BezpiecznaCiaza112023

nózki

13 lata 5 miesiąc temu #38308 przez natmur11
hej mamusie:) mam do Was pytanko. Chodzi o nozki mojej coreczki a raczej o to ze wydaje mi sie ze jedna z nich jest bardziej aktywna od drugiej. Przy kapieli fika najczesciej prawa nozka lewa raczej rzadko nie zwracalam na to uwagi bo sadzilam ze moze tak jej wygodnie albo tak ja ja trzymam ze latwiej jej fikac prawa nozka, ale teraz jak przytrzymam ja pod paszki lewa nozke raczej trzyma sztywno a prawa fika w powietrzu. ale teraz jak lezy na brzuszku obiema nozkami macha. jak bylo albo jest z waszymi dzieciaczkami? w tyg poszukam jakiegos dobrego ortopedy bo niepokoi mnie to troche. mam nadzieje ze mnie zrozumialyscie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38332 przez Mirella
U nas tak nie było, zgadzam się że konsultacja się przyda, można sobie czasem używać tylko jednej nogi, ale jak to jest permanentne to to chyba nie jest dobrze. Może próbuj ją trzymać odwrotnie żeby lewą nogę bardziej aktywizować?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38398 przez jedynaczka
też sobie nie przypominam czegoś takiego...
raczej obydwie nóżki u eM pracowały podobnie.. moze jakieś ćwiczenia się przydadzą delikatne?
typu taki rowerek?
najlepiej bedzie jak wybierzecie sie jednak do specjalisty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38400 przez Manga
Myślę, że wystarczyć zwrócić na to uwagę pediatrze, a on albo Cię uspokoi, albo sam skieruje do specjalisty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38402 przez Moniq
przyda się konsultacja u ortopedy, a jak ją przewijasz nie zauważyłaś że ta lewa nóżka ma mniejsze odwiedzenie, tzn gorzej "opada" na zewnątrz??? a usg bioderek po 6 tyg życia miała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl