BezpiecznaCiaza112023

Cukrzyca ciążowa

6 lata 1 tydzień temu #1066849 przez Tylka460
Witam, jestem w 9 tygodniu ciąży dwa tygodnie temu miałam badania i glukoza na czczo wyszła mi 100mg% lekarz skierował mnie na obciążenie 75g na czczo wyszło mi po tyg od ostatniego badania 119mg% po godzinie 142 a po dwóch 108mg%. Dostałam skierowanie do poradni diabetologicznej ale dopiero za tydzień. Staram się od tamtej pory jeść regularnie i ograniczam cukry oraz tłuszcze. Bardzo mnie to zmartwilo i dużo czytam o cukrzycy ciążowej i jestem załamana bo jest duża szansa cukrzyca w tak wczesnych tygodniach ciazy może powodować wady rozwojowe płodu.. Czy ktoś miał taką sytuację i może mi powiedzieć coś na ten temat bo Przez ten tydzień zwariuje. Z góry dziękuję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067100 przez [email protected]
Nie martw się kochana na zapas, jeśli będziesz przestrzegać diety i regularnie odwiedzać lekarza to wszystko powinno być ok ;) Ja od razu po diagnozie oddałam się w ręce dietetyczki, która specjalizuje się w żywieniu kobiet w ciąży. Też Ci mogę ją polecić, bo jest świetna, bardzo miła i profesjonalna i działa też online więc możesz siedzieć w domu ;) Wpisz sobie w google albo na fejsie "Poradnia Dietetyk Na Walizkach". Trzymaj się ;***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl