BezpiecznaCiaza112023

Czy to ciąza ?

11 lata 2 miesiąc temu #520381 przez gajosik
Mam pytanie, do dziewczyn które przeszły już przez to.... Ja wiem, że wiele jest tu już napisane ale jednak muszę zapytać
Od jakiegoś czasu dziwnie się czuje, a mianowicie :
- zaparcia
- mam zgagę - prawie cały czas
- czuje jakbym czasami miała lekko nad ziębiony pęcherz ale to dopiero od 2 dni
- lekko jakby czasami mnie mrowiło, ale czasami
- jajniki mnie od ok 2 tc bolą, takie dziwne uczucie ciężkości, często to podobne do tego,jakbym za chwile miała dostać miesiączkę, zaczęły się one przed dn 25,12 ( czyli owulacją ) . Nie miałam w trakcie owulacji , zwiastunów,że Ją mam. Dodatkowo śpię w dzień, jak mam wolne i nie jestem w pracy. Jak jestem w pracy nie mogę się obudzić do ok godz 13 od 8 rano - nie śpię bo pracuje , jak kiedyś miałam ochotę na kawę - to mój nektar bogów, teraz wypije ja, ponieważ uważam ze się obudzę , ale jakoś na nią patrzeć nie mogę. Dodatkowo, wczoraj byłam w kinie, masa ludzi. nagle poczułam intensywny zapach kawy , siedziałam w połowie sali, a z dołu ktoś pił i nabrałam strasznej ochoty na moja ambrozje. Czuje od kilku dni jak mi coś bulgocze w podbrzuszu. Mam wrażliwe zęby , ale dolegliwości są nawet jak nic nie jem i nie pije. Dziwnie mam na żołądku i często mam "mdłości" - takie jakbym w osłonecznionym samochodzie siedziała. Odbija mi się i mam gazy już długo. O i teraz odzywają mi się moje jajniki. 10-01 mam dostać @ - i pierwszy raz od bardzo bardzo dawna nie bolą mnie piersi[/i][/color]
Przed ostatnia miesiączka 18 list. 2012 trwała 5-6 dni.... współżyłam w dni płodne - bez docelowego wytrysku ale i bez zabezpieczenia... kolejna po 26 dniach ( zawsze ok 28-29 - czasami później - teraz wcześniej ) i miałam ok półtora dnia.. ale takie krwawienie słabsze, ale normalne, dopiero jak się szybko skończyła zauważyłam, że coś nie tak. Potem współżyłam 2 razy bez zabezpieczenia w dni owulacji 22 - 12 i potem po 29-12-2012. Zrobiłam jakiś czas temu test... ale negatywny - jednak na wieczór zaraz po pracy ... wiec pewnie źle, albo nie jestem w ciąży...

Dużo tego, ale może ktoś napisze mi coś , i odpowie tu ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #520471 przez Mirella
Gajosik, albo test rano albo beta, nikt nie wywróży, objawy ciąży i @ są tak do siebie podobne że ciężko wyrokować, poza tym hmm...... siedzę tu czwarty rok i widzę że co ciąża to objawy, ciężko to uśrednić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #522057 przez gajosik
Ok dzięki za dwa dni mam planowany okres.. 11-01-2013, tylko, że nawet nie czuje, że go dostane, ale se okaże , na pewno napisze. Testu nie zrobię aż do planowanej miesiączki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #526435 przez agasia
I jak tam dostałaś @ ? Dziewczyny ja mam takie pytanie ponieważ @ powinnam dostać między 13-15.01 a z mężem staramy się o dzidzie kochaliśmy się od 24.12 do samego sylwestra czyli w dni płodne i tu mam pytanie czy jeśli test zrobię 13.01 a więc jutro powinien on wykazać ciążę jeśli takowa jest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #526488 przez Mirella
Agasia, nie ma reguły, czasem testy wychodzą negatywne w dniu @ mimo że jest fasolka, ale jak się uda to przyjdź na staraczki się pochwalić :) Jak się nie uda to przyjdź się z nami starać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #526652 przez agasia
To mówisz, że i można spróbować jutro z tym testem?? Jak coś to dam jutro znać w temacie staraczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl