BezpiecznaCiaza112023

samochód

11 miesiąc 3 tygodni temu #1080362 przez Karola93
Witam, co myślicie o inwestowaniu w samochody używane? Z chęcią poznam wasze opinie i wskazówki, ponieważ bardzo zaeży mi na zakupie dobrego jakościowego auta do bezpiecznej jazdy. www.autocentrumlis.pl/oferty/samochody-uzywane Co myślicie? Zachęcam do dyskusji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 miesiąc 3 tygodni temu #1080371 przez annaszczesna84
hmmm, zawsze warto podjechać do zaufanego mechanika po opinię lub mieć kontakt do pomocdrogowaprzasnysz.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 miesiąc 2 tygodni temu #1080450 przez kamela
Jak zdarzy się Wam wypadek to zawsze możecie wziąć samochód zastępczy z OC sprawcy. Czytałam o tym w takiej samochod-zastepczy.info/ bardzo ciekawej publikacji. Myślę że warto się z nią zapoznać żeby wiedzieć jak w przyszłości postępować w takiej sytuacji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 miesiąc 6 dni temu #1080465 przez Aneta87
Mnie jakoś nie przekonuje wybieranie samochodów używanych. Chodzi o kwestie bezpieczeństwa, jaka może być bardzo wątpliwa w przypadku takich egzemplarzy sprzedawanych na rynku wtórnym. Jedynie mogłabym zaufać najbliższej rodzinie lub jakiemuś znajomemu. Oczywiście bardzo ważne też jest nasze podejście, jeżeli rozpatrujemy ten zakup w perspektywie długoterminowej to zdecydowanie lepiej będzie udać się do salonu. W dzisiejszych czasach co raz bardziej popularne stają się modele eletkryczne. Zobaczcie na modele marki Tesla - otoev.pl/modele-ev/tesla/tesla_model_3 by przekonać się o tym co jest możliwe na ten moment. Jednym z najczęściej wymienianych argumentów za zakupem samochodu elektrycznego jest znaczna redukcja kosztów utrzymania, w połączeniu z dbaniem o środowisko naturalne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl