BezpiecznaCiaza112023

samochód

9 miesiąc 2 dni temu #1080362 przez Karola93
Witam, co myślicie o inwestowaniu w samochody używane? Z chęcią poznam wasze opinie i wskazówki, ponieważ bardzo zaeży mi na zakupie dobrego jakościowego auta do bezpiecznej jazdy. www.autocentrumlis.pl/oferty/samochody-uzywane Co myślicie? Zachęcam do dyskusji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 miesiąc 4 tygodni temu #1080371 przez annaszczesna84
hmmm, zawsze warto podjechać do zaufanego mechanika po opinię lub mieć kontakt do pomocdrogowaprzasnysz.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 miesiąc 3 tygodni temu #1080450 przez kamela
Jak zdarzy się Wam wypadek to zawsze możecie wziąć samochód zastępczy z OC sprawcy. Czytałam o tym w takiej samochod-zastepczy.info/ bardzo ciekawej publikacji. Myślę że warto się z nią zapoznać żeby wiedzieć jak w przyszłości postępować w takiej sytuacji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 miesiąc 1 tydzień temu #1080465 przez Aneta87
Mnie jakoś nie przekonuje wybieranie samochodów używanych. Chodzi o kwestie bezpieczeństwa, jaka może być bardzo wątpliwa w przypadku takich egzemplarzy sprzedawanych na rynku wtórnym. Jedynie mogłabym zaufać najbliższej rodzinie lub jakiemuś znajomemu. Oczywiście bardzo ważne też jest nasze podejście, jeżeli rozpatrujemy ten zakup w perspektywie długoterminowej to zdecydowanie lepiej będzie udać się do salonu. W dzisiejszych czasach co raz bardziej popularne stają się modele eletkryczne. Zobaczcie na modele marki Tesla - otoev.pl/modele-ev/tesla/tesla_model_3 by przekonać się o tym co jest możliwe na ten moment. Jednym z najczęściej wymienianych argumentów za zakupem samochodu elektrycznego jest znaczna redukcja kosztów utrzymania, w połączeniu z dbaniem o środowisko naturalne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl