BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #193186 przez LILY
Jest nas chyba trosze poterminowych. Ja dziś drugi dzień po terminie porodu i też rozwarcie na opuszek i poza tym zupełnie nic. Żadnych skurczy, nie miałam ani jednego od początku ciąży. Szkoda bo chciałabym wiedzieć jak to czuć.

Ogólnie porodu się nie boję, nie mam żadnych czarnych myśli. Jestem tylko zmęczona moją wagą i noszeniem brzucha zwłaszcza po schodach.

Dziś brat się mnie pytał: Kasia, kiedy urodzisz bobasa? Bo mi się już nie chce biegać po schodach i ciągle Ci coś przynosić :) Ma 11 lat

Jas- 24.09.2011, 4080g, 60cm
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #193193 przez Marta M
Mysza sama tego nie wiem czemu..polozna jak byla na wizycie powiedziala ze po lyzeczkowaniu wszystko trwa dluzej, o wspolzyciu tez przypowiedziala ze absolutnie NIE przez 8 tygodni, a po 8 tygodniach jesli cytologia, usg i cos tam z krwi bedzie ok to lekarz podejmie decyzje czy mozna..takze ja sie wyszalalam z mezem podczas ciazy, Wy trwalyscie dzielnie to teraz ja bede miec celibat podczas gdy wy bedziecie aktywne ;) Znaczy sprawiedliwosc istnieje :):):):)

I wogole powiedziala ze teraz przy kazdym porodzie najprawdopodobniej czeka mnie skrobanie..
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #193216 przez mgielka22
Ajj wspolczuje z tym skrobaniem ale to tez nigdy nie wiadomo...

Dzieki Myszeczko ale chyba staram sie to zaakceptowac, qrcze nawet dzis kataru dostalam na dodatek i sie leje mi z nosa...

Lily rzeczywiscie oszalec mozna z ta osutka :( ale bylam w aptece i kupilam fenistil zel i Ci powiem ze pomogl bo nie swedzi takze moze tez sprobuj :)

Pati to naprawde szybki porod tez bym tak chciala, tylko co ja mam skurcze co 8, 7min to po calej nocy przechodza same nie mam pojecia jak sie odczuwa ze sie nasilaja...
a o rozwarciu tez moge zapomniec na opuszek jest i ani krzty wiecej ;/
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #193220 przez mYSZA
ja tam sie wlasnie nie wyszallam z mezem... celibat od konca 5 miesiaca;/
a czemu teraz za kazdym porodem lyzeczkowanie? ja bylam lyzeczkowana bo lekaz ze mnie probowal wycisnac lozysko i mi je potargal...





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #193221 przez Agusia83
Dziewczyny a czy przed porodem mialyscie spore wzdecia? Mnie okropnie mecza...od kilku dni

I zastanawiam sie co bedzie jutro?
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #193277 przez slowiczek
Agusia, delektuj się ostatnimi chwilami wolności :P

nie martwcie się dziewczyny, że nie macie objawów, rozwarcia i takich tam - ja też nie miałam :)
każda z was urodzi, jeszcze chwilka :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #193306 przez mgielka22
Mnie dzis meczy straszny bol krzyza :( jutro ide do lekarza przy okazji bede miala usg moze czegos sie dowiem ile wazy i w ogole...
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #193353 przez Agusia83
Mgielka, moze u Ciebie to ten znak? Bol krzyza?

Dzis jak nigdy, mala mniej mi sie rusza...hmmm, moze jutro cos sie wyklaruje? patrzylam na mleko...zaczyna sie sporo tego robic :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #193360 przez LILY
mgielka22 napisał:

Ajj wspolczuje z tym skrobaniem ale to tez nigdy nie wiadomo...

Dzieki Myszeczko ale chyba staram sie to zaakceptowac, qrcze nawet dzis kataru dostalam na dodatek i sie leje mi z nosa...

Lily rzeczywiscie oszalec mozna z ta osutka :( ale bylam w aptece i kupilam fenistil zel i Ci powiem ze pomogl bo nie swedzi takze moze tez sprobuj :)

Pati to naprawde szybki porod tez bym tak chciala, tylko co ja mam skurcze co 8, 7min to po calej nocy przechodza same nie mam pojecia jak sie odczuwa ze sie nasilaja...
a o rozwarciu tez moge zapomniec na opuszek jest i ani krzty wiecej ;/


Musze powiedziec ze mnie juz mniej swedzi a do apteki to mi sie nawet nie chce jechac :D
Przez całą ciążę brałam tylko przez miesiąć tardyferon na niedobór żelaza.
No i gdzieś na początku poszalalam i przez 2 dni brałam panadol bo nie spałam w nocy od bólu zęba.

No i rozwarcie tez mam na opuszek a jestem troche przed Tobą :)

Jas- 24.09.2011, 4080g, 60cm
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #193369 przez gosia2324
Mamy glodomorow lacze sie z Wami ....
Nie wiem co sie dzieje z moim dzieckiem, caly dzien Aniol. spi, je, nie placze.
Przychodzi wieczor i wisi mi przy cycku jak szalona,
zasnie, chce ja odbic oczywiscie sie wybudzi i od nowa ...
o odlozeniu do spania nie mam mowy :(
Wiec siedzi przy cycku dalej , ja juz wysiadam.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #193384 przez magdamagda1988
Ja dziewczyny nadal sie nie rozsypalam :) Jutro ktg i wizyta zobaczymy co powie mi lekarz..

Agusia ja tez mam wzdecia to moze jakis znak ;)

dobranoc mamusie
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #193483 przez Brejcia
Dzień dobry dziewuchy :) Dumna jestem z dzidzi mej dziś bo się w końcu wyspałam :) Znowu dziwny sen miałam, nie wiem co ja z nimi mam :( Poza tym lecę dziś do lekarza to sie dowiem jak tam ma dzidzia sie rozwija :) Straszny mam ból kręgosłupa i bardzo głowa boli od tej pogody :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #193496 przez Ewcia22
Ja też się boję porodu pierwszego się tak nie bałam teraz wiem co mnie czeka a poza tym nie wiem gdzie mam rodzic chciałam w tym szpitalu co poprzednio ale wczoraj przeżyłam tam niezłą akcje i teraz nie wiem

a mianowicie zawsze jak się za dużo napracowałam to na drugi dzień miałam plamienie czerwone ale wczoraj rano było brązowe do tego brzuch ciągle twardy i kłuło w podbrzuszu że schylić się nie mogłam to pojechałam do szpitala najpierw biegałam po piętrach za lekarzem pielęgniarka powiedziała że zrobi mi zapis najpierw i kazała mi wejść do dyżurki poczekać na nią a tam siedział lekarz który rzucił się na mnie z mordą że wchodzę jak do stajni czego wogóle tam chce mówię co i jak że chce aby zbadał mnie lekarz a on na to że on nie jest od badań mam sobie iść do swojej przychodni mówię że o tej godz już nieczynne to kazał mi iść do innej powiedział że on może mnie przyjąć na oddział jak chce ale badać mnie nie będzie normalnie zwyzywalam go i wyszłam trzaskając drzwiami w drugim szpitalu zbadał mnie i mówi że jeszcze się nic nie zaczęło ale skoro było plamienie to powinnam zostać na obserwacji ale pojechałam do domu sorki że się rozpisałam ale naprawdę sama teraz nie wiem co mam robić tym bardziej boję się porodu
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #193518 przez Smerfetka
Witam o poranku :) Nadal 2 w 1, ale dzisiaj mam zakaz rodzenia bo mąż na wyjeździe :) Więc zaraz zmykam na miasto pobuszować po sklepach :)
pozdrawiam wszystkie mamy - i spakowane i rozpakowane :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #193566 przez Pyśkaaaa
Witam
ja wczoraj byłam u doktora i nadal jestem w dwupaku :laugh: szyjka całkowicie zgładzona ale rozwarcia brak :P

Agusia jak tam Ty :unsure: czekamy na wieści z KTG abyś już urodziła :kiss:
Ewcia ja bym została w szpitalu... tam jesteś pod opieką a tego lekarza to bym za jaja powiesiła debil jeden :ohmy:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl