BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 4 miesiąc temu #1048341 przez Iwona23
22 grudnia usg prenatalne mimo że to moja druga ciąża denerwuję się bardzo nie lubie czekać na kolejne wizyty ostatnia wizyta w 8 tygodniu i wszystko było bardzo dobrze mam nadzieję że i teraz będzie dobrze. na szczęście nie mam mdłości za to jestem nerwowa a w domu mam zbuntowanego 3latka. W pierwszej ciąży właśnie w 13 tygodniu dowiedziałam się że będzie synek teraz jestem ciekawa czy się uda zobaczyć. Pierwsza ciąża była prostsza był czas na sen odpoczynek i użalenie się niestety teraz kiedy jest jedno dziecko czasem nawet zapominam i nie mam czasu pomyśleć o tym że jestem w ciąży. No a jak wasze brzuszki rosną już ? mój już mocno się zaokrąglił powoli trzeba szukać spodni :) mimo że dopiero 11tyg i 5 dni już myślę o porodzie pierwszy po 48 h i litrach oksy skończył się cc z braku postępu porodu ciekawe co teraz mnie czeka wiem że niby mam wybór a i tak końcowe zdanie podobno należy do lekarza ojj dużo do myślenia teraz mam ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048343 przez Dave
Iwona - chill out :) Spokojnie kochana będzie dobrze, chyba nie ma co sobie wkręcać za wcześnie. Jak przerobiłam milion godzin wywoływań, hektolitry oxy, ciągłe gmeranie lekarskich rąk. Jedno SN drugi CC i teraz ... póki co nastawiam się na CC. Ale kto wie jak to potem będzie.
Ja to w ogóle nie wiem, że w ciąży jestem dwójka dzieci 5 i 3 latka więc się nie nudzę. Ale przyznam, że jakaś zmęczona jestem. Mam nadzieję, że jeszcze trochę i wróci mi energia.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048349 przez stOkrOtka91
Ja też strasznie słaba i ospała jestem na dodatek mnie boli głowa (chyba od ciśnienia), ale najważniejsze, że mdłości powoli odpuszczają a dzidziuś rośnie ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048352 przez Iwona23
Dave no to podziwiam ja przy jednym się nie mogę nudzić a co dopiero Ty przy dwójce. też nastawiam się na cc podobno można zgody na sn nie wyrazić ale cholera wie jak oni do tego podejdą. mogę rodzić sn ale tylko wtedy kiedy przynajmniej moja męka nie pudzie na marne. Ale jeszcze trochę czasu jest a zaplanować się nic nie da wiec będzie po prostu jak ma być:) Dziś znajoma rodzi bliźniaki sn z własnego wyboru choć lekarze odradzali wiec nic mnie już nie zdziwi.

stOkrOtka91 mnie od 3 dni głowa boli i normalnie najchętniej bym z łóżka nie wstała. Ja mdłości miałam krótko ale za to miałam wstręt do jedzenia miałam na coś ochotę a jak to zrobiłam to mi się nie chciało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048353 przez Ktosktos
Za godzinę wizytaaaaaaaaaaaaaaa Ale mam stresa
Ja będę miała cc nie ma innej opcji nie zgodzę się na nic innnego już jedną miałam więc mam wybór.

Mega się denerwuje o Boże jakkkkk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048355 przez Dave
Iwona - SN bliźnięta no szacun, ja bym się nie podjęła na własne życzenie i ryzyko maluchów. No ale jak widać są odważne.

Ktooś - ale fajnie masz :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Czekamy na relację po :cheer:

Ja miałam CC 3 lata temu więc teoretycznie mogę rodzić SN, ale jak już będzie dalej to zapytam doktorka i dam mu do zrozumienia, że wolę chyba jednak ciach.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048357 przez Iwona23
Ktosktos też miałam jedne cc w 2013 i też nie zamierzam się zgadzać ale różnie podobno bywa bo chcą odejść od tego że cc jest wskazaniem do cc mnie osobiście będą musieli zmusić do sn albo już dzidzia będzie na wylocie to trudno choć pojadę tak wcześnie co by mieli czas na cięcie nie wyobrażam sobie znowu się mordować wielu godzin a i tak skończy się cc. Teraz jest tzw moda na VBAC jeśli kobiety chcą rodzić naturalnie ich wybór i szacunek ja osobiście po prostu się zraziłam, rozwarcie 4 cm przez 48 h a oxytocyna powodowała takie mocne nienaturalne skurcze że już nigdy więcej nie dam im tego mi pododać
Ktosktos daj znać jak po wizycie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1048366 przez Ktosktos
Całe 3 cm szczęścia... Wszystko gra :)
A tak się spocilam że stresu ze bałam się ze bede nieładnie pachnieć u lekarzaa hahHha

Iwona ja mam wskazanie do cc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048371 przez Dave
Ktoś - :kiss: :kiss: :kiss: piękne 3 cm :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048378 przez Ktosktos
Dzięki...

Usunelam zdjęcie bo nie umiem go ukryć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048389 przez stOkrOtka91
Jeśli chcesz ukryć tekst albo plik, to klikasz w te dwie buźki u góry i wtedy dopiero dodajesz zdjęcie :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048390 przez Ktosktos

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Ukryte ???
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048393 przez MoNiaaa
stokrotka super ze wszstko ok i jako pierwsza znasz plec:) 100% to dopiero po porodzie będzie :) twojej foty nie widze:(

ktosiu piekna fota!!!! widzisz tyle stresu a wszystko jest ok a plec podgladaliscie?

ja na pewno sn jak wszystko będzie zgodnie z planem mam już 2 porody sn i każdy inny.
wizyte mam w pon i tez się boje ze cos nie tak ze czyms zaszkodziłam itp. przez te bole mało nawet o ciąży mysle :( mdlosci dalej mam trochę ujawniają się jak pozostaly bol usteouje ;/

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048395 przez Paulinka89
Herj dziewczynki ja was bardzo przepraszam ze ja sie tak nie oddzywałam ale teraz już postaram się regularnie zagladac. nie wiem czy dam rade wad nadrobic ale bede sie starała.
My bylismy wczoraj na badaniach pranatalnych dzieki Bogu dzidzius zdrowy mierzy 5 cm i strasznie sie wiercil u mamusi w brzuszkumoj maz pierwszy raz widzial tak dokladnie nasze malenstwo i byl pod ogromnym wrazeniem jak taki maly szkrab moze tak sie ruszac heh słyszelismy serduszk jestesmy szcześliwi. Pobrali mi jeszcze krew do testu pappa i jesli nie zadzwonia za tydzien w czwartek to znaczy ze wszystko jest w porzadku i oby tak bylo :). Płci jeszcze nie poznalismy bo za wczesnie niestety :( A tu przedstawiam Wam Nasze Maleństwo
Załączniki:
Podziękowania: Ktosktos

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048396 przez Ktosktos
U mnie też za szybko na płeć :/ ale to akurat jest najmniej ważne ....
Ja test z krwi robię po 16.12 żeby od razu mieć na wizytę.
Paulina Ale dane z testu pappa gin wpisuje e program chyba musisz być przy tym bo zbiera wywiad ... Tak mi się wydaje z tego co czytałam w necie.
Fajne już te nasze maluszki :)))

Ja to jestem pod taki wrażeniem sprzętu ginekologa. 4d nam włączył a dzidzia się ruszala super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl