BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

10 lata 10 miesiąc temu #689959 przez pati-m
Sylwia - śliczności te twoje dzieciaczki :)
Szkoda, że tak daleko mieszkasz bo bum ci nalot zrobiła i wycałowała :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689962 przez Sylwia26081982
pati-m napisał:

Sylwia - śliczności te twoje dzieciaczki :)
Szkoda, że tak daleko mieszkasz bo bum ci nalot zrobiła i wycałowała :P


To nie jest tak daleko, zapraszam;)


Pyskaa siusiak nie odpadnie ale pamiętaj, do trzech razy sztuka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689966 przez pati-m
Ja dziś mam jakiegoś powera :) I pierwszy raz od chyba tygodnia robię dwudaniowy obiad. Pomidorówka gotowa, na drugie mielone, ziemniaczki i mizeria a na deser biszkopt z truskawkami i jagodami :)

Kacpero dziś niezniszczalny. Czekam aż uśnie to się wezmę trochę za ogarnianie domku bo póki co to co chwilę "mama" :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689969 przez Agusia83
Moje dwa szkraby smacznie śpią, to dorwałam się szybko do kompa...
Mam spore zaległości i raczej ich nie nadrobie :( ..ale widziałam, cudnego maluszka Marty...pięknie zdjęcie, brzusio do wygłaskania...i wiem Marta, że łatwo się mówi, ale wielu lekarzy to istne debile, które pracują tylko po to by mieć kasiurę a nie są z powołania...wierzę, że wszystko będzie dobrze.

Fifi w ręczniku cudowny :laugh: To fakt, Beti, masz dar do pstrykania zdjęć :laugh:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Natalka jest jak kaskaderka :silly: Ale za to jaka czadowa :laugh: extra okulary :laugh:

Loluś wygolony też kawał przystojniaka

I Adi u fryzjera, czysta profeska....co będzie marnował czas na atrzenie w ścianę jak można w swój ulubiony album....a Zuzia? Co tu dużo pisać...istna księżniczka :lol:

Pati, myślę, że nie dostaniesz ochrzanu...przynajmniej on dla mnie byłby bez sensu....

Emisia fajnie zareagowała na braciszka...ale dzis traktuje go troszkę obojętnie....widzi, że mama jest bardziej nim zajęta niż nią i dlatego chce mnie ciągle gdzieś ciągnąć...i to akurat wówczas jak ja małego karmię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689970 przez Pyśkaaaa
a mnie strasznie mulia franek własnie wstał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689972 przez slowiczek
o Pati, ja też mam zamiar zrobić sobie identyczne drugie danie :) jeden z moich ulubionych zestawów ever :) rosół mam z wczoraj dodatkowo

Zuzia jaki aniołeczek :) a Adi rzeczywiście był czarnuszkiem konkretnym :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689973 przez slowiczek
Agusia, jak dobrze, że jesteś tu znowu :) Arturek grzeczniutki ? ładnie je i śpi :) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689978 przez pati-m
Pyśka - muli cię na spanie czy na wymiotowanie?
Mi się teraz same oczy zamykają :P Kacpero się do mnie przytulił i zasnął a mnie tak sen męczy, że szok.

słowiczek - bo nie ma to jak nasze pyszne polskie jedzonko :)

Agusia - a ty jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689979 przez pati-m
Oooo jeszcze znalazłam w szafce wiśnie w słoiku więc będzie kompocik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689984 przez Sylwia26081982
Fajnie macie, moje dzieci posnęły a w kuchni cisza..nie mam weny dzis.. Zrobie szybko jakąs jarzynową i to na tyle..moze na kolacje cos więcej wymyślę;)

Agusia mój Adi teraz sie taki zrobił..pokazuje mi na łóeczko mowi aaa, i pokazuje na Zuzie zebym ją odłożyła :) Ale akurat słowo"poczekaj" doskonale rozumie i jest w miare cierpliwy :)

Pati taka żona to skarb..jeszcze kompocik :) :)

NApawacie mnie energią, idę coś wyczarować na obiad :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689988 przez Agusia83
Musiałam przerwać swój wywód, bo Arturek się obudził na małe co nieco... :silly:
łodomorkiem to on jest i do tego ssakiem...tak nazwały go siostry w szpitalu...wiadomo na początku nie miałam za dużo pokarmu, dopiero dziś coś się ruszyło i jak nacisnę to się nieźle leje :silly: ...a on ciagle chciał siedzieć przy cycu...nie ważne czy był głodny czy nie...po prostu chciał mnie mieć blisko i ssać :silly:
Noc była w miarę...od północy do 2:30 coś nie mogł zasnąć, czasem nawet cyca nie chciał chycić, jakby nie mógł...trochę się namordowałam...ale w końcu zasnął ze mna w łóżku przytulony do cyca :lol:
Coś czuję, że będzie taki jak Emi...czyli cały dzień mogę spać, a w nocy będzie rozrabiał :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690003 przez slowiczek
Ucałuj Arturka :kiss: A Ty Agusia jak się czujesz ? Cyce nie zmasakrowane :silly: ? Szwy Cię nie ciągną, masz rozpuszczalne czy do zdjęcia ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690011 przez pati-m
Wypijam 3 szklankę pomidorówki :silly: jak tak dalej pójdzie to drugiego później już nie zjem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690015 przez Agusia83

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Sowiczku,szwy ciagna....mam rozpuszczalne...niby mnie nie nacieli, ale peklam po sam tylek....ale czuje sie w miare... lepiej niz po porodzie Emi....
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690017 przez Pyśkaaaa
ooo Agusia :*
a Artunio słodziak
Pati na spanie co do mdłości nie wypowiadam się...
matko u nas taka burza a ja sie przeraźliwie boje burzy franek wlazł na kolana i pisze do was razem ze mna i jeszcze jakis płaczliwy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl