BezpiecznaCiaza112023

Delikatna sprawa

6 lata 10 miesiąc temu #1062101 przez KarolineCZ
Od kilku miesiecy mam problem. Mam taką białą lub wodnistą wydzielinę z pochwy o nieprzyjemnym zapachu. Po za tym swędzą mnie wargi sromowe. Zrobiła mi się też taka ropna krosta na wargach sromowych. Zrobiła mi się też taka czerwona kreska jakby odparzenie od majtek, ale w tym samym czasie co ta krosta. Objawami pasuje do drożdżycy..Czytałam jednak że lepiej się przebadać bo czasami może się okazać że to coś gorszego niż drożdżyca... Każdy myśli, że jego to nie dotyczy. Boję się bo rzeczywistość niestety bywa brutalna. A żaden Ci się nie przyzna na dzień dobry co mu w portkach siedzi... Stosuje antykoncepcje doustną i nie używam prezerwatyw. Czytałam że w laboratorium zdrowegeny.pl przeprowadzają tego typu badania na choroby weneryczne i można bez problemu zrobić to na odległość. Może ktoś robił i powie coś o ich wiarygodności? Opinie w internecie są okej, ale wolałabym mieć pewność. Lepiej się zbadać bo czytałam że czasami choroby nie mają szczególnych objawów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068837 przez iwonka385
Zgłoś się jak najszybciej do lekarza, moim zdaniem nie ma na co czekać. On będzie wiedział najlepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068838 przez iwonka385
Zgłoś się jak najszybciej do lekarza, moim zdaniem nie ma na co czekać. On będzie wiedział najlepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl