BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 2 miesiąc temu #314710 przez angie1713
Pati ja go kupiłam w lumpku u mnie za parę zł ale Nadia nie lubi w pajacach chodzić a on jeszcze ciepły i mi płacze więc wystawiłam na allegro.
dziękujemy za miłe słowa :)
Teraz idziemy na spacer po tatusia bo kończy pracę o 13 :)
Do później :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #314712 przez megi2501
Moja jadła zupkę z królikiem :) Ale jej smakowało :ohmy: Gluten podam dopiero za jakieś 4-dni. Najpierw troszkę mięska. Z rybką poczekam jeszcze z 2 tygodnie.

Ile czasu Wasze dzieci zajmują się sobą :unsure: moja ostatnio strasznie dużo uwagi wymaga :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #314714 przez Mała
Witam.
My po lekarzu. Dostałyśmy kropelki do oka i noska, osłuchowo ok. Ola za mało przytyła w 2 m-ce 900g, z tym że nie bez znaczenia jest to że miała ospę.Mam ją dokarmiać bebilonem pepti mieszać ze zwykłym bebilonem ,żeby polepszyć smak. Tylko pepti ma być zdecydowanie więcej. Ciekawe jak zareaguje? Póki co 1h z nią walczyłam,żeby wypiła i doooopa :dry:
A kaszy manny ma być 1 łyżeczka suchej.

Ja pewnie też odpadam na zlot, bo strasznie daleko, a jeszcze jak mi Kamila zagipsują to już w ogóle zonk. Ale z miłą chęcią pooglądam zdjęcia i przeczytam relacje.

Julcia no naprawdę mamę bozia musi mieć w opiece :ohmy:

Damianek i Leo sto lat :kiss:

Anito no to mamy następnego gryzonia, brawo :lol:

Monia :lol:

Tygrysku :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #314716 przez monika1984lodz
Mala to trzymam kciuki za Olci zeby jej przeszlo.Wydaje mi sie, ze dzieciaczki teraz ogolnie mniej przybieraja.. a tymbardziej, ze Olcia ta ospe miala

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #314721 przez magdamagda1988
Witam i ja dzis maly spal od 20 do 7 rano takze fajnie i poznij znow od9,30 do 11,30 i ja razem z nim hihi teraz robie obiad i idziemy na 2 godzinny spacerek bo marude paskude mam w domu teraz :)

Julcia sliczny maly zlosnik a Tygrysek ;*

Monia super ze tylko jedna kreska....

Mala oby Oluni przeszlo zeby sie mala nie meczyla
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #314729 przez beti
Hej laseczki, byłam w US bo mnie wczoraj ścignęli za marzec 2010, bo mam działalność zawieszoną... i powiem Wam że po raz pierwszy się pozytywnie zaskoczyłam, miła Pani pomogła mi wypełnić deklarację, skserowała, złożyła za mnie, no normalnie szok :ohmy:

Słuchajcie, straaaasznie się stresuję powrotem do pracy :( dochodzą do mnie pogłoski, że będą chcieli mnie wysyłać w Polskę :ohmy: a ja się nie zgadzam :( ehhhh....
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #314746 przez monika1984lodz
Beti ja keidys robilam w US :) i tez bylam mila :) hihi
jak chca Cie w Polske??

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #314747 przez Agusia83
A my wrocilysmy ze spacerku...w loneczku bardzo przyjemnie,...Emi bardzo dlugo spala, a ja czytalam jakiegos szmatlawa na lawce w parku :silly:
Wrocilysmy, zjadla zupke i znow spi :silly: sprobowalam dac jej 1,5 sloiczka z kasza manna i wszystko wtrynila..ale chyba zostane przy jednym...nie chce jej rozpychac zoladka.

Anitko, gratuluje zabka...marudzenie sie oplacilo :lol: tylko nastepnym razem badz delikatniejsza dla mamy :silly:

Monia,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Beti, a Ty w jakim charakterze pracujesz, ze chca Cie wyslac w Polske?

A ja sie dowiedzialam, ze jesli sie nie zgodze, to dopoki mam malutkie dziecko nie maja prawa przymusic mnie do zrobienia uprawnien....jednak jak nie one, to pensja bedzie marna :(

A jaki piekny tygrysek :laugh:

Ostatnio pisalyscie, ze dzieciaczki nie lubia spioszkow...a ja lubie Emi w nie ubierac...przynajmniej ma cieplej :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #314752 przez beti
Aaaaaa...zapomniałabym...CUDNY TYGRYSEK :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #314773 przez monika1984lodz
Beti jestes matka karmiaca nie moga Cie wysylac w delegacje

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #314800 przez beti
Monia, w prawie jest napisane, że matki dziecka do 4 lat nie mogą wysłać BEZ JEJ ZGODY, ale jeżeli dadzą mi do podpisu zgodę albo wypowiedzenie, to wielkiego wyboru mieć nie będę...
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #314801 przez monika1984lodz
Beti jesli tak postawia sprawde to wyciagasz telefon robsz zdjecie i idziesz do sadu pracy

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #314802 przez beti
Ale słodka radosna nunka :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #314803 przez beti
Po czym zabierają mi telefon bo mam służbowy :P :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #314805 przez slowiczek
Monia, to nie jest takie proste jak piszesz...wiadomo, że wprost nie zaszantażują Beti ale takie są niestety dzisiejsze realia :dry:

Nunulek :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl