BezpiecznaCiaza112023

o:basen

14 lata 2 miesiąc temu #4057 przez tysia178
W Krakowie też nie ma takiego.. ja jakbym pojechała to do Skawiny, aczkolwiek tam też nie jest ozon tylko chlor :) boje się,że np mi się wyślizgnie z rąk..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4141 przez Moniq
Scholastyka21 napisał:

Moniq ja własnie bardzo bym chciala się wybrać na takie zajęcia do ozonowanego basenu, ale w Pozaniu nie mogę znaleźć nic takiego :/


www.babyswim.poznan.pl/

zobacz na tej stronce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4142 przez Moniq
www.pspn.org/sklad.php
na tej stronce znajdziecie miejsca w innym miastach, to nie wszystkie, tylko te które mają zorganizowane zajęcia prowadzone przez instruktorów należących do stowarzyszenie pływających niemowlaków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4150 przez tysia178
Moniq dziękuję za stronke, znalazłam dwa baseny:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4152 przez Moniq
prosze bardzo :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28826 przez Moniq
my chodzimy z Małą na basen i jest zachwycona zajęciami, jak tylko widzi wodę to aż piszczy z radości, a w basenie jest najgłośniejszym dzieckiem, bo śmieje się, chlapie wodą; urlop spędziliśmy na mazurach to nie można jej było wyciągnąć z wody i co chwilę brała kogoś za rękę i prowadziła do wody a jak nikt nie chciał z nią iść to na czworakach zasuwała sama; coś wspaniałego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28876 przez mysia-sia
nasz mały ma dopiero niecałe dwa m-ce a słyszałam, ze na basen z maluchem dopiero 3m-cznym, ale mój mąż jest bardzo nakręcony na taką formę spędzania wolnego czasu z synkiem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52108 przez natmur11
odnawiam temat. kiedy bede mogla isc z klaudia na basen ale taki zwykly bo ozonowych niestety nie ma w promieniu 300km od mojego domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52154 przez sloneczko
o jak fajnie natmur ze wynalazlas ten temat, ja mialam wczoraj pisac, ale juz poczulam ciezkie powieki.

a wiec tak, my w sobote albo niedziel pojdziemy na basen, zakupilam juz pieluszki, i jak to z nimi jest, jak czesto mam je zmienic, tak jak normalna pieluszke?, bo rozumiem ze sa nie przemekalne.

i jak Wasze dzieciaki zareagowaly na wiekasza wode, moja w wanie to jak rybwa w wodzie, ale jak bedzie z basenem...

do tego basenu co idziemy to woda ma 32 stopnie, polecane jest dla niemowlat, i znajomi juz przetestowali wiec spokojnie tam mozemy isc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #52279 przez _aga86_
Natmur moja kolezanka z niemowlakiem chodzila na zwykly basen i powiem Ci, ze dosyc duzo takich malych dzieci tam bylo- no, ale basen tez niczego sobie- bardzo zadbany.
Sloneczko co so pieluszek to lepiej zmieniac po kazdym wyjsciu z wody, bo mimo, ze nie przemakaja jednak woda boczkami moze wleciec, a wiadomo jak dziecko ma za wilgotno moga pojawic sie odparzenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu - 13 lata 3 miesiąc temu #53650 przez sloneczko
my wczoraj bylismy na basenie;)

na wtepie nie moglismy uzywac pieluszek jednorazowych tylko musielismy kupic do kilkurazowego uzytku, do roku czasu sa.

pierwsze ok 30min mala nawet slowa nie powiedziala, po 30 min juz szalala, jak ryba w wodzie ;) oh a jak sie smiala, i wogole, a wody to chyba z litr wypila ;) bo w nocy musialm pieluszke zmieniac, jak nigdy ;)

no ale pieluszki jednorazowe sie przydaly, bo jak wychodzilismy z wody to ja rozbieralam, siedziala w reczniku i za kilka minut zakladam jednorazowki, wiec spokojnie mogla jesc, i siedziec, ale bylo super.

pomimo zaloby, nie zaluje ze poszlismy, chociaz na 5 godzin zapomnialam o wszytskim.. no wlasnie mieslimy byl 3-4 ale mala sie tak rozszalala...;)

aha dzieciakow tez troche bylo, oh jak sie do nich usmiechala, jedno pisklo to ona za nim, ale byla frajda.

tam tez byla jedna dziewczynka miala tez 8msc, i dwa zabki.. ale tez smieszka jak moja. haha

napewno teraz bedziemy chodzic czesciej!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55434 przez natmur11
sloneczko a to basen chlorowany byl? ja mialam jechac ale mala dostaje glupotki jak tylko woda jej glowy dotknie wiec moze jeszcze sie wstrzymam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55834 przez sloneczko
natmur, u nas wszystkie baseny sa chlorowane.

ale w tym co my bylismy z laura to byl Spa, woda ma 32 stopnie, i jest solone, dosc mocno,

nie odwazylabym sie z mala do normalnego basenu isc. miala woda 32 stopnie ale byl odczuwalny chlod.

w przyszlym tygodniu chcemy sprawdzic inny tez jest nie daleko nas, ale podobno jest tylko jeden basen z 33 stopni woda, reszta po 25.


jak Laura miala 5msc to bylismy na urlipie tam bylo tez Spa, ale dla dzieci od 3 roku zycia kazda woda miala po 34,36 a nawet 40 stopni, oh raj na ziemi.. no ale jednak wszytsko tez i kosztuje, a to tez ponad 500km od nas.wtedy bylismy 7 dni, ale z mila chcecia to powtorze jak mala bedzie miec 3 latka.


w tym basenie co teraz byslimy Laura i jeszcze jedna dziewczyna tez miala 8msc byly jako najmlodsze, ale chrzesna Laury tez tam czesto jezdzi i mowila ze jeszcze mniejsze dzieci tam chodza.

szkoda ze nie moglam jej nagrac jak sie bawila, oh widok wspanialy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55844 przez Asiersa
Ja też od jakiegoś czasu myślałam, żeby się z Tomaszkiem na basen przejść :)
Sprawdzałam na tej stronce www.pspn.org/sklad.php jaki basen jest najbliżej mnie i mogę stwierdzić, że nie ma najgorzej :blink:
Ale odwiedziłam też stronę internetową basenu w moim mieście i tam również organizują gry i zabawy oswajające z wodą dla niemowlaków i 3-4 latków oraz w pełni profesjonalną naukę pływania dla dzieci od 5 do 11 roku życia :side:
Ta oferta dla niemowlaczków nazywa się AQUABABY :silly:
Tylko nie wiem czy jeszcze nie za wcześnie z tym basenem dla małego, bo on ma dopiero 3 miesiące a jest wcześniakiem. Urodził się 2 miesiące przez planowanym terminem, dlatego zastanawiam się czy jeszcze nie poczekać ... :cheer:
Jak myślicie?? :side:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #55848 przez sloneczko
hm.. ja bym poczekala z 2 msc.


podobno niemowlaki do 9msc umia oddychac pod woda, czuja sie jeszcze jak by byly w brzuchu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl