BezpiecznaCiaza112023

sprawa kobieca

11 lata 3 miesiąc temu #513279 przez gosia880
Hejka mam pytanko pomózcie bo mam mały problem a chce go jakos rozwiazac.Mianowicie sprawa dotyczy okresu mam go dość nieregularnie ale od kilku miesięcy mam jest mniej wiecej pod koniec kazdego miesiaca .Jednak w tamtym miesiacu go pod koniec nie dostalam i czekam kiedy to nastapi.A ze okresy u mnie wypadaly dziwnie bo z jednego miesiaca przechodzily na drugi wiec mam teraz problem, boje sie ze moge byc w ciazy .Jednak nie mam typowych objawów ciazowych wrecz przeciwnie .Chcialam jeszcze dopowiedziec że bylam przeziebiona przez tydzien w tym momeniecie akurat sie troche zalapalo w te dni co mialabym miec okres.Czy to by jakos wpływało na to ze moze az tak mi sie on opozniac?Pomózcie i doradzcie.Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #513398 przez mama89muminka
Witaj. Ja tez mialam nieregularny okres, bywalo, ze spoznial mi sie 3 tygodnie, test byl negatywny. Ginka przepisala mi tabletki anty na uregulowanie okresu, pomogly po paru miesiacach, pozniej mialam znowu nieregularnie przez ok 3 miesiace (a potem ciaza). Moim zdaniem przeziebienie moze wplynac na okres, wiec bez paniki. A jezeli bylabys w ciazy (tez mialam bezobjawowo) to uwierz mi, ciaza to nie choroba, nic strasznego, a dziecko przynosi wiele szczescia do zycia mamusi, nawet jezeli jest nieplanowane. Najlepszym rozwiazaniem w tej sytuacji byloby pojscie do ginekolog, niech cie zbada, wtedy bedziesz miala pewnosc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #513801 przez gosia880
No tak wiem że ciąża to nie choroba , jednak jedno dziecko już mam też nie było zaplanowane i narazie wolałabym odczekać trochę z drugim.Robiłam sobie dziś test i wyszedł negatywnie więc myślę że to przez to iż byłam chora trochę mi się rozregulował.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl