się modlić żeby już nie było zimy:)
roślinki które posadziłam w doniczkach na parapecie również kąpały się w słoneczku: wzeszły wszystkie teraz czekam co dalej:)
Dziś rano obudziły mnie skurcze pośrodku podbrzusza i brzuszek twardy: jutro mam na 9.50 wizytę to podpytam o to: skurcze do wieczora nie przestały mi dokuczać.
Dziś gotowałam leczo i myślami jestem już przy wiośnie i lecie:)
Czuje w brzuszku łaskotki od kilku dni, zwłaszcza pod wieczór najbardziej aktywne: to na pewno dzidziusie szaleją i mamusi dają o tym znać.
Miłej końcówki niedzieli:)
u mnie wekeend zaczyna się jak wraca mąż, czyli jutro wieczorem:)
Też się doczekać nie mogę na poznanie płci bobasków: ale ale życzenia na dzień kobiet oraz kwiatuszki przyjęłam dla siebie i co najmniej jednej laseczki w moim brzuszku:D
A jak wasz dzień Kobiet?:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852701 przez missyy
Jestem, zgodnie z zapowiedzą :P hihi

Wróciłam :lol: Jak dobrze w domu, zwłaszcza położyć się do własnego łóżka :P
Czuje się przejedzona, teściowa narobiła jedzenia, jeszcze na drogę nas załadowała. Jakoś mam wrażenie, że od weekendu większy brzuszek się zrobił :silly: Ale słodki :cheer:
Cały czas próbuje wyczuć ruchy i już chyba na siłę sobie wmawiam. Bo co spróbuje trochę poleżeć to czuje jakieś bulgotanie albo kręci się w jelitach. I teraz nie wiem jak odróżnić czy to po prostu perystaltyka jelit tak działa.

Teście fundnęli kasę na wózek, odłożyliśmy ładnie w kopertę i czekamy :lol:

Piękna, słoneczna pogoda za oknem, chyba zrobię masowo pranie. Szybko wyschnie.
Tylko muszę jakoś zebrać się w kupę:P

Tyle co pamiętam:

Maganna :kiss: :kiss: :kiss: Ufff, kamień z serca. Od początku mówiłam , że te badania to tylko niepotrzebnie narażają na tyle przykrości. Ale to już za Tobą i za nami, ciesz się teraz każdym dniem i nadrabiaj zaległości :lol:
Aggi ale śliczna piłeczka :cheer: :cheer: :cheer: Po weekendzie cie już chyba z nim doganiam :lol: Tak się objadłam :blush:

ann-sunshine Jak się dziś czujesz?:)
To zamartwianie to chyba mam już tak z góry zapisanie. Zawsze coś mi przeszkadzało w tym by w pełni się cieszyć. Nawet ślub miałam w ceniu tragedii, bo mama umierała.
Zawsze coś, to niesprawiedliwe :angry:

serduszko20 Faktycznie wynik jest wysoki, ale nie tragiczny :dry: Na pewno dostaniesz większą dawkę leki i potem znów kontrola. Z własnego doświadczenia powiem Ci, że nie ma co się nastawiać na szybkie odstawienie leku, bo to błąd. Lepiej brać, jak najdłużej. Ja 2 miesiace temu miałam wynik ok 1.5 i biorę lek do teraz.

Jutro idę do labo. Hiv, Hcv, morfo, mocz i ta cholerna glukoza. Coś mi się zdaje, że tym razem będę mieć wysoką :dry: Na słodkie mnie wzięło ostatnio.
A za miesiąc obciążenie glukozą, to będzie dopiero wyzwanie :S



Mój Mały Aniołek, 15/08/2013,13 tc[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852767 przez kakadu
meganna cudownie, że worciłas, ale nie ukrywam ze podejrzewalam taki scenariusz, ale wiedzialam ze w 80 % kiedy przeziernosc karkowa jest wyzsza niz powinna wszystko okazuje sie ok, poniewaz to jest tylko informacja ze w tej grupie kobiet procentowo jest wiecej przypadkow. ALe wiem co przezywalas poniewaz moja znajoma miala dokladnie to samo- tez wyszlo, ze zdrowy chlopczyk. bardzo sie cieszymy :) Mile jest to, ze o nas nie zapomnialaś :)

natalia 87 ja jestem z Wrocławia :) Obecnie mieszkam na gaju, natomiast niedlugo przenosimy sie do nowo wybudowanego domu ( wreszcie swoj ) koło Siechnicy.
Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852801 przez nataliaa87
Witajcie dziewczyny,
ja od wczoraj jakoś dziwnie się martwię, bo cos nie czuję ruchów i jeszcze dzisiaj brzuch mnie od rana boli :/ Za dwie godziny mam wizytę i mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Kakadu wiesz już w którym szpitalu będziesz rodzić? Masz już doświadczenie, a ja ostatnio solidnie zbieram informacje :) Chodzisz do lekarza prywatnie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852817 przez asienka87
Witam się poweekendowo :)



Maniula ja już ostatnio zamawiałam na all spodnie i legginsy ciążowe, bo juz w nic nie wchodze :P


Ann czyli teraz chciałabyś chłopaczka :blink: ? już pewnie niebawem sie dowiesz płci ;)


Katsi to na pewno maluszki dają o sobie znac ;) a płeć juz pewnie niebawem poznasz :laugh:
Ja dzień kobiet spędziłam najpierw u siostry na urodzinach, a potem w pubie na spotkaniu z dziewczynami- babski wieczór ;) de facto my siedziałyśmy na sali dla niepalących, a nasi męzowie, narzeczeni i partnerzy na sali dla palących ;)


Missy to może to już to :) ja tez długo nie byłam pewna, ale teraz już z czasem tej pewności nabrałam :laugh: a brzuszek już rosnie, mnie się wydaje że z dnia na dzień jest coraz okrąglejszy :laugh:
a glukozą sie nie martw, ja też przez pierwsze miesiace jadłam dużo słodyczy, a glukoza w normie :)


Dziewczyny, ale dziś sie przeraziłam :( obudziłam sie z strasznym kłóciem w dole brzucha i w lewym boku ... chodzić nie mogłam, nie mówiąc juz o podnesieniu lewej nogi :( wzięłam połowę nospe forte i po ok godz mi przeszło... ale odpoczywam jeszcze... mam nadzieje, ze to tylko rozciągajaca sie macica, a nie nic poważnego :( martwie sie o moją dzidzie... a wizytę amm w srode...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #852830 przez kakadu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852837 przez kakadu
natalia87 rodzilam na Brochowie - polozna mialam fajna ale przy drugim duzy tlok i pol porodu spedzilam na korytarzu bez podpiecia do ktg .. za ierwszym razem bylam sama jedna na sali wec spoko , oprocz tego jezeli nie masz porodu rodzinnego ( a ja nie chce rodzic z facetem ) to rodzisz na sali z 6 innymi kobietami, oddzielone jestescie kotarami

na kaminskiego mozesz oplacic polozna, ktora caly porod bedzie z toba, mysle ze tak zrobie, tylko moj m sie smieje, ze moge nie dojechac na kaminskiego bo chlopakow urodzilam szybko a wiadomo ze kazdy kolejny porod szybszy:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl