BezpiecznaCiaza112023

Warszawa/Madalińskiego

12 lata 3 miesiąc temu #285881 przez Kaś_O
ps. Wczoraj tez mieli podobno straszne oblężenie i bali się kolejnych pacjentek ale położna powiedziała że jak trzeba to przyjmą tylko niestety ten pierwszy etap porodu trzeba czekać na korytarzu.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #817342 przez MamaNeli
Poród w szpitalu na Madalińskiego to prawdziwy horror ! Rodziłam dziecko przez 36 godzin i nikt mi nie chciał pomóc a wystarczyło przebić pęcherz płodowy ! Stało się to po awanturze zrobionej przez mojego męża. Ciągle ktoś wchodził do sali i ze zdziwioną i skrzywioną i pytał się „dlaczego ktoś tu tak krzyczy” (Przecież to takie dziwne na porodówce). W między czasie zostałam wyrzucona z Sali porodowej na korytarz, na badanie USG musiałam czekać aż PAN ORDYNATOR skończy badać swoje (jeszcze nie rodzące) pacjentki z „ulicy” (czekałam już ledwo przytomna 1.5h na krześle pod gabinetem), W ostatniej fazie porodu pielęgniarce wypadła śrubka i nie mogła mi podnieść oparcia w łóżku – rodziłam na leżąco oprócz tego nie mogli znaleźć podnóżków i szukali ich w innych salach porodowych. Po porodzie usłyszałam że dziecko się urodziło się zmęczone sine i przyduszone i oczywiście jest to MOJA WINA bo nie współpracowałam (ciekawe jak po 36 godzinach bólu porodowego można współpracować.) Mała leżała na obserwacji - w sali na nocnej zmianie było szaro od dymu papierosowego. Oprócz tego nie pobrali mojemu dziecku krwi z pięty do badań genetycznych i zbadali słuch tylko w jednym uchu bo o drugim zapomnieli na dodatek złamali dziecku obojczyk (zdarza się to przy porodach lecz gdy dzieci rodzą się duże a nie z wagą 2600) i nie poinformowali mnie o tym!. Efekt pół roku rehabilitacji. Cały personel był lekko mówiąc niekompetentny (np. położne lekceważyły dość istotne poleceni lekarzy dotyczące podania leku lub wykonania jakiegoś badania) opryskliwy zarówno położniczy jak i pediatryczny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000023 przez kasandra9
Witam, czy ktos tu ostatnio rodzil?? Jakie wrażenia??
Jestem właśnie na patologii ciąży...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1000043 przez Brukselka
Rodziłam tam 1,5 roku temu i było świetnie: znieczulenie podane na czas, świetna położna i szybkie decyzje. Potem 2 godz. z małą na brzuchu, położna przyniosła mi nawet zupę, bo rodziłam akurat w czasie obiadu. Gorzej z opieką poporodową, dramatu też nie było. Naprawdę zależy, na kogo się trafi. Jeśli już tam jesteś i wiesz, że będziesz tam rodzić, to nie ma co się zadręczać, jak będzie. Pamiętaj, że masz swoje prawa, i wymagaj. Najwięcej i tak zależy od ciebie ;)
Powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1001037 przez kasandra9
Dzieki za info!;)
Mam jiuz za sobą noc na porodówce i warunki moim zdaniem bdb choc porównania nie mam. Personel z ktorym mialam do czynienia takze bez zarzutu, zobaczymy jak przyjdzie do porodu no ale zostaje juz na pewno tu do konca ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1001164 przez Brukselka
Powodzenia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl