BezpiecznaCiaza112023

i znowu jedna kreska :(

10 lata 11 miesiąc temu #605941 przez beyby
Witam wszystkich jestem tu nowa wiec probuje sie zadomowic !!

Minol kolejny miesiac a ja dalej mam jedna kreske moze mialyscie staraczki tak jak i ja oraz wiecie wiecej odemnie wiec podziele sie wam moja historja!!

A wiec w raz z mezem staramy sie o dzidzie prawie 2 lata i nic chodzilam do lekarza ktory owil ze u mnie jest wszytsko ok i powinnam uzbrojic sie w cierpliwosc!po roku stwierdzilam ze jednak czas zmienic lekarza wiec tak zrobilam!w pierwszej wyzycie zwykle badania kontrolne rozmowa itp.po tygodniu liscik od lekarza z wiadomoscia prosze sie jaknajszybciej zglosic !okazalo sie ze zostalam zarazona chlamydja wiec zaczelismy wraz z mezem sie leczyc po nastepnej kontroli bylo wszysto w pozadku tej bakterji chlamydji juz nie bylo doszla lecz do tego dysplazja wiec wyslano mnie do specjalisty!specjalista powiedzial ze tragedji nie ma skoro staramy sie o dziecko mamy prubowac w ciagu pol roku od wizyty dalej!po pol roku do zwyklej kontroli jesli nie zajde w ciaze a wyniki beda takie same to bedziemy dzialac jesli zajde w ciaze to wszytsko super !! tylko teraz tak 2 miesiac staran po wizycie a tu dalej jedna kreska w dodatku nie wiadomo czy moje starania nie ida na marne poniewaz nie wiadomo czy mi chlamydja jajowodow nie sklejila jak sklejila to z tego nic nie wyjdzie wiec docha na maxaa i tylko probowanie juz nie wiem co mam robic 2 lata i dalej nic !!!! a jak tam wasze starania podzielcie sie wasza historja!!!!! :cheer:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #615839 przez pani_p
Hej :)

Zajrzyj tutaj www.zapytajpolozna.pl/92-starania-o-dzie...ciaze/Page-3406.html

Jest więcej dziewczyn, które się starają i wzajemnie się wspierają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #616579 przez Marta M
beyby tak jak pani napisała, na staraczkach ile kobiet tyle historii i tyle miesięcy, a u niektórych to już tyle lat czekania że napewno poczujesz się z nami lepiej, ogromne wsparcie, wiele rad, polecam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #617475 przez beyby
dziekuje wam bardzo natychmiast zajze co tam sie dzieje !


Dodam tylko tyle ze 2 dzien spoznia mi sie okres robilam test lecz nie z rana i wyszedl negatywny piersi mnie bola podbrzusze jak na okres od czasu do czasu klucie w jajniku raz tym raz tym cykle mialam niereguralne od 3-4 miesiecy mialam co prawda co 29-30 dni w tym miesiacu to juz moj 32 dzien i nic tagze czekac mi pozostalo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl