BezpiecznaCiaza112023

Rybnik

11 lata 8 miesiąc temu #402157 przez chasiami
Witam!
Chciałam się dowiedzieć parę rzeczy na temat tego szpitala, czy ktoś tam już rodził?
Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #402224 przez justyna84
Chodzi ci o Orzepowice?
nie ma za dobrych opini ,ale kolezanka tam rodzilai byla zadowolona .Co osoba to inna opinia ale ja slyszalam wiecej na NIE

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #402431 przez chasiami
No właśnie więcej osób które mówią na NIE to wogole nie mialy doczynienia z tym szpitalem. Dlatego zależało mi na opinii kogoś kto tam rodził.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #402582 przez justyna84
Ja rodzilam w knorowie bo wlasnei balam sie na orzepowicach dlatego ze te opinie takie. Ta kolezanka co tam rodzila wlasnei zasiegnela opini siostry ktora tez miala tam porod i bez wachania pojechala i nie zaluje ,to jest nowy szpital i tam maja wszystko zadbane czego nei ma w knurowie np .prysznic zepsuty czy sluchawka rozerwana no ale ja bylam zadowolona. Nie przekonasz sie jak jest jak nei poczujesz na wlasnej skorze a ludzie czasami bledne plotki puszczaja ;) nawed bym powiedziala ze zawsze!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403231 przez chasiami
Co kraj to obyczaj :)
Dlatego chciałam zapytac co zabrac ze sobą do szpitala.
Wiadomo że każdy szpital ma swoje wymagania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403260 przez justyna84
Musisz miec wszystko co ci jest najbardziej potrzebne: pampersy ,chusteczki nawilzajacei podklady pod ze tak powiem ''tylek''kupisz je w aptece , i podpaski poporodowe(2pACZKI) a reszte to juz jak uwazasz szlafrok takie rzeczy .... pizama(2) i przedawszystkim wode do picia bo bedzie cie tak suszyc ze uschniesz:P kapcie jakies sobie wez recznik....ITD

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #403266 przez Agusiak
chasiami napisał:

Wiadomo że każdy szpital ma swoje wymagania :)

Najlepiej to zadzwonić lub przejechać się do tego szpitala, obecnie większość placówek ma już swoje gotowe listy potrzebnych do porodu rzeczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468887 przez chasiami
Witam! :)
Jestem 3 miesiące po porodzie i te złe opinie na temat Orzepowic są błędne, przynajmniej w moim przypadku :) Rodziłam z położną (sąsiadką, która pracuje w tym szpitalu) i jestem bardzo zadowolona :)
Potrzebowałam podkłady poporodowe, podpaski poporodowe (ja miałam z belli) i majtki jednorazowe. Miałam 3 piżamy i peeełno wody (i tak mi zabrakło, bo piłam po 5 litrów na dzień, na codzien to nienawidze wody :P)
Rodziłam z mężem na sali rodzinnej, byłam pod prysznicem i skakałam na piłce :)
Miałam dosyc szybki poród i bezbolesny (położne mówiły że zdarza się taki raz na ileś tam porodów) miałam tylko 10 bolesnych skurczy i 2 parte (urodziłabym za jednym partym, ale położne nie były ubrane i przygotowane)
Tak więc jakby ktoś chciał informacje jeszcze na temat tego szpitala to można pytania kierowac do mnie, ja zawsze chętnie odpowiem.
Pozdrawiam
chasiami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl