BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 2 miesiąc temu #325458 przez Pyśkaaaa
a mi sie smutno zobiło też bym chciała a nie wiem :(
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #325460 przez Pyśkaaaa
a mi sie smutno zobiło też bym chciała a nie wiem :(
a co do 3 kołowych wozków Gosia ma racje te słyszałam o takim przy padku.... a poza tym ftalnie sie prowadza moja klozanka ma i sie złosci :P
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #325468 przez Agusia83
hej dziewczynki...dzis juz jestem w lepszym humorze. Musze w koncu uczynic jak piszecie... :silly: M dzis w pracy, a ja z Emi jade do mojej mamy...narazie stara sie zasnac i gada jak najeta w lozeczku.

Gosiu, a ile ten nocleg bedzie kosztowal?

Monia, Wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia. Widze, ze slonko juz swieci, mam nadzieje, ze u Ciebie w Lodzi rowniez :laugh: Spokojnie, nic sie nie denerwuj, wszystko wyjdzie pieknie. Bede dzis o Was myslala :lol: Pozdrawiam!

Lolus, ale masz piekny usmiech :laugh: a co ta mama opowiadala, ze tak Ci sie ziewalo? :silly:

Kacperku, ale z Ciebie kombinator...haha...
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #325471 przez pati-m
Pysia - dziękuję za radę!
No widzicie! Co ja bym bez was zrobiła :) :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #325474 przez basia89
hmm fajnie macie z tym zjazdem.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
no ale może kiedyś indziej.

ja właśnie tez widziałam jak te trzykołowe wózki się wywalają. a kobieta tylko przyspieszyła żeby zdążyć przejść przez pasy i buch dziecko z wózkiem na ziemi. ale to było większe dziecko. i nic się nie stało.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #325475 przez slowiczek
WITAM :kiss:

Pati - ja też mam niemiłe doświadczenia z 3 kołami....kiedyś zepsuł mi się i odpadło mi to przednie koło :S na jednej ręce dziecko a drugą musiałam ciągnąć za sobą wózek, koszmar :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #325479 przez Agusia83
Basiu,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczyny, prosze napiszcie mi, ile bedzie kosztowal nocleg w Chanczy.
Gosia, zapisz mnie i Emi :laugh: A co, kiedys trzeba sie wyrwac z domu :laugh: M opadnie szczeka jak sie dowie, ze jedziemy :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #325483 przez pati-m
Agusia - tam jest napisane, że do 1 lipca pobyt za 1 dobę w domku (max. 4 osoby) wynosi 200zł. www.chanczadomki.pl/ - wejdź na cennik
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #325486 przez Agusia83
Pati, dzieki :laugh: To spoko..tylko jak my sie rozmiescimy...Wy wszystkie bedziecie z M..a ja tylko z Emi....hmm..Mam nadzieje, ze sama w domku nie wyladuje :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #325488 przez fanka
witam i ja
kurde dobrze, że temu mojemu M już się urlop kończy i wraca w pon do pracy bo jakaś nie zorganizowana przy nim jestem i nawet na forum nie ma kiedy posiedzieć ;-)
spóźnione życzenia dla Nataluszki i Lolusia- buziak wielki śliczności.
Monika dla Ciebie wszystkiego co najlepsze w tym Waszym pięknym dniu, trzymam kciuki żeby wszystko było tak jak sobie wymarzyliście!!!!
Dziewczyny to trzeba liczyć od rodziny 400 zł za domek czy jak bo ja już głupieje?? 2 doby czyli 400 zł na rodzinę? ja lecę na uczelnię ale tylko na seminarium na pół godzinki, na wykładach nie siedzę , nie ma szans za ładna pogoda wolę z dzieckiem na spacer iść niż w szkole siedzieć ;-)
mój wczoraj wieczore mmiał taki atak bólu brzucha, pierwszy raz chyba aż taki, kurde ja się roztrzęsłam a on tak strasznie płakał, normalnie wrzeszczał z bólu aż się bordowy na twarzy robił ale na szczęście kropelki, gorąca pielucha, noszenie i po kilkunastu minutach przeszło ale ja miałam dość, ostatni raz podawałam mu kaszki!!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #325491 przez pati-m
fanka - a szczerze mówiąc to nie wiem ile tych dób wyjdzie :) Nie wiem czy pojawimy się w piątek wieczorem, czy dopiero w sobotę. Mi jest wszystko jedno :)
Gooooooooooooooooosia! Ratujjjjjjjj! I tłumacz na niekumatym :P
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #325493 przez pati-m
Agusia83 napisał:

Pati, dzieki :laugh: To spoko..tylko jak my sie rozmiescimy...Wy wszystkie bedziecie z M..a ja tylko z Emi....hmm..Mam nadzieje, ze sama w domku nie wyladuje :silly:



Agusia - jakie sami? Ja co prawda jadę z S. ale ZAPRASZAM do naszego domku :)
Jest napisane, że max. 4os. więc będziemy w trójeczkę dorosłych i dwójka maluchów :)
I będzie suuuuuuuuuuuuuuper :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #325499 przez fanka
aaa czyli 4 dorosłych to po 2 rodzinki na domek czyli licząc 2 doby to po 200 zł na noclegi to tragedii nie ma, kurde muszę mojego M dziś zbałamucić ;-)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #325505 przez pati-m
fanka - no właśnie :)
A skoro doba trwa od 17 d0 12 to proponuję pojechać w piątek popołudniu :lol:

Agusia - co Ty na moją propozycję? :)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #325507 przez Agusia83
Wieszalam pranie i teraz przeczytalam...pewnie, jestem ZA.....Emi rowniez :laugh:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl