BezpiecznaCiaza112023

Przedsiębiorcza mama

12 lata 9 miesiąc temu #129178 przez bombel779
Mi narazie do pracy nie spieszno,wolę z Jasiem siedzieć :)
Zanim przyszedł na świat,byłam święcie przekonana,że szybko wrócę do pracy :) ale kiedy się już pojawił na świecie -zmieniłam zdanie :P :lol:
I póki co nie myślę o tym.. ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #129215 przez sylka
Mam podobne zdanie jak Bombel myslę że do 2 latek posiedzę z Kubą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #129237 przez happymamma
Zazdroszczę, że ma cie taka możliwość-ja muszę wrócić po macierzyńskim i już mi sie łezka w oku kręci na samą myśl, że będę musiała moje 5 miesięczne maleństwo zostawić z kimś obcym lub nie daj boże oddać do żłobka :( Po prostu sobie tego nie wyobrażam-popadnę w depresję chyba :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #129693 przez Natka
dziewczyny pytam dlatego bo ja już musiałam wrócić do pracy :(

Niestety było mi bardzo trudno i jak nie jestem z małym to cały czas myślę o nim.

happymamma jest to naprawdę strasznie uczucie .. mój piotrus ma teraz 5 miesięcy a ja już musiałam wrócić do pracy. Niestety sytuacja finansowa nas ( mnie i męża ) do tego zmusza.
Mimo ze mąż ma własna firmę ( ale dopiero od roku) nie jest w stanie nas utrzymać w trojkę.

Jedno to co mam dobre ze mam luźne godziny pracy. Przychodzę kiedy chce, jak muszę jechać po małego to wychodzę wcześniej bez pytania wiec nie jestem przywiązana do biura na 8 godzin.

:(:(:(:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #129806 przez Marysia27
Wy przynajmniej macie gdzie wracać, a mi kończy się niedługo praca rachmistrza i dupa blada :( z mojej perspektywy powrót po samym macierzyńskim to żaden dylemat, teraz nie mam sama możliwości utrzymać dziecka, a mój mąż żeby to osiągnąć pracuje w dwóch różnych firmach oddalonych od siebie 20 km. Takie życie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #129933 przez Natka
Marysia czytałam twoje posty no i tez uważam ze PAN DYREKTOR nie ładnie się zachowywał :angry: tak to jest niby wszystko fajnie super, każdy gratuluje ciąży a później takie cham**** robią. No i jak tu przeżyć przy tych wszystkich oplątach :(
Poza tym teraz trudno na rynku pracy ;/ Niby przeciętny Polak zarabia 3500 zł ciekawe :huh: :huh: :huh:
Ja na moja prace i na szefa naprawdę nie mogę narzekać, ale jest mi ciężko ze zostawiam Piotrusia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #130240 przez Marysia27
opłaty nie takie najgorsze, przy kredycie mieszkaniowym we frankach wydają się być pikusiem :( No i 3500 zł przeciętny Polak zarabia chyba na stanowisku kierowniczym, albo jak ciągnie nadgodziny...w cholerę nadgodzin. Teraz szukam jakiejkolwiek pracy przy biurku ze względu na problemy z kręgosłupem, i bardzo przeraża mnie fakt że zarabiając najniższą krajową, 600 zł z tego będę musiała oddać opiekunce i będę poza domem= bez Bartka ok 9 godzin, a to dużo. Sama pracowałam jako niania, i wiem jak szybko takie maluchy "przyklejają" się do opiekunek i zacierają granice między mamą a "ciocią".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 miesiąc 1 tydzień temu - 10 miesiąc 1 tydzień temu #1080165 przez Violetta
Samochód do firmy to zawsze temat jaki zyskuje wiele godzin dyskusji. Najczęściej jest to w obrębie tego czy wybrać nowy model czy jednak coś z rynku wtórnego. Jeżeli chcemy mieć spokój w dłuższej perspektywie czasu to zdecydowanie samochód nowy będzie trafioną inwestycją. Zawsze będziemy dzięki niemu mobilni i będzie na czas z dostawami. Natomiast trzeba zastanowić się nad tym jakiej marki produkt wybierzemy. Patrząc na branżowe recenzje to Dacia zyskuje bardzo wysokie noty. Nie ma się co dziwić bo na rynku od lat jest kojarzona z wysoką jakością w przystępnej cenie. Do tego możemy skorzystać z możliwości finansowania zakupu - www.daciafinansowanie.pl/kredytSMARTSTART%20 To pozwoli na optymalizację naszego budżetu, a my będziemy cieszyć się z komfortu jazdy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 miesiąc 3 tygodni temu #1080365 przez Karola93
Witam,mam kredyt we frankach i bardzo zalezy mi na tym,by go spłacić. Mam problemy z tym,by spłacać raty w erminach,wiec poszukuję prawnika. Z jakich uslug warto skorzystac? Myslalam o prawniku, ktory zajmuje sie kredytami. www.zlubaczowa.pl/news/porady/10438-w-cz...lkulator-frankowicza Chętnie dowiem się więcej. Zapraszam do dyskusji,komentujcie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl