BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 11 miesiąc temu #1061986 przez kakasia20
Sliczniutki synuś :):*
Nie obwiniaj się bo popadniesz w depresję .. Ja też w 1 ciąży a miałam cc się obwinialam w szpitalu ładnie ssal pierś nawet co pół godz :) glodomorek a w domu po 2/3 dniu pokarm mi się cofnol mimo że karmilam mały w ryk ciągle i ja się zaczęłam obwiniać ze co ze mnie za matka jak ani dziecka nakarmić nie mogę itp to był mój błąd zniechęciło mnie do karmienia piersią i czym prędzej do apteki po mleko jechaliśmy po 23:00 było ..
I tak raz pierś raz butelka. Na zmianę .w końcu mały nie chciał ssac cyca ja dostałam zapalenia piersi jednej taki ból nie wiedziałam co robić mam :/:/ aż położna przyszła i powiedziała liść kapusty nałożyć na pierś ze kapusta wyciąga leczy ..Ja się śmiałam z tego aż drugiego dnia już nie mogłam wytrzymać i zrobiłam tak jak kazała położna .i ulga do 3 godz jak ręka odjol po bólu i zapaleniu .
Tyle że ja już byłam na tyle zniechecona że karmienie poszło w bok nie karmilam .:/:/
Znów z córką w szpitalu gdy dali mi ja do karmienia to mimo orzystawiania wielokrotnego nie wychodziło nam to w ogóle :/
Położna pomagała Ale mała po 5 min w ryk pokarm był .położne na mnie z ryjem sorki za słowo ...Ale co ze mnie za matka nie jestem nowicjuszka. Bo już dziecko mam to powinnam wiedzieć i radzić sobie sama z karmieniem :/:/
Zmotywowalam się sama. I ja karmilam budzilam co 2 h i się pod koniec dnia okazało ze miała zanik ssania .Ale to ze ja przykladalam ciągle do piersi zaowocowało tym że kolejnego dnia sama zaczęła ssac :):)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061987 przez kakasia20
Kapturki sobie kup są różne rozmiary. Na pewno zadzialaja .:). Ja też je mam w razie czego bo jakoś mam małe piersi a skutki płaskie. .lub inną metodą przed karmieniem ponaciskaj lekko sutki by stanęły i przystawki dzidzie jedna pani tak robiła przed karmieniami w szpitalu też pomagało :)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061988 przez Judyta1992
Wlasnie rano kolezanka z sali dala mi te nakladki doslownulie zbawienie! Bede najwieksza promotorka tego wynalazku bo juz bylam na skraju zalamania a teraz juz jest ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061989 przez Sophie25
Judyta Śliczny maluszek te słodkie stopki ;) ; ) cudowneee ;)

karmienie to faktycznie nie łatwa sprawa i trzeba znaleźć swój sposób mmoja się dopiero w domu nauczyła spokojnie pezystawialam a też ile nerwów zjadłam ale później złapała bo te moje sutki się chowaly tteraz widzę że wyskakują i starcza więc może mały już w szpitalu będzie ssak oby ;)

pozdrowionka Judyta dla Was ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061991 przez kakasia20
Wiedziałam że się uda z karmieniem :):)
U nas dziś ładna pogoda :) do 28.stopni ma być tyle dobrze że lekki wiaterek jest :). Córką w przedszkolu syn ma na 10:40 więc za chwile znów się przejdę . Misiek na 14:00 do pracy idzie ....
Niekiedy już mi się nie chce latać 4 razy dziennie He Ale cóż takie godziny Mają .dwa dni są dopasowane ze idą na 8:00.wracają o 13:00:)

Jutro jeszcze mi torba z dady dojdzie do wózka .bo nie miałam :) wszystko dopinam do końca.

Wczoraj mówię do misia tutaj w nosidelku są ubranka dla małego na wejście do domu Masz je zabrać potem bo nie będę tego nosiła.
A on mi mówi ty to już nie schizuj tak jeszcze nie rodzisz he ... Nie dociera do niego ze tatą będzie ze to takie ważne .by wiedział gdzie co jest w razie czego :).
Jeszcze ma czas jak mówi .:) potem do mnie będzie dzwonił gdzie ja położyłam.to i tamto .He :):)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061994 przez MoNiaaa
Judyta super ze się udało :)
a małego masz przy sobie czy w inkubatorze z ta zoltaczka??
ja mam dziś wizyte i mam cykora bo będzie mi ten krazek wyciagac no i mogę rodzic ada dzień ciekawe czy teraz pojdzie tak szybko czy będę jeszcze chodzila z pol miesiąca :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061995 przez stOkrOtka91
Judyta ładnego tego kawalera masz :)

Moniaa to nie musi być ukończony 37 tc czy juz masz przyzwolenie na poród?

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061996 przez MoNiaaa
nie no mam nadzieje ze nie urodze od razu jak mi to sciagnie a jutro będę miała skończony 37 tc tak mi wypadla wizyta akurat i mowila ze już można sciagnac ale dalej mam się oszczedzac teraz jedna niewiadoma kogo wezmie nastepna :)
nie powinnam tak mowic ale już czasem mam dość tego brzucha wyszłabym na pole na spacer po prostu na swierze powietrze a od miesiąca kisze się w domu mam huśtawki nastroju plakac mi się ciagle chce przez to lezenie tylko rosne co mnie tez dobija :(

stokrotka a mialas ta sesje?????

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061997 przez Sophie25
Monia w razie W już donoszona; ) trzymam kciuki za wizytę ! Daj znać po ;)

Stokrotka ano właśnie była sesja ? My ciekawe takie zdj ciążowe sa piękne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061998 przez stOkrOtka91
Sophie była, była:)
Pogoda dopisała, a teraz czekam na efekty :]

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061999 przez MoNiaaa
stokrotka a ile będziecie czekac na fotki??
super pamiatka taka profesjonalna sesja :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1062000 przez aleksiaa88
Jak tam Nina

Monia ja cię przepuszcze w kolejce możesz być 3-cia mi dobrze się chodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1062001 przez kakasia20
Która następna w kolejce :):)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1062002 przez MoNiaaa
ja jeszcze trochę poczekam niech już czerwiec będzie jakos mam przeczucie ze 4/5 czerwiec nie wiem czemu ta data mi po glowie chodzi :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1062003 przez Sophie25
ja dopiero połowa czerwca więc teoche jeszcze poczekam narazie się ekscytuje Waszymi bo.codziennie emocje która następna ;D ;D

Stokrotka piękna pamiątka będzie ;) my zapisani Na noworodkowa ;D

Fasola jak u Ciebie sytuacja ? Ty już tuż tuż coś.mi się zdaje ze będziesz następna ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl