BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2016 ! :)

8 lata 1 miesiąc temu #1031063 przez ElaM
Kala97 na pewno będzie!! A jak u Ciebie Madalenkaaa? Byłaś na usg juz? Ja teraz czekam na wyniki maja przyjść do 2 tyg, jak coś będzie nie tak to maja dzwonić do 5 dni , w pierwszej ciąży miałam tel po paru dniach zeby jak najszybciej do szpitala przyjechać , dowiedziałam sie ze jest duże prawdopodobieństwo do wady rozwojowej dziecka , na szczęście nie sprawdziło sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031064 przez Madalenkaaa
Cześć kobietki. Ja już miałam chyba z 5 usg :) mam praktycznie co wizytę...no ale tak jest w PL :) wizyty mam co 2tyg stad już mam kilka spotkań z maluszkiem na monitorze :) w ten czwartek mam prenatalne badania wiec kolejne spotkanie z malutkim czlowieczkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032119 przez mermide
Witam mamusie! Ja mam termin na 7 września. Fajnie, że w końcu jest temat wrzesniowek. W grupie raźniej :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032228 przez kala97
Witaj mermide cos cicho i spokojnie u nas. Jak tam samopoczucie mi przeszły codzienne mdłości zdarzają sie tylko sporadycznie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032262 przez ElaM
Hej Dziewczyny:) mdłości na szczęście nie miałam :) ale dopiero wyleczyłam sie z infekcji, byłam u lekarza przepisał mi maść clotrimazolum, na tydz, w ogóle nic nie pomagało , dopiero wczoraj sama pomyslałam i wyszło ze chyba mialam uczulenie ,na nowy płyn do płukania , zmieniłam i juz dziś wszystko ok a tyle sie męczyłam :/ a w czwartek mam druga wizytę u położnej i w końcu może pierwszy raz usłyszę bicie serca mojego maluszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032279 przez mermide
U mnie tez na szczęście już po mdłościach i ogólnym zmęczeniu. Na początku mogłam dosłownie zasnąć na stojąco, ale teraz już jest dobrze.
Wy obie mieszkacie w UK? Ja mieszkam w Niemczech i tutaj będę rodzic.
We wtorek kolejna wizyta u gin i USG, mam nadzieje, ze dowiem się kogo nosze pod sercem ja czy jego? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032284 przez ElaM
O jak szybko:) u mnie usg dopiero 5.05 , zazdroszczę :) a ja w sumie to cały czas śpiąca jestem i robię sobie drzemki w ciagu dnia , a właśnie miałam sie spytać w jakim miescie w Uk mieszkasz kala97?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032306 przez kala97
Ja mieszkam w peterborough :) Dziewczyny ja jestem w 15 Tygodniu w sumie w czwartek bede miec 16 a dopiero jutro mam pierwszy skan oni se jakies jaja robia ciekawa jestem jak mi to wytłumaczą bo na prenatalne to już raczej za późno :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032389 przez ElaM
To kawał drogi do mnie ja mieszkam w newbury, ten skan to faktycznie późno :/ w liście który przysyłają ze szpitala jest napisane ze do 13 tyg pierwsze usg trzeba zrobić , to co oni sobie myślą to ja nie wiem ! A ja znów dziś u lekarza byłam bo jakiś nawrot tej infekcji i znowu maść lekarz dał i globulki jakieś , nawet mnie nie przebadał , chyba rentgen w oczach miał , jak teraz po tym mi nie przejdzie to umawiam sie gdzieś prywatnie do polskiego ginekologa ,dajcie znać dziewczyny jak usg poszło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1032554 przez mermide
Hej! Strasznie dlugo czekasz na te USG. Chyba tak nie powinno byc.
Ja mialam wizyte wczoraj. Wyniki badan bez zarzutu, dzicko rozwija sie prawidlowo.
I na 90% bedzie to dziewczynka :)

Piszcie jak tam u Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1032557 przez kala97
Witajcie ja tez mialam wczoraj usg ale to byla parodia zero konkretów trwalo to moze 5 minut jak zapytalam czy zdrowe to mi lekarka powiedziała ze to tylko takie podstawowe badanie i ze konkrety mi powie na połówkowym za 4 tygodnie .........Dodala tylko ze wygląda na dziewczynkę ale nie na 100%. Zrobili mi test genetyczny z krwi i mam czekac na wynik .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 dni temu #1033080 przez mermide
Kurcze to strasznie Cie zbyli :(

Ja bylam dzisiaj na dodatkowych badaniach, bo od wczoraj boli mnie w prawym dolnym odcinku kregoslupa (okolice nerek). Na badaniach wszystko wyszlo ok, dostalam skierowanie do urologa. Dzisiaj od razu bylam u urloga i tam mi powiedzial ze boli przez to ze nerki sie powiekszaja i jest ucisk. Tak wiec bez problemu :)

A co tam u was. Jak wam mija ciaza?
Straszna tutaj cisza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1033648 przez ElaM
Hej , ja tez mam ból z tylu pleców bardziej po prawej stronie i to juz z półtora miesiąca , pytałam sie położnej ale powiedziała tyko ze to normalne , dziecko rośnie i moze gdzieś uciskać na jakiś nerw, żadnych badan nie zleciła,a najgorzej ze to mnie cały czas boli jak chodzę i nie ważne czy po domu czy jakieś dłuższe dystanse , chociaż teraz to mniej uciążliwe bo pogoda sie zrobiła i z synkiem jeżdzę wszędzie rowerem :)
No to mamy prawdopodobnie dwie dziewczynki ,jak narazie , ciekawe co u mnie będzie usg dopiero za dwa tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039000 przez mermide
Witam,
Straszna tu u nas cisza. Jak tam? Juz koncowka.
Jak sie czujecie? Wszystko ok?
U mnie ok. Dzidzia rosnie i na razie plec sie nie zmienila :P
Wszystko mam juz kupione i przygotowane na przyjscie maluszka. Teraz juz tylko pozostaje czekac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1043654 przez Magda K.
Gratuluję wszystkim Mamom! smile Sama mam trzy córeczki, więc wiem jak wielkie to szczęście smile Jestem studentką na kierunku Psychologia Kliniczna Uniwersytetu SWPS. Piszę pracę magisterską dotyczącą sytuacji kobiety przed ciążą i w trakcie ciąży, a różnymi wymiarami macierzyństwa. Byłabym wdzięczna za wypełnienie krótkiego kwestionariusza (nie więcej niż 20 min), w okresie do 8 tygodni po porodzie. Kwestionariusz jest w pełni anonimowy i możliwy do uzupełnienia w formie elektronicznej.
docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfnFZ2OdlWaWWxYubEY6Wj8ILtDd6LepIt3EdR3kfc9F1JklQ/viewform?c=0&w=1
Z góry bardzo dziękuję!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl