BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 1 miesiąc temu #602604 przez Agusia83
Ja takiego dnia jeszcze nie mialam.pisze do was i rycze. Ani.stać,ani leżeć ani chodzic,gdybym tylko mogla dostac coś przevowbolowego poprosilabym o morfine. Dalam skierowanie,jutro mam przyjsc doprzychodni,dowiem sie na kiedy termin bede miala.. nie wiem jak dotrwa porodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602665 przez slowiczek
Natalcię uznaję za zdrową, uff :)

dziś mam bardzo pracowity dzień, mnóstwo sprzątania, prasowania + kilka prac domowych na studia, mam nadzieję, ze wyrobię się do północy :dry:

Agusia, biedna jesteś :( mam nadzieję, ze od razu znajdzie się dla Ciebie miejsce u lekarza :kiss:

Iwonka, gratuluję Oliwce sukcesów w porzucaniu pieluszki :)

Gosia, widzę, że już nie wiesz jak masz sobie dogodzić :woohoo: chociaż często wbrew pozorom takie zaskakujące połączenia są smaczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602666 przez Marta M
Nigdy nie jadłam jeszcze zupy serowo bananowej, brzmi pysznie aczkolwiek zupy mnie się kojarzą raczej z warzywami, hihi...u mnie też pełno w lodówce, pasta jajeczno chrzanowa, sałatka ryżowa z kurczakiem, pomidorówka, kurczak z warzywami i ciasto czekoladowe..;)

Aguś strasznie Ci współczuję, mogę się tylko domyślać jaki to straszny ból bo mama właśnie na morfinie szła przy tej rwie...potem i ona nie dużo dawała, dobrze że operacja pomogła..myślę Aguś że powinnaś duuużo leżeć w pozycji kolana przy piersiach, wiem że brzuszek przeszkadza ale neurolog mamie zalecił takie leżenie i wiem że lekką ulgę przynosiło...ja też się boję że mnie to czeka bo ciągle narzekam na kręgosłup a przy Majce też czułam rwanie w pośladkach i Pan Bóg wie co mnie też w kolejnej ciązy czeka..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #602667 przez Marta M
słowiczku bardzo się cieszę że Natalka zdrowa :):):)

gosiu spodnie fajne, w realu kiedyś kurtka była identyczna, niebieska z Mają :)

Wróciłyśmy ze spaceru, ale wiatr :ohmy: :ohmy: :ohmy: teraz Maja śpi, o tak:





I wstawię jeszcze z wczoraj z tatą :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602701 przez slowiczek
pokoik Majeczki bardzo fajny, przytulny :) i zjadłabym te nózie kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602703 przez iwonaNAVI
Dzien dobry :)
ja juz po pracy obiadek mam od wczoraj :) mala spi

i na poczatku musze wychwalic moje zdolne dziecko :) od dzisiaj pieluche ma tylko do spania :)
przychodzi sama sciaga rajtuski i robi siku :) i najlepsze byla z T na dworzy ponad godz i przyszla z suchym pampersem posadzilam na nocnik i pieknie zrobila :)
wiecie jaka jestem z niej dumna :) a pamietam jak wasze pielknie wolaly kupke juz dlugo a moja to tylko siku i tez roznie ....jak narazie to nasz najwiekszy sukces :) (no poza odrzuceniem smoka :P )
takze zachecam do sprobowania bo mi sie wydawalo ze Oli jeszcze nie gotowa a tu mila niespodzianka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602705 przez iwonaNAVI
Agusia jej bidulko musi byc cos co Ci jakos pomoze :(

Majeczka jaki ma piekby pokoik :) i tez mamy kwatka Ikei :) i chyba takie same naklejki (ale jeszcze nie poiweszone :)

a jakie ona ma pyzate nozki :) maly pulpecik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602724 przez katy25
hey dziewczynki

gratuluje odpieluchowania!
Moj Sami interesuje sie nocnikiem ale szczerze mowiac to nie mam kiedy go uczyc... na pewno zrobie to jak bedzie cieplo - bede go na golasa puszczała i niech śmiga.

Moj Sami jest mega pedantem - zawsze wyrzuca papierki po sobie np. po mambie, zawsze przynosi mi talerzyk do kuchni jak zje... a je sam bardzo ładnie włącznie z zupami:) Mozecie wierzyc albo i nie ale on nawet jak biore prysznic to stoi z mopem i czeka jak nachlapie he he

W sobote to nam tyle smiechu narobil ze ho ho
kupilam takie male ptysie (przepyszne) no i Ines jadła to i sami chciał mimo ze nie moze to dałam mu jednego - opałaszował az mu sie uszy trzesly. Oczywiscie chcial jeszcze jednego ale powiedzialam ze juz starczy i zanioslam pudelko na stol do kuchni. Siedzimy w salonie a Samiego nie ma i nie ma.... wychylam sie zza sciany a moj syn siedzi na podlodze "w ptysiach i je... :silly: :lol: ptysie porozrzucane , a on wlazl sobie na krzeselko sciagnal bezszelestnie pudelko i zjadl jeszcze 2... dobrze ze totakie małe ptysie na 2 kęsy;)

no i sami zawsze po jedzeniu idzie do lazienki, staje na krzesle i wola mnie abym mu rece umyla i buzie - tego to tak sie nauczyl ze jestem z niego dumna! Czyscioch moj... Safi mowi ze ma to pomnie bo ja jestem podobno pedantyczna? :unsure:


Marta - sliczny pokoik!
Maja - wstaw prosze jeszcze raz fotki mieszkanka bo ja ich nie widze:( a bardzo chce zobaczyc! kocham ogladac wnetrzaaaaaa

U nas weekend spokojnie, w sobote mbylismy u znajomych SAMI bez dzieci wrocilismy przed 24.00. Zostawiłam dzieciaki z opiekunka i było super:)

Miłego dnia dziewczynki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602754 przez Sylwia26081982
Hej dziewczyny.

Maja super mieszkanko, tak świezutko, nowiutko i pachnąco :)

Marta pokoik piękny i Maja z tatusiem tez piękni :) A jak słodko spi :) Teraz pora spania maluchów, my też bylismy pozałatwiac pare spraw i Adi sobie jeszcze słodko spi, mam nadzieje ze jeszcze z godzinke to potrwa bo kuchnia mnie wzywa:)

Agusia wspólczuje, najgorsze jak cos boli, jeszcze w ciąży , nie dość że ciężko to jeszcze się coś przywlecze zawsze.

Odpieluszkowanie czas zacząć :) GRATULACJE!!!
Ja po porodzie wróce do odpieluszkowywania, bo na obecną chwile juz mi ciezko samej ze sobą i ciągłe rozbieranie, ubieranie to masakra dla mojego kręgosłupa ale wierze w mojego synka że sprawnie mu to pójdzie ;)

no dobra uciekam. Buziaki i zdroweczka dla maluszkow. Pa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602755 przez mgielka22
Iwonka jak Ty to zrobilas??? Ja jak chce Lile wysadzic na nocnik to ona go bierze i odklada na bok nakladke na sedes to od razu schodzi i marudzi wiec chyab jeszcze nie jej czas :dry:

Katy no to Sami cwany :D

Marta ale piekny pokoik Majuni super :)

My jak kupimy mieszkanie to od razu kupie Lili normalne lozko bo te juz jest za male non stop obija sie o szczebelki i sie budzi przez to...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602756 przez mgielka22
Agusia :( jejku jak Ci mozna pomoc Kochana??? a ciepla kapiel odprezajaca cos pomoze???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602786 przez Agusia83
Dziewczyny,ja wad przepraszam,ze tak wam biadole,mam lekkie zalamanie...czekam na D.aż wróci
Marta,ta pozycja pomaga,ale musze sie ciagle przekładać na druga strone i tak w kółko.

Pokoik Mai sliczny,spiaca królewna również.:-)

Iwonka,podziwiam...jak Ci sie udało? Gratuluje.

Mgielka,nasze corcie tez sie naucza.

Sylwia,ma kiedy dokladnie masz termin? Pierwszy poród trwsl dlugo,czy byla to blyskawica?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602794 przez iwonaNAVI
Agusia no wysadzalam ja wczesniej regularnie i prawie za kazdym razem robila siusiu gorzej z kupka a przed wczoraj sprobowalam puscic ja z gola pupka i tlumaczylam ze nie ma pampo i trzeba na nocnik robic i zalapala sama

nastepnego dnia zalozylam tylko same rajstopki i tez ladnie sie pilnowala a dzisiaj juz majteczki i rajstopki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602872 przez mgielka22
Super Iwonka ;) ale moja zeby na nocnik chciala usciasc a nei odkladac go na bok :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602889 przez gosia2324
Maja, śliczny masz pokoik :)
Duża dziewczynka z Ciebie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl