BezpiecznaCiaza112023

Jak dobrac pielęgnacje do skóry

5 lata 3 miesiąc temu #1068281 przez nestera
Dziewczyny doradzicie jak dobieracie odpowiednią pielęgnację do swojej skóry? Jak szukacie odpowiednich kosmetyków?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu - 5 lata 3 miesiąc temu #1068282 przez ulke
Miałam spory problem bo mam skórę z natury sucha i bardzo pomogła mi wizyta u dermatologa, który przeprowadził analize skóry. Dzięki temu mozna szybciej poznać oznaki starzenia, których nie można zauważyć gołym okiem. Działanie to pozwala wdrożyć indywidualne leczenie w zakresie medycyny estetycznej, niwelując tym samym pojawiające się oznaki starzenia.

Zabiegi w gabinetach mogą być o wiele korzystniejsze niż jakiekolwiek kremy jakie możesz nałożyć na skórę.....
poradydermatologiczne.pl/po-co-wykonuje-sie-analize-skory/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 9 miesiąc temu #1070198 przez Quake
Najlepiej byłoby ocenić jaki typ skóry się posiada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070213 przez kalina27
Myślę, że w wakacje też trzeba trochę inaczej dbać o skórę niż w inne pory roku. Zarówno latem jak i zimą trzeba dbać o jej nawilżenie, bo bardzo szybko może wysychać. Tutaj www.ezebra.pl/pl/blog/wakacyjna-kosmetyc...brac-1624888140.html możecie trochę o tym poczytać. Mimo, że tytuł o wakacjach, ale tak naprawdę sprawdza się niezależnie od miejsca. Nasza skóra, jak i maluszka ciągle jest narażona na szkodzenia. Pamiętajmy o kremach z filtrem szczególnie między 12 a 16, bo wtedy słońce świeci chyba najintensywniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl