BezpiecznaCiaza112023

POZNAŃ- jaki szpital wybrać???

11 lata 4 miesiąc temu #495124 przez Patrycja_Z
Już prawie rok minął od czasu porodu a ja dopiero teraz znalazłam chwilkę żeby się wypowiedzieć :)
Rodziłam na Raszei. Miałam ciążę przenoszoną i nie potrzebowałam żadnego skierowania od gina na poród, chcieli książeczkę ciąży.
Położne super! Lekarze delikatni. Mąż też dał radę ;) Poród rodzinny kosztował nas 20zł. Mogłam siedzieć w wannie (WARTO!) i dostałam wszystkie możliwe znieczulenia oprócz zzo. Następne dziecko też będę tam rodziła. Szczerze polecam!
ps. Moja Julka też leżała na noworodkach i tam personel był bajeczny. Widać, że mają kobietki powołanie do tej pracy! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537507 przez karola_c
Cześć dziewczyny!

w maju rodzę swoje pierwsze dziecko i zastanawiam się nad wyborem szpitala... rozważam Św. Rodzinę albo szpital Raszei. Zastanawiam się również nad umówieniem prywatnej położnej, bo wydaje mi się, że będę bardziej spokojna mając taką osobę przy sobie:) W związku z tym miałabym prośbę o polecenie godnej zaufania i pomocnej położnej z któregoś ze szpitali.

Z góry dzięki i pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #555296 przez patka1603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #579964 przez lusieńka
Raszei ma tą przewage nad Świętą rodziną że ma elektryczne łóża ( na pilota) po porodzie zwłaszcza po cesarce łatwiej się z niego wstaje.Ale tak było rok temu nie wiem może coś w Świętej rodzinie uległo zmianie.

/view.php?sid=34372 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #585389 przez avocado92
Ja będę rodzić w szpitalu na Polnej. Powodów dla których wybrałam ten szpital jest wiele.Po pierwsze mam najbliżej,chodziłam tam do ginekologa również przed ciążą więc znam lekarza od dłuższego czasu,podają gaz rozweselający co dla mnie jest wielkim plusem bo wolę to niż znieczulenie, dodatkowo jeśli kobieta poprosi to kładą dziecko po porodzie od razu na piersi choć na kilka minut a to jest bardzo ważne dla mnie. Nie robią również problemów z tym że chciałam mieć przy porodzie moją mamę za to też wielki plus dla nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 16 godzin temu #636989 przez patka1603
Co do polnej to mój lekarz prowadzący który tam pracuje powiedział że odradza rodzenie u nich ponieważ oni odbierają bardzo wiele porodów i opieka nie jest tak indywidualna a wszystko jest w pośpiechu. Dodał również że gdyby on miał decydować o narodzinach swoich dzieci to wybrał by bardziej kameralny szpital gdzie zapamiętają cie jako pacjentkę- człowieka a nie jako jedną z miliona obsłużonych osób która trzeba jak najszybciej wypisać bo następne ciężarne czekają. Oczywiście nie powiedział tego tak dosłownie ale dał to do zrozumienia

Podobną opinie słyszałam od pracującej tam położnej tzn że na pewno by nie chciała tam rodzić!

Więc ja na 99 % jednak wybieram szpital Raszei a Polnej podziękuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973736 przez atilla
Witam wszystkie.
Popycham temat, moze ktoras z was ma jakies swieze spojrzenie na porodowki w Poznaniui chce sie podzielic opinia.
Mnie interesuje szczegolnie szpital sw. Rodziny, ale pewnie znajdzie sie wiecej dziewczyn chcacych dowiedziec sie czegos o szpitalach w Poznaniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975710 przez kwiatuszek12
Rodziłam w Św. Rodziny w Poznaniu mały,kameralny szpital. Opieka tam jest dla mnie rewelacyjna, po porodzie czekała na mnie herbata w termosie i kolacja, mąż mógł odwieźć mnie na salę, a maleństwo było cały czas ze mną. Przede wszystkim bardzo mili lekarze i położne. Na Polnej kilkakrotnie leżałam na patologii, bardzo nie miło wspominam, nie mając tam wykupionej opieki lekarza/położnej jest się tam nikim. Nawet nie bardzo zwracają uwagę na taką osobę.
Podziękowania: atilla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977196 przez atilla
A jak wyglada kwesfia odwiedzin? Rozumiem z korzystalas z porodu rodzinnego? Co bylo potrzebne dla malza? Czy podczas porodu moglas pic lub cos przegryzc? Przepraszam ze tak wypytuje ale niedlugo czeka mnie tam porod, poniewaz moj lekarz prowadzacy oraz polozna sa stamtad takze wybor dosc oczywisty (w zasadzie jedo brak).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977286 przez atilla
A

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050994 przez Joanna92
Podbijam temat!

Raszeja / Św. Rodziny ktoś ma świeże opinie?

Słyszałam że w Rodziny bardzo niechętnie znieczulają, znajomej dali jak już było za późno i po porodzie nie funkcjonowała w ogóle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1053788 przez Zeno122
No chyba nikt nam nie pomoże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl