BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2018

6 lata 5 miesiąc temu - 6 lata 5 miesiąc temu #1066295 przez wikilo
Renatka,
6 tydzień od poczęcia? U mnie w 8tc od ostatniej miesiączki widziała zalążek serduszka, a nie wiem czy już nie powinno być wykształcone. U mnie też chyba już końcówka 6 od poczęcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066296 przez Renatka12551
Tak lekarz stwierdzil na usg ale wydaje mi sie ze moge być dalej niz 6 bo juz brzuszek widać bardzo .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 5 miesiąc temu #1066297 przez Anitulka
Witajcie dziewczyny :)

Ja plamienia mialam na samym poczatku ciazy, duphaston×2 bralam przez 3 tyg., potem na zalecienie mojego lekarza odstawilam i jest wszystko ok.

U nas serduszko bylo widac w 8 tyg od OM.

I od 8 tygodnia lekarz kazał zamienic kwas foliowy na witaminy (dal mi wlasnie femibion).

A co do brzuszka, to mąż sie śmiał, ze tak szybko mi wywalilo brzuszek, ze strach pomyslec co to bedzie w 9 mcu, a tu niespodzianka, bo po odstawieniu dupka i brzuszek mi zniknal (wydyma sie wieczorem) i mdlosci tez duuuzo mniej dokuczaja. Moze to zbieg okolicznosci, ale tak mi jakos wychodzi :)

Miłego dnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066304 przez agniesia1152
wikilo cieszę się że już wszystko w porządku :) ja najpierw sobie pomyślałam aaaa trochę mdłości mi nie zaszkodzi schudnę zanim zacznę tyć jak ostatnio itp. ale teraz pukam się w głowę jaka ja głupia że tak sobie pomyślałam... oby szybko mi to minęło.... a ogólnie to do tego ciągle mi się słabo robi i to mnie niepokoi... mogłam najpierw sobie wyniki porobić zanim zaszłam w ciążę żeby sprawdzić czy wszystko ok ale jakoś nie pomyślałam bo czułam się dobrze. Na szczęście jutro wizyta.
Ja biorę tylko kwas foliowy ale jutro dowiem się czy mogę lub muszę coś innego ??
Powiedzcie mi czy trzeba znów te wszystkie badania robić ????? jak sobie przypomnę to aż mi się słabo robi na samą myśl o tym... Chodzicie do lekarza na NFZ czy prywatnie ???
Pozdrawiam was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066306 przez wikilo
Agniesia,
ja miałam ostatnio dużo badań robionych, aż 4 probówki krwii. No i mam pakiet luxmed z pracy więc nic nie płacę za te badania, a niektóre są na prawdę drogie.

Miałam glukozę na czczo (ale to jeszcze nie jest krzywa), morfologię, mocz, na toksoplazmoze, HCV, HIV,(badają mimo wszystko, nawet jak wiesz, że nie miałaś się jak tym zarazić) na cytomegalię, jakieś przeciwciała IGM, IGG, grupę krwi.

Teraz jeszcze dla świętego spokoju poproszę o cytologię przy następnej okazji.

Ale wiesz, nasze mamy nie miały w ogóle takich badań robionych i popatrz jakie fajne się urodziłyśmy :) Ginekolog na pewno Cię pokieruje : )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066307 przez wikilo
Anitulka, mówią, że imbir pomaga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066310 przez ZoryaX7
Czesc! Dziewczyny nie zostanę z Wami, bo 10.11 poroniłam serduszko przestało bić. Życze spokojnych 9 miesięcy.

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066311 przez anisia27
Tak mi przykro :(
Trzymaj się cieplutko :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066312 przez Anitulka
Zorya, strasznie mi przykro...
Trzymaj się Kochana, życzę Ci dużo siły :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 4 miesiąc temu #1066317 przez wikilo
Bardzo mi przykro. Życzę mimo wszystko siły i powodzenia następnym razem. Trzymaj się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 3 miesiąc temu #1066491 przez KotkaB
Cześć dziewczyny jestem prawdopodobnie też mamusia z lipca dzisiaj dokładnie dowiem się na kiedy termin przewidziany mam ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066654 przez Położna123
Hej dziewczyny, po pierwsze bardzo Wam gratuluję że wkrótce zostaniecie mamami, szczerze! Sama mam roczna córeczkę i wiem jaka to wspaniała przygoda na Was czeka!
Za kilka miesięcy będę położna (mam nadzieję) ale przed tym potrzebuje Waszej pomocy. Swoją prośbę kieruje do przyszłych mamusiek, które są w pierwszej ciąży. Do zakończenia pisania pracy licencjackiej potrzebuje Waszych odpowiedzi w ankiecie, jest ona krótka i sprawdzi Wasza wiedzę na temat porodu (to dobry sprawdzian również dla Was przed tym ważnym dniem, na końcu zobaczycie ile zdobyłyscie punktów).
Jeszcze raz bardzo Was proszę o wypełnienie ankiety, bardzo mi tym pomożecie, a to link :
docs.google.com/forms/d/1miV9vcobzPRJMPq...PCJWvgkY-xz5OEI/edit

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl