BezpiecznaCiaza112023

Otulacze...

7 lata 7 miesiąc temu #1040962 przez atramentowewlosy
Dzieciątko urodzi się nas początku grudnia, a ja powoli kompletuje własnie wyprawkę i od koleżanki - mamy, podchwyciłam temat otulaczy.... Czy któraś z Was używa? Zastanawiam się nad którymś z www.fabrykawafelkow.pl/pomysly-inspiracj...ie-jest-takie-wazne- Czy miałyście któryś z tabeli? Jakie są Wasze opinie? Warto czy nie? z góry dziękuje za podpowiedzi i wskazówki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041050 przez WiolkaKlaman
ja mam mieszane uczucia co do tych otulaczy. Niby większość osób je chwali, u nas z pierwszym dzieckiem obyło się bez nich...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041164 przez grulika
Otulacze może i się przydadzą ale czy wiesz takie podstawy jak ciemieniucha u niemowląt ? Koniecznie przeczytaj tutaj emolium.pl/baza_wiedzy/ciemieniucha.aspx i takimi rzeczami się zajmij.. wyprawka to drugorzędna sprawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041190 przez MadamS
Ciemieniucha jest na tyle powszechnym zjawiskiem u niemowląt, że chyba każda przyszła matka przeczytała co robić, jeżeli się u dziecka pojawi.
A wyprawkę też trzeba mieć. Temat jest o otulaczach, więc powinno się mówić o otulaczach. Ja nie miałam takiego i radziłam sobie. Ale jak myślisz, że warto mieć otulacz to zainwestuj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl