BezpiecznaCiaza112023

Wrzesień 2011 cz. 2

11 lata 9 miesiąc temu #419301 przez slowiczek
ja tez nic nie przeklinalam, nie krzyczalam... jak bolalo to ratowalo mnie jedynie oddychanie i przezywanie tego w ciszy, Lukasz masowal mi plecy...ale pamietam ze jak przyszedl anestezjolog to nie bylam w stanie z nim gadac tak bolalo :(


Fifi ma juz okragly rok :) pamietam jak dostalam smsa od Beti, bralam wtedy prysznic :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419304 przez slowiczek
Monia a poczulas ulge po tej soli :woohoo: ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419305 przez Mała
slowiczek napisał:

Monia a poczulas ulge po tej soli :woohoo: ????

o to samo miałam spytać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419306 przez monika1984lodz
Pysia dawaj polece taśmowo :)

JA za to byłam prawdopodobnie najgłośniejsza hahah klełam jak szec ale nie na męża tylko na siebie,że cieńka dupa jestem bo nie daje rady urodzić hehe położna się śmiałą ,że samokrytykę mam na 100 hehehe i pamiętam ,że jak tylko urodziłam i położyli mi to moję małe rozdarte to potem błagałam o herbatę :) i wyobraźcie sobie,że położna mi własną herbatę dała :D

Mała ja też nie byłam pacjentką żdnego z lekarzy w szpitalu, ale nie ukrywam,że bez znajomości mojej mamy to pewnie jeszcze bym z brzuchem chodziła

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419307 przez monika1984lodz
nic nie poczułam hahah ale wmawiałam sobie ,że czuje hehe

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419308 przez Pyśkaaaa
monika1984lodz napisał:

Pysia dawaj polece taśmowo :)

JA za to byłam prawdopodobnie najgłośniejsza hahah klełam jak szec ale nie na męża tylko na siebie,że cieńka dupa jestem bo nie daje rady urodzić hehe położna się śmiałą ,że samokrytykę mam na 100 hehehe i pamiętam ,że jak tylko urodziłam i położyli mi to moję małe rozdarte to potem błagałam o herbatę :) i wyobraźcie sobie,że położna mi własną herbatę dała :D

Mała ja też nie byłam pacjentką żdnego z lekarzy w szpitalu, ale nie ukrywam,że bez znajomości mojej mamy to pewnie jeszcze bym z brzuchem chodziła



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #419310 przez Mała
To chyba zależy od personelu, przykre to :( . Ja nie poczułam się gorzej traktowana, ani za pierwszym ani drugim razem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419314 przez Agusia83
Sto lat, sto lat.....niech zyje, zyje nam :laugh: Fificzku kochany :laugh: nie moge uwierzyc, ze juz masz roczek :laugh: :laugh: wooooow..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: buziaczki i mnostwo zdrowka zycze :lol:

Olcia, gratuluje chodzenia :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosia, torcik juz gotowy? Czy dzis tylko placki?

Emisia od dzis mowi mama :lol: jestem taka dumna...teraz dopiero wiem, co D. czuje jak Emi mowi do niego tata :woohoo:
A wczoraj zrobila mi kupe do wanny...a dzis posikala mi bluzke i spodnie..haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #419315 przez monika1984lodz
ja też nie czułam się gorzej traktowana- wszystkie byłyśmy na równi i pewnie poród by mi wywołali bez znajomości ae dzięki temu odbyło się to wcześniej. położne z patologi to już po imieniu mi mówiły i ja im też :D dwie były wyjątkowo kochane :) jeda Lilianna a druga MArysia :) cudne babki :)

demotywatory.pl/3908421

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419317 przez monika1984lodz
Agusia :D to masz rozrywkową córkę hihi :) gratulujemy Mama :D- prawda,że to pięknie brzmi :)


JA Emke uczę tata a ta krzyczy do mnie mama,ąz się czerona robi hahhaha

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419319 przez Agusia83
Fantastyczne :laugh: Tez probowalam Emi nauczyc mowic mama..ale ona ciagle mowila tata...na mnie tez :silly:
A dzis to nie wiem co jej sie przestawilo :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419323 przez Mała
Moje starsze dziecko postanowiło dzisiaj przetestować moją cierpliwość. Od 3 dni jest wszystko na NIE, NIE LUBIĘ, NIE CHCĘ, NIE NIE NIE :dry:
Był w przedszkolu i jego babcia mówi, choć wybierzesz sobie półkę, no ok. Jak mam podpisać, jak się nazywasz. Nie chciał powiedzieć, cyrk urządził, więc kara. Wysiedział się w swoim łóżku, wywył(dosłownie) i powiedział wszystko jak się nazywa, ile ma lat, gdzie mieszka, łącznie z ulicą. Poszliśmy do przedszkola, wszystko babci powiedział, ok. Do wyjścia, a on się uparł że nie powie do widzenia, od nowa cała historia. Po czym umie powiedzieć wszystko dzień dobry, do widzenia, dziękuję, proszę , przepraszam.
Czemu ten człowieczek taki uparty, no masakra? :dry: Czym urośnie to ja chyba włosy stracę.
Małe dzieci, mały kłopot-sama prawda :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419324 przez Marta M
Katy znalazłam Cie na fb i ogładnełam wszystkie zdjecia, od Maroko 2004 i truskawki giganty po teraz :) Piękne :)

Gosia Ty robiłaś ten kolaż?? Chyba się napracowałaś żeby dogrzebać się do tych zdjęć :)

Mamuś i wytchnienia dla Franusia :) Słodki sen maluszka :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Magda zazdroszcze, mało jest takich szpitali, ja przynajmniej nie znam :(

słowiczku moja Maja też nosi różne rzeczy chodząc: od cięzkiej ciuchci po Nestea ;) co do porosu też nie chciałam znieczulenia przed porodem ale w trakcie szybko zmieniłam zdanie :)

Ami brawo :)

Gosia jaka historia, lekarz, heh..:(

Pysia to ja też byłam grzeczna ;) Choć nie, kilka razy krzyknęłam ;)

Mój przykład: nie miałam znajomych, gdyby tętno nie spadło Majce leżałabym tam do usranego 44tc B)

Hahaha Emisia :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419329 przez monika1984lodz
MArtuś Emka ostatni sześciopak wody mineranej chciałą nosić

Mała kurcze :( może taki etap poprostu

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #419330 przez gosia2324
Ja tez bez znieczulenia, bo bol mialam taki jak co miesiac przy @
polozne sie pytaly czy ja naprawde mam skurccze, :silly: a ja do Moni smsy z piłki pisalam :) :silly:
Jak przebili mi pecherz, to zaczela sie jazda, dostalam gaz, zaciagnelam sie z 5 razy, i na łóżko ( matko, myslalam ze nie wejde z bolu na fotel) zapytalam tylko czy moge przec i urodzila sie glowka a za drugim pchnieciem Jagodka, taka malenka i cala w mazi lezala na moim brzuchu :)
wiec bolu bylo AŻ 10 minut :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl