BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 7 miesiąc temu #445404 przez Asik
hihihi zestarzało się dziecię to i zmieniło :D heheheh
rosnie jak na drozdżach... i straaaaszny rozbójnik z niego

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #445417 przez emka
Asik No w takim tempie to ja do 40 mogę sie drugiego nie doczekać... ale najważniejsze że mam jedno :) A co to ja jeszcze chciałam... aaaa bardzo mi sie podoba twój podpis " szczęśliwa, zakochana :)" :blink: I to najważniejsze!!! A małe dziecko w pewnym wieku to zdaje mi się że odmładza. Tzn czujemy się młodsi, bo nie patrzymy za wnukami tylko wychowujemy pisklęta :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #445425 przez sylka
Emka fajnie napisałaś najważniejsze właśnie że jest dane nam mieć chociaż to 1 ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #445597 przez Asik
Emka :) dzieki :) no taka jestem non stop od prawie 5 lat :D szczęsliwa i zakochana :D :D

dokładnie, trzeba się cieszyc z jednego dzicia a jak drugie sie uda to allellujaaaa :)) w dzisiejszych czasach coraz trudniej się zachodzi.. a jesszcze trudniej jak się baaardzo chce...

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #445605 przez Dorciaition
Emka córeczka śliczna.
Asik Twoja też. A Ty to jak jej siostra.
Szymusia ucałuj. Szkoda, że Lenia już zajęta ;)

Moja to też brój. Maz chciał już ją badac na adhd. Bardzo ruchliwa i dużo energii ma, za dużo ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #445624 przez sylwka727
Śliczne te wasze dzieciaczki i te duże i te większe :lol: :kiss:

A to moja akrobatka niestety dalej nie wiemy na 100% czy to ona bo jak widać na zdjęciu tam gdzie ma rączki to pod nimi ma też nóżki

ALe i tak najważniejsze że zdrowa



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #445656 przez Agusia83
Emka, no w koncu pokazalas swoja core...nie wiem czy pamietasz, ale kiedys prosilam Cie o jej zdjecie. Bardzo ladna dziewczynka, nie bedziesz sie mogla odpedzic od jej adoratorow :laugh:

Asik, a Twoja cora to niezla lasencja...mysle, ze nie jednak z nas chcialaby tak wygladac :laugh: a przypadkiem chlopak jej sie nie odwiadczyl? Tak mi sie kiedys obilo o czy :silly:

Sylwka, sliczna dzidzia :laugh: i bardzo wstydliwa :laugh: ale spokojnie, jeszcze pokaze kim jest :silly: wiesz, ze mi mowili, ze bedzie chlopczyk, a w 34tc dowiedzialam sie, ze dziewczynka? I dobrze, ze wowczas lezalam...bo zdebialam :silly:

Robilam dzis kolejna bete.
10.10 126,3
12.10 270,9 :lol:

pani w laboratorium powiedziala, ze pieknie rosnie i bym sie nie martwila i juz ich nie robila :silly:
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #445657 przez Marta M
Jak dzieciaczkowo sie zrobiło :)

Emka, Asik, Ingrid dzieciaki jak z okłądki czasopisma jakiegoś :):)

Dorcia moja też ma adhd :)

Sylwka hihi, kochany mały człowiek :):)

TO i moją malutką łapcie...



Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #445714 przez gerbers
witajcie!
jestem tu nowa, trafiłam na tę stronę ponieważ od stycznia z mężem staramy się o dzidzie, na razie niestety nic. szukam po necie różnych info, które jakoś by mnie wsparły. ogólnie nie jest łatwo,bo mam zaburzenia hormonalne, kilka lat brałam lutenyl, potem luteine. badania wykazują że nie za bardzo mam owulację, więc dostałam cilest, mam brac 3 miesiące, podobno po odstawieniu zawsze jest owulacja. koncze brac pierwszy miesiąc ale średnio sie czuje, strasznie bola piersi, humor do kitu,placzliwa jestem, zloszcze sie. podejrzewaja policystyczne jajniki. czy ktoras ma moze tez takie zaburzenia, a mimo wszystko ma dziecko?czasem trace nadzieje... choc jeszcze zobaczymy jak zadziala cilest. ale nie wiem juz jakiemu lekarzowi ufac. do tego od 17lat lecze sie na padaczke, podobno leki przeciwpadaczkowe moga miec wplyw na zaburzenia hormonalne... :(
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #445719 przez Mirella
Gerbers witaj i rozgość się :)
tego cilesta to nie rozumiem, no ale ja nie lekarz, nie muszę ;)

temat o policystycznych jajnikach jest tutaj www.zapytajpolozna.pl/54-planujemy-ciaze...posoby-leczenia.html

znajdziesz tam kilka historii ze szczęśliwym zakończeniem :)
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #445742 przez Insomnia
Ingrid ale śmieszek z Arturka :lol: Śliczny jest :kiss:

Emka córcia jest piękna :kiss: :kiss: Tylko dlaczego ja myślałam że masz brunetkę w domu a nie taką słodką blondyneczkę :blush:

Asik Twoja dorosła córka też piękna, na bank po mamie :lol: i chyba moja imienniczka jak mnie pamięć nie myli :blink: a nie mogę wyjść z podziwu jak się Szymuś zmienił :ohmy: Mamuśka zmień avatara :silly:

Sylwka ale masz wstydzioszka w brzuszku :lol: :lol: Wygłaskaj brzuszka :kiss: :kiss:

Marta M na Majunię się napatrzeć nie mogę :lol: Rozkoszna jest :kiss: A po tych schodach Wam spaceruje :unsure:

Agusia gratulujęęęęęęęęęęę :kiss: :kiss: :kiss: Mam nadzieję że się uspokoiłaś, i teraz już nie będziesz tak się stresować co :unsure: I że głupoty Ci z głowy wyleciały :silly:

Gerbers witamy :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #445760 przez sylwka727
Agusia dziękuję :kiss: No tak się zdarza kuzynce męża mówili że będzie chłopak a dopiero przy porodzie się okazało że jednak dziewczynka :blink: Cieszę się że betka ładnie przyrasta :kiss:

Marta :kiss: śliczna ta twoja córa nie mogę się napatrzeć :kiss:

Gerbers witaj

Inso wygłaskany :lol: i też wygłaskaj swojego :lol:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #445824 przez Marta M
Inso Asika córka to i moja imienniczka :)

A Maja jest na tyle mądra że jak chce wyjść na górę to idzie do mnie, bierze mnie za rękę i podchodzi do schodów, sama się nie wybiera, ale trwało chwilę zanim zrozumiała że sama nie może tam wychodzić :)
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu #445832 przez Mirella
Marta i tylko krótką chwilę potrwa zanim uzna że jednak może sama ;) Bezczelnie i bezwstydnie powiem że cieszę się że mamy ten etap za sobą, jakoś mi teraz lżej ;)

brzuszki wygłaskane, chociaż zarazić się nie mogę, no ale na przyszłość, szkraby wycałowane bo to mi wolno :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #445844 przez emka
Ale sie towarzystwo rozpisało i tyle zdjęc:)

Miło mi dziewczyny, że tak komplemtujecie moją Wikulę, fakt ze tu uczesana i ubrana bo fotka z wesela :) To jest taki typ że ma gdzieś jak wygląda, najlepiej w dresach sie czuje :)

Asik To tylko pozazdrościć :blink:

Inso Może dlatego skojarzyłaś brunetkę , ze kiedyś ją wstawiłam w czarnej peruce afro :silly:

Agusia SUPER WIEŚCI!!!! NO i tak trzymaj... niech zdrowo rośnie :)Wiem ze prosiłaćś o fotkę, ale ja tylko z pracy z Wami pisze i nie zawsze mam tu coś...

Sylwka Ja do końca nie wiedziałam co będzie, najpierw nie chciałam wiedzieć, potem jak zaczęłam kupować to mnie pokorciło, no ale Wiki podobnie jak Twoja dzidziula zasłaniała się namiętnie, albo tyłek wypinała :)Także była niespodzinką! Bo ja obstawiałam chłopca i tylko dla chłopca miałam imiona :) A moja kuzynka była przygotowana na dziewczynkę, tak ją zapewniał lekarz, ma już chłopca starszego, miała być Zosia, no i suprise! Jest Grześ :) :silly:

Gerbers Witaj kochana :) Jak od stycznia się staracie to nie tak bardzo długo, co do Twoich problemów to nie pomogę, ostatnio tylko o mojej zakrzepicy czytam... Powodzenia zyczę!

Marta Te roczniaki są azarąbiaste :) Tak szybko sie rozwijają, z dnia na dzień coraz bardziej kumate że aż zdumiewa to tempo :) Mój chrześniak ma 1 rok i miesiąc i wczoraj jak u niego byłam to normalnie szczena mi opadała, ze taki spryciarz z niego, a jak wychodziłam to wziął mnie i Wiki za ręke i przyprowadził z powrotem do pokoju :)

Dorcia Żywiołowe dziecko nie musi zaraz adhd oznaczać, moja też była jak to wszyscy mówili "żywe srebro" a teraz choć zdzarzają jej się szaleńcze wybryki to raczej z tych grzecznych jest :blink:

No a może coś o śluzie?? Ja mam płodne no ale jeszce 2 tygodnie posuchy, po tej nadzerce... Powiem Wam ze 6 tygodni to bardzo długo... :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl