- Posty: 9032
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- Wrzesień 2011 cz. 2
Wrzesień 2011 cz. 2
- pati-m
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- slowiczek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5131
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- pati-m
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 9032
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusia83
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 17IX2011-4000g,58cm; 22VI2013-4010g,57cm:)Cuda:)
- Posty: 8113
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- slowiczek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5131
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- pati-m
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 9032
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- pati-m
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 9032
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- slowiczek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5131
- Otrzymane podziękowania: 0
o północy przypomniała sobie, że jest głodna, zjadła 2 suche kromki chleba, popiła wodą
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Pyśkaaaa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5558
- Otrzymane podziękowania: 0
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
biedna Nati :*mam nadzieję że dziś bedzie lepszy dzien :*
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mgielka22
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 4273
- Otrzymane podziękowania: 0
W niedziele o 14 wszystko juz mielismy przewiezione potem do nocy sie meczylam ale stwierdzam jednym slowem zostawili taki mega syf ze szok 3h spedzilam pod prysznicem zeby wyciac sluchajcie CZARNY SYLIKON ktory byl pokryty plesnia jak to zobaczylam powiedzialam ze nei wpuszcze M ani Lili dopoki tego nei wyczyszcze masakra ja bym sie wstydzila bardzo cos takiego zostawic ale coz sa ludzie i taborety..
WCzoraj bylismy zalatwic wszystko meldunek, dowody osobiste, skarbówke...no i zakupy przerabiamy szafe...dzis moze w koncu dotrze Lili lozko wiec juz nie bedzie z nami spac w koncu tylko w swoim lozku, jeszcze mamy balagan bo M musi polki dorobic w szafie zebym mogla rzwczy z worow wypakowac... ale mieszka sie super cichutko tylko ta pogoda dobija jest makabryczna
Widze ze chlopaki szczesliwe jak sie spotkaly
Maja fryzura przesliczna i poewnie musialas byc bardzo cierpliwa jak babic aczesala
Maju naszczescie nic sie nei spalilo tylko ciasta szkoda
Martus dzidziulek fajniutki juz 2cm duze malenstwo
Agusia spokojnie moze Twoj D chce zrobic teraz jak najwiecej zeby potem Ci pomoc wiem ze to wkurzajace moze usiadz i z nim pogadaj na spokojnei powiedz co czujesz...ja te z bym sie wsciekala ale szkoda nerwow
Mala zdrowiejcie szybciutko
Ja dzis Lile puscilam w gaciach zesikala sie 2 x beda przed nocnikiem i zadnego wrazenia mokre na niej nie robi, nie wiem jak ja mam przekonac ehh chyba do 18stki w pampersie bedzie poginac bo ja do nie cierpliwosci nei mam
Pyskaa niezla ta niania..idz na l4 odpoczniesz i nie bedziesz od nikogo zalezna
Slowiczku buziak dla Natalki oby te 3 szybciorem wyszly
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- beti
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka :**
- Posty: 5177
- Otrzymane podziękowania: 0
Pyska, idz na L4 i wypoczywaj
Natuska
A mnie glowa z rana boli
Przepraszam za jeczenie poranne
Milego dnia kochane!!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- gosia2324
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mama ...
- Posty: 9215
- Otrzymane podziękowania: 0
Wczoraj byliśmy z D Pawłem i Doratą w kinie na "Oszukanych",POLECAM !
(a swoja droga ostatni raz z D bylam w kinie jak bylam w ciąży z Kuba )
Pati "Orzech Bialy" to cos w stylu Jogo
Wczoraj jak zasypiała to mówiła do ciasioka
Moj kochany, tylko nie zdejmuj skarpetek
Marta !
Mała
Monia
Beti ODPCZNIJ dziewczyno
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- iwonaNAVI
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Oliwia Magdalena 03.09.2011
- Posty: 3889
- Otrzymane podziękowania: 0
Mgielka gratuluje oby Wam sie dobrze mieszkalo
co do wierszykow Oliwka mowi a raczej dokancza za mna "na stoliczku stalo mleczko i jajeczko" swietnie jej to wychodzi...przezegnac tez sie potrafi nawet przed jedzeniem sama od siebie sie zegna
i potrafi powiedziec jak sie nazywa i jak ma na nazwisko
ot sie wychwalilam moim dzieciatkiem
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusia83
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 17IX2011-4000g,58cm; 22VI2013-4010g,57cm:)Cuda:)
- Posty: 8113
- Otrzymane podziękowania: 5
Super, ze maluszki mowia z Wami wierszyki...
Slowiczku, hjak tam Nati?
Mala, a co u Was? Chorobsko odchodzi?
Pyskaa, brak mi slow na ta Twoja opiekunke...jak nic musisz pojsc na zwolnienie...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mgielka22
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 4273
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusia Ty juz tak nie przesadzaj z tym sprzataniem
Lilka dzis ma fatalny dzien non stop za mna lazi i chce na rece wyje na dzwiek wiertarki bo M polki matuje w szafie i nawet na zakladanie listew wyje nawet jakprzykrecalam sruby do stolu to tez bo zniklam 2m dalej
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











