BezpiecznaCiaza112023

Instytut matki i dziecka Warszawa Kasprzaka

10 lata 4 miesiąc temu #807469 przez Iwona23
Czy któraś mama tam niedawno rodziła ? jakie są wsze opinie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891306 przez Iwona23
Zdecydowałam się na ten szpital i nie żałuje pół roku temu urodziłam tam synka niestety przez CC ale długo walczyliśmy o poród naturalny ale kiedy okazało się że CC jest konieczne bardzo szybko znalazłam się na stole na pooperacyjnej synek był cała noc w jednym łóżku ze zmną wspaniałe uczucie choć byłam zmęczona nie żałuje że nie chciałam żeby go zabrali CC było o 00.10 na zwykłej sali byłam już o 5,30 o własnych siłach cudowne położne super opieka spędziliśmy tam 5 dni bo dziecko miało żółtaczkę Polecam dostałam się od ręki bez żadnych znajomości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901498 przez Kaś
Witaj, jestem w 26 tc i właśnie zastanawiam się nad wyborem szpitala. Chodzę na NFZ do dr Kęsickiej w Instytucie z racji skierowań na badania, niestety prywatny gin pojechał sobie w najlepsze zostawiając mnie na 2 miesiące bez uprzedzenia. Wskutek czego szukam dobrego ginekologa... i chciałbym się spytać jak wyglądała opieka poporodowa, warunki, zajmowanie się dzieckiem po porodzie na Kasprzaka. Mogłabyś coś napisać? ewentualnie na priv albo umówimy się na meilowy kontakt. Bardzo by mnie taka rozmowa uspokoiła i by mi pomogła, będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901506 przez Iwona23
wysłałam widomość na priv jeśli masz jakieś pytania śmiało pytaj odpowiem dla mnie mój wybór był starzełam w dziesiątke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu #1048354 przez Iwona23
Hej może macie jakieś nowe wieści jak tam w IMiD w 2013r było miło sprawnie i fachowo może są jakieś świeże opinie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl