BezpiecznaCiaza112023

ciąża a wychowanie fizyczne w szkole

14 lata 2 miesiąc temu #4316 przez czekoladka2904
Mam obawy,co do ćwiczeń na lekcjach wuefu...
Jestem w drugim miesiącu, ale boję się o maleństwo tak po prostu
nie wiem, co zrobić, jak przekonać lekarza, by wypisał mi zwolnienie z wuefu
proszę o opinie, sugestie
i z góry bardzo dziękuję:)

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4318 przez Mirella
A nie wystarczy jak nauczycielowi powiesz? Sam powinien wiedzieć, że pewnych rzeczy Ci nie wolno. Chyba nie będzie taki głupi żeby Cię narażać?
Boisz się słusznie, na początku ciąży taki duży wysiłek może być zagrożeniem dla dziecka. Ja pamiętam że wystarczył szybszy marsz i pojawiały się bóle podobne do miesiączkowych.
A jak lekarz nie chce Ci dać zaświadczenia że jesteś w ciązy i nie możesz się forsować to zmień lekarza :) Sam powinien Ci zaproponować zwolnienie z wf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4320 przez kasiora
ja myslalam za ciaza jest wystarczajacym powodem zeby dostac zwolnienie... :unsure:
teraz naprawde mnie zaskoczylas :pinch:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4322 przez czekoladka2904
też się zdziwiłam, ale z trzy tygodnie idę na wizytę z wynikami badań i będę pierwszy raz słyszała serduszko mojej kruszynki:):)
więc spróbuję jeszcze raz porozmawiać o tym zwolnieniu, jak się nie powiedzie - poszukamy lekarza;)


dziękuję za odpowiedzi:) i jak widać dużo może nas jeszcze zaskoczyć przez te 9 m-cy:)

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4331 przez Moniq
w ciąży nie wszystkie ćwiczenia fizyczne są wskazane, powinnaś unikać skoków, biegów, gimnastyka jak najbardziej ale dostosowana dla kobiet w ciąży. dla dobra Twojego maluszka nie powinnaś ćwiczyć na w-fie, jeśli lekarz ignoruje tą sprawę to poszukaj innego lekarza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4333 przez Moniq
i jeszcze jedno, powiedz o ciąży nauczycielowi w-fu żeby miał to na uwadze. Jeśli poczujesz się źle, dziwnie, coś zacznie Cię boleć, ciągnąć w dole brzucha lub coś innego w Twoim samopoczuciu Cię zaniepokoi natychmiast przestań ćwiczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4340 przez sylwus136
to jest proste ja kończę ostatnią klasę technikum no teraz przeniosłam sie na zaoczne wiec mam wf z głowy ale tak to szłam do ginekologa prosiłam o zwolnienie on bez zadnego zawachania mi je wypisywał i było po problemie a mój wf-ista jak się dowiedział ze jestem w ciązy to mi gratulował i życzył szczęscliwego rozwiazania i tyle :)
a wf-y taka prawda w szkołach wyglądają tak ze nie ma az tylu cwiczeń typu rozciąganie tylko jest gra w piłkę obojetnie jaką....jak dostaniesz w brzuch z całej siły to mozesz dzidzie nawet stracić... wiec lepiej załatw sobie to zwolnienie...naprawde warto dla Twojego lepszego samopoczucia i zdrowia dzidzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4402 przez Agnieszka
dziwi mnie trochę to, że musisz przekonywać lekarza do wypisania zwolnienia w takim przypadku, powinien to zrobić bez zastanawiania się



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #4435 przez czekoladka2904
dokładnie o te uderzenia piłką chodzi :)
coś wymyślę :) i damy radę! :)
pozdrawiam mamusie i bobaski :)

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7835 przez basik_twins
I co załatwiłaś to zwolnienie??
Bo tak patrze że od miecha cisza....
Ja to bym powiedziała nauczycielowi bo macica jak wiadomo 'wisi' i nie wolno biegac skakac itp a jak nauczycielowi mało to zwyzywac przy wszystkich, że jest niedorozwinięty, żeby się skonsultował z Twoją nauczycielką od biologii to mu przedstawi budawe układu rozrodczego i co się dzieje w ciąży przy skakaniu i bieganiu + cała steta epitetów i wyszła do pedagoga szczelić scenke jak to wszystcy mnie krzywdzą :lol: hehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7877 przez czekoladka2904
tak tak, załatwiłam już w lutym i nie było problemu, bo poszłam do innego lekarza

Nasz kochany Aniołek [*] luty 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl