BezpiecznaCiaza112023

Szpital Kliniczny Katowice Ligota

13 lata 7 miesiąc temu #31344 przez violi27
Hej dziewczyny! Może jest na forum ktoś ze Śląska i z tych okolic, czy któraś rodziła w tym szpitalu lub ma zamiar albo cokolwiek słyszała na temat.Ja prawdopodobnie będę zmuszona tam mieć cc jak się wyrobią z remontem oczywiście.
Bardzo proszę o informację :)


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32054 przez bombel779
Ja jestem ze Śląska :) ale jeszcze nie rodziłam :P Też czekam na jakieś informacje na temat śląskich szpitali,ale nikt nic pisze :P
Violi a Ty chcesz rodzić na Ligocie,czy jesteś "zmuszona" ?? Jeśli można wiedzieć-skąd konkretnie jesteś??


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32157 przez violi27
Jestem z okolic Pszczyny mój gin mi polecił ta klinikę,chciałam u nas ale niestety muszę mieć cc ponieważ moja dzidzia prawdopodobnie będzie musiała zostać przetransportowana na odział chirurgiczny w Centrum Zdrowia Dziecka w Ligocie na operacje :( i to najbliższy szpital wiec nie mam wyjścia.Wczoraj tam dzwoniłam mają się wyrobić do 4 października z remontem wiec chyba będę mieć szanse się tam załapać.


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32159 przez bombel779
To całkiem niedaleko :) Ja od jakiegoś czasu mieszkam w Krzyżowicach,to okolice Jastrzębia,Pawłowic,do Pszczyny mam jakieś 20km :) Z racji,że całe dotychczasowe życie spędziłam w Bytomiu,nie znam tutejszych szpitali :( I tak szukam sobie jakiś informacji o różnych miejscach.. O Ligocie też czytałam.
Piszesz,że chciałaś rodzić "u Was" - czy w Pszczynie jest szpital "na poziomie" ?? Generalnie "u Was" :P się urodziłam :) ale niestety nie pamiętam jak to wyglądało :P hehe
A z Twoją dzidzią są jakieś problemy ?? :( :(


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #32293 przez violi27
Witaj, tak znam te okolice.O porodzie w Pszczyńskim szpitalu krążą rożne opinie ale wiesz jak to jest każda kobieta jest inna i poród też i każdy ma rożne wymagania i nie zawsze można dogodzić.Większość moich koleżanek tam rodziło i nie skarżyły się :) opieka ok,lekarze i położne też, wyposażenie dobre,posiadają drabinki gimnastyczne,worek sako,piłkę relaksacyjną zresztą podaje linka i sama poczytaj www.zozpszczyna.pl/portal.php?show=20
Gdybym nie miała problemów z moja córunią to bym tam rodziła z tego względy ze to blisko.
Moja mała ma guzka na nóżce i będzie miała go usuwany, dziś byłam na kolejnej kontroli w Rudzie Śląskiej i sam ordynator Sodowski mnie zapraszał na poród do nich,zachwalał ze maja super odnowiony oddział i otoczą wspaniała specjalistyczną opieką moja dzidzie jak i mnie również współpracują z tym chirurgiem co jestem umówiona na konsultacje.Wiec teraz znów jestem nie zdecydowana bo na temat tego szpitala znalazłam większość złych komentarzy a z drugiej strony byłam tam juz na trzech wizytach i jeśli chodzi o lekarzy to spotkałam się z bardzo dobra opieka z ich strony.Do tego znają już moja historie.Po konsultacji chirurgicznej muszę zdecydować może chirurg pomoże :)


[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134183 przez mermide
Ja miałam przeprowadzaną cesarkę w klinice na Ligocie. Jeżeli chodzi o sam zabieg to bez komplikacji, wszytko poszło sprawnie. Adasia po raz pierwszy zobaczyłam po 10 minutach od rozpoczęcia zabiegu. Lekarze mili i rzeczowi. Tak samo położne (no może po za jedną). Jedyne co mi się nie podobało to to, że po zabiegu leżałam na korytarzu porodówki przez 5 godzin. Tyle, że położne były tak miłe i poprosiły oddział neonatologii aby przywieźli mi dzidziusia i zobaczyłam go "już" po 3 godzinach. Ale ogólnie polecam.Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl