BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

10 lata 2 tygodni temu #877588 przez gosiak
Meli a dziś sikałaś na testa? :unsure:

A co to na weselu nie da rady ten teges? :lol: wiesz podobno w obcym łóżku szybciej zaskakuje :silly: ja bym nie rezygnowała przecie nie jest powiedziane że akurat w te dni będzie owu ;) a noż widelec się przesunie ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877597 przez meli1990
nie robiłam testa dzisiaj. moja owulacja jest dość późno bo ok 21-22 dc a wesele jest 24-25 maja a wracamy 26. więc nie wiem jak to będzie mam 24 testy owu to może sprawdzę mój cykl od początku jak się @ skończy i zobaczymy co tym razem pokażą. A tam nie bardzo na przytulanki bo mamy pokój z moimi rodzicami, bratem i synkiem który będzie z nami spał :( było by cudownie żeby się udało przed naszą trzecią rocznicą ślubu która jest w czerwcu a rodzić na 8 rocznice znajomości w lutym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877624 przez marysiamarysia
gosiak napisał:

Meli a dziś sikałaś na testa? :unsure:

A co to na weselu nie da rady ten teges? :lol: wiesz podobno w obcym łóżku szybciej zaskakuje :silly: ja bym nie rezygnowała przecie nie jest powiedziane że akurat w te dni będzie owu ;) a noż widelec się przesunie ;)


W łóżku jak włóżku . Tosz tam tyle gór , wzniesień , że wszędzie uda Ci się ukryć :P Jak sie wstydzisz oczywiście :silly:
Zresztą z tymi naszymi owulkami to wszystko możliwe :) nigdy nie wiadomo kiedy bedzie :)

Lecę do łóżka dziewczynki
Kolorowych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877638 przez meli1990
i głupia @ się rozkręca i już od rana brzuch boli masakra. zobaczymy może się uda w tym miesiącu, może następnym. mam nadzieję że wogóle kiedyś się uda. Miłego długiego weekendu dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877666 przez gosiak
Kuwa a ja zapomniałam że dziś sklepy zamknięte, wczorajsze zakupy przełożyłam na dziś :blush: to se k...a pojechałam :ohmy: bedzie postny ten pierwszy maj :laugh: :silly:

Bry ;)

Meli nie ten to następny ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877690 przez gosia28
gosiaku a czemu na hsg Cię nie zaciągną? Ja tam wolę to badanie niż laparo. No i ginka też właśnie mówi, że może warto u mnie ponownie zbadać, bo przecie po laparo zaraz zaskoczyłam. Zobaczymy co dalej.
weź się wetnij gdzieś w gości i po kłopocie ;)

Miłego weekendu dziewczyny ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877707 przez gosiak
Gosia28 bo ja juz to przeszłam i to był najgorszy ból jaki miałam w życiu :( jedynie chyba bym się zgodziła pod pełną narkozą, wiesz taki ból miałam że może przez ten zrościk sama nie wiem, ale czułam jakby mi macice na wierzch wyciągali :huh:

A sklep jeden mam w okolicy co czynny dziś ;) także nie umarne z głodu :lol: będzie grill z żubrami ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877711 przez studentkaae
joł :)

która się ze mną chłodnego białego winka napije?? bo otwieram :)

hsg?? okropność, popieram Gosiaka, ja też to badanie bardzooo źle wspominam, darłam się, że mnie chyba pół oddziału słyszało, ból okropny. nigdy więcej na żywca, nawet mi nic nie dali na znieczulenie, głupiego paracetamolu nawet, brrryyy, jak sobie przypomnę to mi słabo na samą myśl.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877716 przez gosiak
Studentka mi tylko jaśka zapodali, i działał tylko przed samym badaniem rozluźniająco gadałam jak najęta sama nie pamiętam o czym :S a jak tylko poczułam ból to oprzytomiałam potem ze strachu nogami w gacie nie umiałam trafić piguła mi pomagała :blush:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877770 przez Anabelle
A u mnie nadal @ brak - jak się na nią czeka to nie przychodzi, a jak się jej nie chce zobaczyć to pierwsza w kolejce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877875 przez marysiamarysia
:D A wiecie , że ja durna dziś sikałam :P 23dc :woohoo: no i oczywiscie liczyłam na dodatni wynik :lol:
Trza mieć w garach nasrane nie :blink: no ale to nic ...
Za tydzień sikam znowu , chyba że wcześniej się rozleje :ohmy:
Kurcze nic mi się nie chce :( trawę pokosiłam , bo smędzę się w domu jak nienormalna bez sensu i bez celu . Musiałam się bardzo zmusić , żeby chwycić się roboty . No to jak już się wzięłam to zaczęło padać . Takie tempo narzuciłam że łoho :lol:
A teraz słonko świeci no i pójdę rwać chwasty hahah .
No i pomimo testu ujemnego , ja oczywiscie w ciąży jestem :lol:
Buziaczki . Odpoczywajcie w Majówkę - tak jak ja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877899 przez Dave
marysia - a palnąć Cię :cheer: :cheer: :cheer: Oj, Mirellę z działem trzeba wywołać.
No co jak co, ale Ty tu już zadomowiona jesteś i powinnaś wiedzieć, że tak wcześnie to się NIE SIKA :side: :side: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #877921 przez marysiamarysia
... ale kiedy ja lubie sikać na testy ... :) ale teraz już zgodnie z suwaczkiem :silly: no chyba że zaś nie wytrzymam :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877930 przez gosiak
A jeszcze jak ma się testy pod ręką to dopiero świerzbi, nawet jak na 100% wiemy że za szybko :laugh: babyyyy :S

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #877944 przez meli1990
cześć dziewczyny. która łykała wiesiołka? ile go trzeba brać? od kiedy i do kiedy przy staraniach? wczoraj byłam chwile u szwagierki i była u niej sąsiadka z dwu miesięczną córeczką i jak ja widziałam to aż mi się płakać chciało że znowu się nie udało. a tak bym chciała mieć teraz córeczkę. I pewnie w tym miesiącu tez będziemy próbować a może owulacja będzie wcześniej niż teraz. Oby to bym nie musiała przesuwać starań na czerwiec. i muszę się zapisać znowu do gina może zrobi mi jakieś badania. Miłej nocy i weekendu

oj maryśka maryśka ty to dopiero szybka jesteś żeby już sikać na testa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl