BezpiecznaCiaza112023

Luty 2019

5 lata 10 miesiąc temu #1067026 przez Dave
No to jestem tu ja :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067027 przez Tygrysica88
Gratuluje!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067035 przez Lidziun
To ja tez się zamelduje, termin 20 lutego, taka niespodzianka bo mam już troje dzieci, pełne zaskoczenie, wiem już od tygodnia, chociaż mój test nie pokazał tak pięknych kresek (pewnie dlatego ze okres ma być albo nie byc dopiero w sobotę), to mam nadzieje ze jednak jest ciąża i ze wszystko jest ok, wiadomo ze pierwsze 3 miesiące są najgorsze, bo nie wiadomo co się dzieje w brzuchu, czy dziecko rośnie czy bije mu serce itd, jestem jednak pełna nadziei i niestety już odczuwam skutki, spalabym cały dzień, jeść mi się nie chce no ale poczekamy zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067036 przez Dave
Gratuluje:)

Kurcze zapomniała dodać w temacie naszego wątku np. Mamusie luty 2019 - > zostawiamy czy robić na nowo?



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067038 przez Lidziun
Jak dla mnie to może zostać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067039 przez Lidziun
Dave a na kiedy masz wstępnie termin???
I jak się czujesz???
U mnie wypada teraz połowa 4 tygodnia, czasami jestem strasznie zmęczona, przeszkadzają mi zapachy (szczególnie kawy, bo jej nie lubię pić, ale jak mąż zrobi sobie ten "trunek" to po prostu umieram:P)
Widzę, że to Twoje 3 dziecko więc ręce pełne roboty????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067052 przez Dave
Hejka,
Czuję się dobrze. Śpiąca jestem czasami mega, a tak to nic. Dlatego wszystko mnie zmyliło i nic nie wiedziałam o ciąży, którą do tej pory wyczuwałam na kilometr :)
Tak, w domu mam już 2 rozrabiaków - 7 i 5 lat.
Ta ciąża to totalny przypadek:) Ogólnie póki co jestem przerażona jak to będzie. Niedawno zaczęłam się pozbywać wszystkiego po dzieciach. A tu upst...
Ale ja mam już też 3 aniołki w niebie więc, z doświadczenia wiem, że wszystko się jeszcze może zdarzyć.
Z racji, że o ciąży nie wiedziałam to u mnie już chyba coś 7 tydzień. Ale w tym cyklu wszystko się poprzestawiało więc sama nie wiem.
Wizytę mam 22.06 jakoś mój lekarz nie miał wcześniej terminu, a ja nie nalegałam żeby od razu lecieć. Już za stara jestem na takie gonitwy; Hihihi.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067080 przez Lidziun
Dave nie wiem jak Ty, ale ja to się bardzo martwię, zresztą każda się martwi, wczoraj zrobiłam betę, wynik miałam polowa 4 tygodnia a jestem na początku piątego, jutro idę na kolejna żeby sprawdzić czy i jak szybko rośnie, chciałabym być dobrej myśli ale jakoś nie jestem optymistycznie nastawiona, poczekamy zobaczymy jak to będzie,
szkoda, że nie ma poza nami innych mam, z którymi mogłybyśmy popisać, ale mam nadzieje, że jeszcze jakaś do nas zawita

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067091 przez Dave
Staraj się nie przejmować na zapas. Choć łatwiej powiedzieć trudniej zrobić. Wiem z autopsji jak to jest.
Być może cykl się nieco przesunął, dlatego beta wyszła niższa.
Ja tu byłam na początku, jak forum ruszyło ojjj.... wtedy się działo. Teraz większość przeniosła się na FB do grup tematycznych. Też jestem w takiej jednaj, wpisz w FB Styczeń Luty Marzec - Zimowe Mamusie i Dzidziusie 2019
Ale tutaj też zaglądaj :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067121 przez Dave
Mój 1,44 cm fasolinek :) Któremu już nieśmiało bije serduszko :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067167 przez Bababola85
hej dziewczyny ;) no to jestem i ja - wstepny termin 20 luty :) to moja pierwsza ciaza i nie ukrywam, ze jestem troche przerazona , ale przede wszystkim bardzo szczesliwa :) bylam 2 tyg temu u ginekolog i stwierdzila, ze to 4 tydzien wiec teraz leci 6 :) w polowie lipca mam kolejne badanie gdzie juz otrzymam karte ciazy i dokladny termin :) gratuluje Wam wszystkim! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067179 przez Miria
Ja również mam termin na luty. Mianowicie 10 luty ;) Jest to moja druga ciaża i przyznam ,ze jestem zaskoczona bo czuję się o wiele lepiej niż w pierwszej ciąży. Zdecydowanie lepiej tę drugą znosze.

taka tam mama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067185 przez Lidziun
Witaj jen mamusie i gratulacje, cieszę się ze dołączyliście do grona szczęśliwych mam, ja 2 dni temu byłam na usg i termin mam na 18 lutego serduszko już biło wiec jestem spokojniejsza, chociaż wiadomo jak to jest martwić się będę do samego końca może jak się uda to wrzucę zdjecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067186 przez Lidziun


A to moje 7milimetrow szczescia
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 9 miesiąc temu #1067196 przez Małgosia602
Witam nieśmiało i dołączam do lutowych mam. Czekam na 4 dzidziusia. Termin na 16 lutego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl