BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 4 miesiąc temu #272352 przez Pippin
dobra mykam do łóżka po dzisiejszej nocy mam nadzieje że ta bedzie lepsza :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272354 przez a!gusia
ja tez spadam sie kapac poki Maluch spi :)kocham Was, dobranoc :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272357 przez happymamma
ja też, do męża, bo marudzi, że czuje sie niekochany :)

Ja Was też love, pa ! :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272360 przez adee84
powoli zmykam i ja chyba póki Maja śpi :) tylko ciekawa jestem co z resztą lasek bo coś się nie pojawiają :unsure:
Nika?Anetka?Jusia?Edytka?Renatka?Madzia?i kogo jeszcze pominęłam to przepraszam najmocniej ale wracać tu, ubogo tu jeszcze ale nadrobimy :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272363 przez kiniaa
Adee noo pewnie ze chce latwe przepisy a znasz takie ciasto cos w smaku podobne do miodownika i zeby bylo z orzechami - bo takie uwielbiam i moge sprobowac upiec :)

Agusia no to jeszcze ma troche czasu na znalezienie pracy, dobrze ze w razie czego macie mozliwosc powrotu do ie :)

a moj gg
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ja prawie zawsze jestem dostepna ale czasem to nie ma mnie w domu a komputera nigdy nie wylaczam :blush:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272364 przez maga4
Biedronka moj syn mial taka sama buzke i przeszlo po zmianie mleka na Nutramigen. Teraz jest na Pepti i tez nic nie ma.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272366 przez adee84
Kinia jutro Ci przepis podam :)
idę do łóżka póki moja lala śpi :)
buziaki Kochane, I love U all :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272367 przez Edyta
hej hej laseczki :) nadrobie was zaraz do konca co do spotkania umnie maj odpada a z miast to zakopane lub gdynia jak na wakacje z rodzinka :blink: unas wszystko dobrze pochwale sie ze T wzorowo sie zachowuje :) tfu tfu oby nie zapeszyc :) silvia leniwa tez sie nie przekreca wiec agus nie martw sie nic im nie bedzie :blink: Madziaucluj Julitke my 13 idziemy na usuniecie bociana :blink: martucha dlaczego nie lubisz lodzi :P smaka robicie ciastami moze i ja jeszcze dzis cos upieke :laugh: o to by bylo tyle co nadrobilam... :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272376 przez Asik

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #272377 przez jusia
Hej dziewczyny nadrobilam ale mam skleroze...
pamietam tylko ze Agusia pisala o bratowej...szkoda słów ja ciagle walcze o laktacje i wiecie co nie jest zle, mala dostaje meiszanke tylko na noc :)
Jerzyk siłacz :) moja tez tylko na boczki i tyle...
Gratki Kaszki :silly:
Zuza super ze Aleks sie przekreca na wszytskie strony :)
Adee ale fajnie ze masz weselicho...a buty moze pozycz...??
Kurcze nie pamietam mojego nru gg, pozniej zobacze to wam dam ale rzadko jestem...
Wiki spi...a ja sie nudze :(
przepraszam ze nie odpisalam wszytskim bo poprostu zapomnialam :(
ps Wiki tez ma skorupke troszke

Dzieki Asik za uzupełnienie mnie i Wiki na pierwszej stronce :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272378 przez Edyta
mi forum wogole nie dziala wchodze tylko z linku od Asik :laugh: no milej nocki laseczki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272383 przez jusia
Dobranoc Edytko ja tez mykam... bom padnieta ( cały dzien u T byłam )
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272386 przez soniasg
halo halo melduję się że żyję- ledwo ale żyję :P Majka daje mi tak popalić, że się nawet za przeproszeniem
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
nie mogę. BAdania krwi jak i objawy wskazywały na trzydniówkę. czekaliśmy na wysypkę i dziś się pojawiła więc jeden problem z głowy. ale mamy drugi- od 2 dni MAja wogóle nie chce spać. nocne usypianie zajmuje mi 3 godziny i to ciągłego bujania i skakania. dostaje bactrim i tak się zastanawiam czy to może spowodowane tym lekiem. jutro odbieram mocz to się dowiem co i jak.

a tak w ogóle to wiadomo co z wątkiem się stało??
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272390 przez kamila_86
Asik a na pierwszej stronie nie wpisałaś naszego Mateuszka :(:( 16.08.2011 54cm 3250 g godz 12.15 .....
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272393 przez soniasg
właśnie czytam sobie o tym leku który i się zastanawiam co za
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
nam przepisała
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl