BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

9 lata 1 miesiąc temu #971665 przez domi11033
Hejka, w kwestii kosmetyków stosowałam emolium-początkowo mały miał podejrzenie AZS, na szczęście wyrósł :) i stosujemy Nivea. Do pupy od początku Alantan i zero problemów, kilkukrotnie użyłam sposobu naszych mam czyli mąki ziemniaczanej która jest bardzo skuteczna. Odradzam sudocrem, jakoś mi to nie pasuje ani zapach ani konsystencja. Moja koleżanka po radach położnej używała dużo sudocremu i syn ma do tej pory problem ze skórą. Poza tym odliczam tygodnie i czekam na wiosenkę:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971734 przez nadinchen
Hej, wczoraj byłam na wizycie i cukrzycy ciążowej nie mam, ale muszę się oszczędzać bo Pani doktor nie pasuje długość szyjki. Za dwa tygodnie mam wizyte. Młoda waży juz 860 g :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #971759 przez Izek
nadinchen to oszczędzaj się i więcej odpoczywaj,duża już ta Twoja córeczka :blink: Ja zapisałam się na 30 tydzień na usg 3 d to dokładnie okaże się ile waży nasz maluch.
A my właśnie używaliśmy Sudocremu ,w małych ilościach w razie zaczerwienień na pupie i fajnie nam się sprawdzał,żadnych uczuleń później nie było.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971881 przez domi11033
izek widzisz w małych ilościach a ci moi znajomi używali bardzo dużo sudocremu i sobie tylko kłopotów narobili. Zresztą nie ma reguły wszystko od skóry zależy, ale warto o pewnych rzeczach wiedzieć .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971901 przez nadinchen
Izek Pani doktor mówi że waga w normie :) co do sudocremu u mnie na szkole rodzenia położne mówiły, że na stan zapalny i dopiero wtedy kiedy zwykle kremy nie pomagają, bo to silny krem. Myślę, że małą tubkę w domu można mieć, ale bez przesady. Ja widziałam u znajomej krem - linomag i jest bardzo zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971979 przez Azja
hej

ja mam dzis powera, sprzatam mieszkanie, wyrzucam nie potrzebne rzeczy, przejrzałam swoje ubrania i cały worek do wyrzucenia, wyrzucam rzeczy w ktorych rok nie chodziłam, chyba jestem typem chomika "a bo moze sie przyda " :evil:

ja sudocrem uzywałam, ale tylko jak pupcia byla zaczerwieniona i bardzo sobie go chwale :)

nadinchen odpoczywaj :)

ostatnio po wizycie posżłam spotkac sie z połozna, dała mi jakies rozne gadzety, butelki, smoczki, sliniaczki dla malucha, gazetki do poczytania, powiedziała ze jak cos mnie nie pokoi to w kazdej chwili nawet jak nie mam wizyty moge przyjsc to posłucha serduszka, a w pozniejszych tyg w razie co ktg zrobi, w pierwszej ciazy nie chodziłam do połoznej, a w sumie przydatne :)

dobra narazie tyle lece dalej sprzatac, uspiłam przy okazji mojego Gagatka wiec teraz bez Rozrabiaka wiecej bede mogła zrobic :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972095 przez Aga1984
Azja jak to jest z ta położna?Masz prywatna czy jak?fajnie ze masz taka możliwość i w każdej chwili możesz sprawdzić serduszko maluszka...a jak u was mamusie z położna??? jak samopoczucia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972247 przez agniesia1152
witam ! :) Ja jestem po leniwym wekendzie :)
Dziś w końcu mam wizytę !!! :woohoo: ale jakoś mam wrażenie że mały słabo się rusza nie wiem czy to moje schizy czy co ... mam nadzieję że wszystko jest ok
nadinchen to teraz musisz więcej odpoczywać !
Pozdrawiam was wszystkie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972265 przez DietetykPaulina
Dzień dobry wszystkim ciężarnym Kobietkom ;)

Jestem studentką ostatniego semestru Dietetyki i przeprowadzam badania do pracy magisterskiej dotyczące zachowań żywieniowych kobiet w ciąży. Będę baaardzo wdzięczna za poświęcenie chwili Waszego cennego czasu i wypełnienie dla mnie kwestionariusza. Za każdą wypełnioną ankietę mogę odwdzięczyć się poradami dietetycznymi ;)
Oto link do mojej ankiety : moje-ankiety.pl/respond-73750.html

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam, Paulina ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972358 przez atilla
Hejka,
Nadinchen to uwazaj na siebie.
Dziewczyny, czy ktorascz Was boli spojenie lonowe? Pytam bo nawet nie wiem czy ono moze az tak bolec. Wczoraj i dzisiaj rano wstac z lozka nie moglam. Jezeli ktoras z was tak miala, jak sobie z tym radzilyscie. Dodam, ze do bolu edzwi, zeber i bioder juz sie przyzwyczailam - lekarz i polozna mowia ze jestem taka drobna ze wszystko musi sie jeszcze bardziej porozciagac :( ale co z tym zrobic hmmm - "odpoczywac, polegiwac, jak urodzisz minie " no ale to juz jest jakies przegiecie - lzy z bolu staja w oczach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972366 przez agniesia1152
Witam
A mi znów wizytę odwołali !! jestem tak wściekła!! I jeszcze do tego powiedzieli że lekarz wróci może w kwietniu ! I żadnego zastępstwa.... Jestem zmuszona zmienić lekarza....
atilla mnie boli krocze już z dwa tygodnie raz mocniej a raz słabiej czytałam że to nic groźnego ale puki nie pójdę do lekarza to się nie dowiem. Wizyta u innego dopiero za tydzień... i znów czekanie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972395 przez atilla
Agnesia a chodzisz prywatnie czy na nfz?
Wiem, ze to normalne itd ale to nie zmienia faktu, ze nie mozna normalnie funkcjonowac :( moze macie jakis patent

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972434 przez Azja
hej

Aga1984 z ta połozna to jest tak, ze chodze do lekarza na nfz i w tej przychodni maja swoja siedzibe polozne srodowiskowe takie co przychodza po porodzie do domu, ost zadzwoniła do mnie taka polozna chyba miała namiar z rejestracji od lekarza, ze jest polozna i czy chce sie spotkac, ze moze przyjsc do domu, albo w przychodni do niej zajde jak bede u lakarza, poszłam do niej po wizycie, powiedziała ze jak bede miała jakies pytania to moge bez problemu dzwonic, dała mi jakies rozne gadżety, w pierwszej ciazy nie wiedziałam ze jest taka mozliwosc, a chodziłam prywatnie, ale to polozna powiedziała ze bez wzgledu czy sie chodzi prywatnie czy na nfz, to mozna "korzystac" z takiej poloznej, ze lekarz ma obowiazek zgłosic pacjentke do poloznej, a pacjentka decyduje czy chce czy nie chce sie spotkac. wiec mozesz sie dowiedziec u siebie gdzie maja siedzibe polozne srodowiskowe, pewnie bez problemu mozna do nich pojsc. ale zamotałam ale mam nadizeje ze cos zrozumiesz :P

mnie tez pobolewa spojenie, ale nie az tak bardzo, w pierwszej ciazy było gorzej, teraz pewnie mam bardziej wszystko rozciagniete wiec tak nie boli :)

agniesia nie fajnie z tym lekarzem :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972475 przez agniesia1152
atilla chodzę peywatnie. Teraz zapisałam się do lekarza który jest ordynatorem w szpitalu i w którym chcę rodzić.
Ja żadnych patentów nie mam po prostu przyzwyczaiłam się że mnie boli... najgorzej jest w nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972478 przez AgusiaKRK
Hej Dziewczyny! Czy któraś z Was się może wybiera na warsztaty "Mamo, to ja" w przyszły wtorek w Krakowie?

babyonline.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html

Jak tak, to bardzo chętnie poznałabym się z Wami! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl