BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 2 miesiąc temu #568113 przez gosia2324
slowiczek napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #568119 przez slowiczek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568121 przez Pyśkaaaa
Witam ja dziś w domu pracuję rano byłam w pracy ale zaczełam wymiotować ( chyba z bólu i wróciłam zwolniłam Nianie Franek padł aja zobie co mam zrobic i chyba jakiś spacer zaliczymy

Gosia :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568134 przez beti
Gosiaaaa :kiss: może po prostu jesteś zmęczona i potrzebujesz odmiany...za 1,5 tygodnia czeka Cię odskocznia :D :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568137 przez beti
Fifi nauczył się nowego słowa...GADZIE :D :D:D bo ja tak do niego mówię jak rozrabia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568141 przez slowiczek
brawo Fifi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #568179 przez Agusia83
Wiem, ze smece...ale co myslicie o tym wozku?
allegro.pl/wozek-coneco-flash-gratisy-i3012205497.html

Gosia...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Fifi, jestes niesamowity...

Emi tez sie nauczyla mowic pepek...tylko, ze w jej wykonaniu to pepe

wiecie cos moze o jakiejs promocji w tesco na ciuszki?
Tak mnie korci by kupic cos synkowi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568197 przez gosia2324
slowiczek napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


W sumie po staremu ...
Jogo znow wystrzelila z nowymi slowami, Szukam, gazeta,łoś, cycuś,bananek,misiek,kawa, itd
Kuba dostal ode mnie medal bo juz 5 dni spi cala noc u siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568198 przez pati-m
Witam :)
Pospaliśmy do 9 :)
Dziś czuję się już duuuuuuuuużo lepiej :) Chyba natybiotyk działa :)

Ale spaliła mi się suszarka do włosów ;) Jedyną szczęśliwą z tego powodu osobą jest KAcperek, który właśnie biega z nią po domu i suszy wszystko wokół z tym swoim "buuuuuuuuuuuu" :)

Gosia -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agusia - jest baaaaaaaaaaardzo dużo ciuszków w promocji F&F - ja chyba dziś podjadę, bo muszę trochę Kacpra obkupić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #568207 przez gosia2324
Agusia ja bym na Twoim miejscu kupila taki wozek z podstawka, cos jak ja mam, z 2 wozkami sama na spacer nie wyjdziesz, a pol rocznego malucha wsadzisz do spacerowki a Emilka sobie podjedzie na podstawce jak ja nozki za bola,
nam to sie Baaaardzo przydalo przy takiej roznicy wieku.

Maluch jest buzia do Ciebie i na zdjeciu masz podstawke na ktorej staje starsze allegro.pl/wozek-spacerowka-chicco-trio-...isy-i3038034921.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #568236 przez Agusia83
Gosiu, ja mam nadzieje, ze jak Emi bedzie miala kolo 3 lat, to nie bedzie chciala w wozku jezdzic :silly: ..a Emi w waacje jedzie z moja mama do mojego chrzestnego na tydzien i wozek musi miec...
Ten wozek co obecnie mam, jest bardzo fajny...tyle, ze za ciezki jak dla mnie na teraz...
mama juz mo mowila, ze czesto bedzie do nas przyjezdzac bysmy mogli chodzic na spacery, zreszta ja do placu zabaw mam 50 metrow.

Pati, juz dzwonilam do D. by byl od razu po pracy...bo chce isc do tesco :laugh:

zamówilam sobie wczoraj w aptece olejek ze slodkich migdalow..ponoc najlepszy na rozstepy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568379 przez mgielka22
Agusia ja mam ten coneco macao i szczerze nei polecam niby leciutki bo 6kg ale waski bardzo i kolo odpada po jakims czasie wiec nei polecam...teraz mam i moge polecic coneco traffic albo jak Gosia mowi ;)

Gosiaczku Kochany :kiss: Ty powinnas wyjsc z domu kobieto niech D zalatwi Ci wizyte w spa na caly dzien i idz= sie kobieto wyluzuj z kolezanka najlepiej zobaczysz od razu inaczej bedzie :) bo Ty z dziecmi w domu sie zajedziesz za niedlugo :) Ja fizia dostaje mimo ze mam 1 i pracuje 13x w mcu a co Ty dopiero jak w domku jestes i masz 2 na glowie!!!

Agusia chyba nie ma nic na rozstepy :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568407 przez Agusia83
Cholera,bylam w toalecie,na papierze znów mialam krew ze sluzem. Nie boli mnie brzuch,ale martwie sie,ze może szyjka sie skraca. Nie bylam badana,akochalismy sie w niedzielę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568437 przez mgielka22
Dziewczyny czy wasze maluchy tez maja bunt, ze jak jest nie po ich mysli to wyja???

Lilka nam sie czasem budzi naszczescie rzadko w okolicach polnocy i sie drze niewiadomo czemu nic nei chce jesc ani pic trudno ja uspac mimo ze ledwo patrzy na oczy albo jak jej sie zabierze telefon czy jak jej swioatelko gasnie w telefonie to bunt i nerw...to normalne czy to juz ten bunt???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568476 przez beti
Agusia, może przejdź się do lekarza dzisiaj...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl