BezpiecznaCiaza112023

pchacze-małymi kroczkami

12 lata 5 miesiąc temu #227986 przez Marysia27
hanyap napisał:

wpadnij na ponizszą stronkę:
wrolimamy.pl/2011/10/27/test-zabawki-has...yskool-skuter-31937/

ponoć nie ślizga się po panelach
fisher price- my dostaniemy w spadku po "kuzynach" podobno był ok- a dzieciaki na peno długo sie nim bawiły- to starszy model 3w1 chodzik jezdzik pchacz.

Nie ponoć tylko na pewno :P ! Bartek ciska z tym jak potłuczony po mieszkaniu, i właśnie za nic nie chce się nóżkami odpychać, tylko pcha i ciąga to do oporu :) a mam jeszcze jeździk-pchacz, coś jak natmur, i Mały go olał, troszkę za ciężki i nieporęczny dla Bartka, za to interesował go jego interaktywny panel, z którego jednak musiałam odciąć sznureczek ze słuchawką, bo ta ciągle wpadała pod koła pchacza i blokowała dziecku możliwość jazdy :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #229254 przez malinia
Pchacz to jedna z najlepszych zabawek jaką miała do tej pory moja Zuzia polecam polecam polecam!;-)

Malinia;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #241477 przez eash
www.wszystko.dla.dziecka.pl/p8212,intera...44-fisher-price.html - my mamy taki. kupiliśmy niedawno, kiedy zauważyliśmy, że Hanka uwielbia chodzić pchając przed soą krzesło (porysowała nam wszystkie panele w domu i poobijała ściany, heh) bawi się nim umiarkowanie (chyba nadal wolałaby krzesło), ale bawi się, a dodatkowo lubi te różne dźwieki, które tam są. to jest fajna zabawka, tylko przepłacilismy w naszym lokalnym sklepiku - zapłaciliśmy 182zł, a w necie widziałam to np. za 140zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066645 przez antosia
Nasze dzieci bardzo chętnie bawiły się pchaczem - tym samym, kolorowym, grającym. To ich faktycznie interesowało. Jeśli chodzi o konkrety to np. taki - www.empik.com/chicco-grajacy-pchacz-chic...1062699786,zabawki-p Zwracajcie uwagę na to, czy nie ma tam elementów, którymi dziecko może sobie zrobić krzywdę. Niby zabawki dla dzieci, a mimo wszystko wcale nie jest zawsze tak idealnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl