BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

10 lata 6 miesiąc temu #763615 przez iwonaNAVI
Hej Oliwka wstala o 7 ubralam ja cieplo wypila mleko wlaczylam bajki i spalismy z M prawie do 10 a ona sie grzecznie bawila...w ogole ona jest taka kochana jeszcze ja poprosilam zeby bawila sie cichutko bo tatus zmeczony to wiecie tak cicho grala na flecie ze naprawde az serce sie raduje jakie mam kochane i madre dziecko :)

Maja ja proponuje muffinki Beti szybko produkty prawie zawsze sie ma i fajbnie kolorowo jesy na stole :)

Gosia :( czyli jak dalsze plany? beda staranka czy praca? co bys zrobila z Jogo jak bys poszla do pracy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763617 przez iwonaNAVI
Gosia ja bym chyba sprobowala pojsc do pracy ale nie rezygnowala ze staranek jak sie uda to najwyzej wolnienie i tyle :) tak jak mialam z Oliwka chcielismy miec ale podeszlismy do sprawy ze nie nastawiamy sie kiedy tylko bedzie mila niespodzianka :) i nawet nie wiem tak naprawde ile msc sie staralismy ale bylismy mega pozytywnie zaskoczeni :) taka mini niespodzianka :) tym razem chce zrobic podobnie :) bynajmniej unika sie tego napiecia i rozczarowania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763618 przez iwonaNAVI
ok lece sprzatac i pichcic duzo roboty dzis mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763619 przez gosia2324
Iwonka, sama nie wiem, Moja mama nie pracuje, ale nie chce zeby sie nia zajmowala, D by musial ukladac grafik pode mnie.
a jesli bym pracowala 5 godz to bysmy dali rade,
mam metlik w glowie ehhh
Beti witaj w klubie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763637 przez pati-m
Beti - wysłałam :)

Gosia - no domyślam się, że musisz to przemyśleć, bo ta propozycja pracy trochę namieszała. Fajnie jest mieć samodzielne dziecko, ale fajnie też kolejne wszystkiego uczyć :blush:
Życzę wam wszystkim abyście w przypadku maluszków podjęły takie decyzje, abyście były zadowolone i szczęśliwe. Niech się pojawią wtedy, kiedy wam się marzy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763639 przez pati-m
iwonaNAVI napisał:

Gosia ja bym chyba sprobowala pojsc do pracy ale nie rezygnowala ze staranek jak sie uda to najwyzej wolnienie i tyle :) tak jak mialam z Oliwka chcielismy miec ale podeszlismy do sprawy ze nie nastawiamy sie kiedy tylko bedzie mila niespodzianka :) i nawet nie wiem tak naprawde ile msc sie staralismy ale bylismy mega pozytywnie zaskoczeni :) taka mini niespodzianka :) tym razem chce zrobic podobnie :) bynajmniej unika sie tego napiecia i rozczarowania


U nas Kacper był wieeeeelką niespodzianką :blush: Więc przy Zuzi chcieliśmy podjąć świadomą decyzję, hihihi :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763658 przez kasia79
Te zaplanowane ciąże są najlepsze, a radość z dwóch kresek niezapomniana. Tylko człowiek się denerwuje jak nie wychodzi. Ja już nie planuję i szczerze wam powiem, że ja już się wypaliłam, marzę teraz żeby znależć pracę i zacząć żyć dla siebie, chociaż do tego jeszcze daleko ;) dzieci jeszcze długo będą potrzebować mnie w każdym momencie, są dla mnie największym skarbem ale więcej nie chcę. Ale tym starającym się kibicuję ogromnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763676 przez iwonaNAVI
Gosia a dlaczego nie chcesz zeby Jogo na te 5 god byla z Twoja mama?

ja na poczatku tez strasznie nie chcialam tegp ale nie bylo innego wyjscia a teraz widze ze to tez dla niej rozrywka jakies urozmaicenie dnia i szczerze pwoiem ze babcia poswieva jej czas w 100% bo nie musi w tym czasie sprzatac gotowac itp wiem ze ja bym musiala ten czas podzielic takze kazda sytuacja ma swoje plusy i minusy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #763703 przez maja1982
dziękuje za propozycje kulinarne :) rozważałam mufinki - ale jednak zrobiłam takie koperty z ciasta francuskiego - brzoskwiniowe i jeżynowe :) ale dopiero bede pie zeby podać ciepłe :) no i canelloni z mieskiem w sosie pomidorowym :) no a na pozniej jakies przekąski i starczy :P

gosia - to skąd ten cien wczesniej :dry: kochana tzrymam kciuki za decyzję - kazda bedzie dobra :):):)

pati - appropo takiego maluszka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


beti - uda sie napewno :) a o fifiego ile sie staraliście??

dopijam kawkę i ide pod prysznic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763710 przez beti
Maja, Fifi z pierwszej proby...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763722 przez gosia2324
Iwonka, moja mama wychowała juz swoje dzieci, ma 62 lata,
Posiedzi z nimi raz na jakiś czas bardzo chętnie, ale nie che zeby pilnowanie mojego dziecka to byl jej obowiązek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #763775 przez slowiczek
a my znowu w Kielcach :)
matko, myślałam, że umrzemy w drodze, Ł się popisywał i nie chcecie nawet wiedzieć z jaką prędkością jechaliśmy :dry: :silly:

Beti, ja myślę, że to efekt tego stresu w którym żyjesz i zmęczenia...ale na pewno niedługo się uda :) :kiss:

Gosia, ja powiem tylko tyle - rób tak żebyś była szczęśliwa :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763812 przez gosia2324
Gdzie Was wywiało????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763817 przez Mała
Witam
Dziś mam taki nastrój, że bez bejsbola, bo kij to mało, nie podchodź :dry: Nienawidzę siebie takiej :angry:

Gosia tak jak Beti pisze, rób tak żebyś była szczęśliwa.

Słowiczku Nati śliczna :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #763855 przez Marta M
Witajcie, u mnie cały dzień był brat z dziewczyną, Maję wybawili po wsze czasy a ja się spełniałam w kuchni, hihi...i napadłam na sklep i za całe 70zł obkupiłam Hubcia :)

pokazywarka.pl/tgm70s/

Gosiu a jednak przyszła @...No trudno, dopiero pierwszy cykl to był ;)

Maju i u mnie dziś ciasto francuskie ale z kurczakiem, pieczarkami, serem, sosem pomidorowym, kukurydzą i papryczką :)

słowiczku ja chcę wiedzieć z jaką prędkością, zdradź :)

Nati piękna :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl