BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 2 miesiąc temu #559147 przez MADZIA7
Witajcie:)

U nas dziś trochę lepszy dzionek, choć spanko nadla tylko i wyłącznie przy cycu, a odkłądanie do łóżeczka 3 razy z rzędu zakończyo się 5-minutowym spaniem, ale za to dziś pobawiłyśmy się sporo i trochę uśmiechów było, więc nie jest źle:)

Kasia super zdjęcia! Ale Oliwierek już duży gość jak już takie "dorosłe jedzenie wcina;)

Sandra modliłam się za Twoją teściową, mam nadzieję, że jakoś się trzymacie. Jesteśmy z Wami!

Nan super, że masz takie fajne podejście, to na pewno odstresowuje Maluszka i będzie Wam lepiej szło.

Makrelcia świetne zdjęcia, zwłaszcza z psem, nie boisz się o Jerzolka? chyba musi byc piesek super wytresowany. A w palmiarni ślicznie!

Chasiami toż to Alicji możesz już warkocze pleść! A my mamy taki mały meszek, takie trochę łysolki jesteśmy;) Faktycznie wkurzające te ceny, skoro taka róznica, nie wiem niestety gdzie mleczko najtańsze. Może na tej stronie promobaby, o której pisałaś, coś się pojawi.

Czjusiątko Twoja córcia to chyba bardzo szybko się rozwija, bo dużo ma umiejętności ponad swój wiek!

dobrej nocki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559151 przez patys
Nan my chyba tez mamy ta asymetrię bo ma lekko główkę w jedną stronę jak lezy na pleckach i bioderko też takie się lekko odgina...a na czym u was to polega?sama to zauważyłas bo ja rzeczywiscie zajełam sie tak bioderkami że dopiero teraz widze że ta głowka tak lekko na bok sie odchyla:(

ja dzis byłam na wsi u tesciów potem u znajomych wiec dzionek mi milutko minął...wrócilismy ok 19 30 do domku przebrałam małego nakarmiłam i już spi w łóżeczku...ciekawe ile razy dziś się obudzi....też przestałam już liczyć:)a od dzisiaj rana Matek wydobywa taki oto dźwięk: mama mama mamama:) wiadomo jak to brzmi:)oczywiscie wiem że nie woła Mama:) ale tak składa te sylaby ma ma że tak to brzmi i mój mąż się śmieje żebym ja do niego poszła bo on mnie woła:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559217 przez MADZIA7
Patys to oznacza według wróżby, że Mateuszek będzie miał siostrzyczkę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559366 przez czajusiątko
Madzia chyba nie do końca tak szybko się rozwija. Pomimo, że przewroty z plecków na brzuszek i odwrotnie opanowała już do perfekcji to np. nie wyciąga jeszcze rączek do zabawek. Jak wsadzę jej do ręki to bardzo ładnie się bawi, ale żeby sama po nią sięgnęła to jeszcze nie :)
Oliwia dziś wyjątkowo długo pospała bo dopiero teraz słyszę gadanie w łóżeczku :) Dziś kolejna noc bez karmienia, chociaż po 4 czyli o tej o godzinie, o której zawsze jadła zaczełą się bardzo kręcić i już miałam wstać zrobić butle, ale jednak smoczek wystarczył :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559528 przez hanias
Witam!!!
U nas nocka tak jak zawsze czyli pobudka co 2 godzinki :silly:
Dzisiaj pościmy wiec na obiadek kupiłam sobie dorsza (mniam mniam)!!!
A jutro robię ogórkową, zainspirowała mnie Madzia!!! :laugh: Będzie to moja pierwsza ogórkowa więc mam nadzieję że wyjdzie!!! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559556 przez aganio87
Hanias my mamy raz w tygodniu ogórkową,więc trzymam kciuki :))))) dziś próbuje chłopakom dać rybki... wkońcu post :)

a u nas znów śnieg :( :( :( i zaspy że nawet na spacerek nie możemy iść :( :( :(




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559589 przez Nan
Patyś - u nas to np. podkurczanie paluszków u stópek i przez to że dbaliśmy o odwodzenie lewej strony, to nam się prawa podkurczyła, no i na brzuszku podobno za dużo leżała- ogólnie dzięki zaleceniom ortopedów teraz sobie poćwiczymy. Dziś ma mi rehabilitantka opowiedzieć co i jak. Głowę trzyma w miarę symetrycznie, ale to podstawowe pytanie zawsze jest. Może jestem trochę przewrażliwiona ale nie chcę teraz tego zaniedbać bo to później się skoliozami i innymi wadami kończy,a czym dziecko starsze tym dłużej trwa taka rehabilitacja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559772 przez Sandra85
Witam :) Moj Skarbek co dzien wczesniej wstaje :) Ale teraz ma drzemke,wiec moge cos napisac :) I dzisiejsza noc troszke spokojniejsza,nie wiercil sie tak i nie rzucal po calym lozku ;) O i juz po spaniu,ale nie placze,tylko sobie gada :) Ma juz dwa takie dni,ze w poludnie drzemka,albo dwie po 15 min.,a popoludniu 2godz. ;) Ciesze sie,bo zawsze to moge cos zrobic,ciekawe czy dzis tez tak bedzie :unsure: Nan to jak dzieci podkurczaja paluszki u stopek to cos nie tak jest? Bo Bruno czesto podkurcza,ale nie zauwazylam nic niepokojacego :unsure: Uciekam,bo marudzi :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559930 przez patys
hej mamusie powiedzcie mi czy wy czasem bujacie swoje maluchy w domu w wózku...my ogólnie przez 5 miesiecy nie używalismy nigdy wózka ale na jutro jak moja mama zostaje z nim sama bo my wychodzimy to mąż przyniósł dla niej jakby mały miał problem z usypianiem i płakał...i teraz tylko sie boje zeby sie nie przyzwyczaił:)
dzisiaj posprzatałam w mieszkanku poprałam mate Matiemu, kocyki pościel:)pracowity dzień...

Nan dzięki za wiadomość:)ja czekam az rehabilitantka wróci z ferii i wtedy umówimy się na pierwsza wizyte....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #559938 przez makrelcia
Ania 14.09 odwaga odwagą ale muszę przyzwyczajać ich do siebie. Muszę razem pomieścić się w naszym mieszkaniu bez walk i złośliwości więc małymi kroczkami ich zapoznaje. Pies jest młody bo ma 1,5 roku więc jakoś to będzie :) Ale wszystko pod kontrolą także bądź spokojna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560083 przez hanias
U nas dzisiaj super dzień!!! :laugh: Była u mnie koleżanka i Hania ją bardzo polubiła bo ciągle się uśmiechała i "gadała" do niej :ohmy: W ogóle było ok nawet przy zasypianiu nie było zbytniego marudzenia!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Co do zup to póki co to smaczna wychodzi mi pomidorówa, rosół, flaczki z żołądków drobiowych, krupnik. A ogórkowej to już nie pamiętam kiedy jadłam!Także Madziu więcej przepisów proszę (serniczek z budyniem też zrobiłam :laugh: )!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560291 przez Sandra85
He,he to sie pochwalilam,dzis po poludniu Bruno spal niecala godzinke i to na spacerze :silly: Ale teraz mi usnal przed kapiela,ciekawe o ktorej wstanie :unsure: hanias fajnie,ze Hania taka towarzyska,moj Bruno to troszke dzikusek,boi sie "nowych"osob :silly:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Patys ja wozek mam na dole,takze w domu go nie uzywam,tylko uzywalam przez pierwszy miesiac,to ie bujam,ale mysle,ze od jednego wieczoru sie nie przyzwyczai :) Co innego jakby to bylo kilka dni pod rzad :blink: No to sie dzis narobilas,jutro odpoczniesz :silly: I jeszcze cos mialam odpisac komus i juz zapomnialam.... :dry:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560318 przez Ptysiulek
Kurde tyle się napisałam i wszystko mi zniknęło. Niech by to szlak!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ale narobiłyście mi smaka na zupę ogórkową. Uwielbiam ją, ale póki karmię muszę odpuścić :/. Uwielbiam jeszcze żurek i zupę ryżową. Mniam.

Patys,
ja staram się nie bujać, ale myślę, że raz na jakiś czas nie powienien się przyzwyczaić.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560418 przez MADZIA7
Witajcie:)

Za nami dzionek, który się kiepsko zaczął, a dobrze skończył. Tzn. zaczął się płaczkami i nerwami z niewiadomego powodu i znów mieliśmy akcję - uciekanie z kościoła, ale na szczęście z mężem byłam, jak dojechaliśmy do parku, to Mała usnęła i wróciliśmy na Mszę:) A wieczorem było wesoło, bo bawiliśmy sie w trójkę w różne wygłupy i Natalka chichrała się, zanosiła i piszczała z radości:)Takie szaleństwa dają jej więcej frajdy niż moje edukacyjne zabawy, przy których co najwyżej się uśmiecha :laugh:

Hanias strasznie się cieszę, że korzysztasz z mojego bloga:) Mam nadzieję, że serniczek Ci smakował i że ogórkowa też wyszła:) A jakbyś dodała mi jakiś komentarz (może być anonimowy, nie trzeba się nigdzie logować), to bym już była w 7 niebie ;) Z zupek polecam jeszcze serkowa z pulpecikami - ostatnio hit w moim domku, a z ciast to zdecydowanie shreka, no i muffinki - zawsze wychodzą:) A w ten weekend zamierzam wypróbować bardzo nietypowy sernik, ale nie zdradzę jaki, bo to będzie niespodzianka, jeśli wyjdzie;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sandra pewnie że cieżko tak udawać, że wszystko jest w porządku, kiedy się wie jak jest na prawdę i łzy się cisną do oczu. Trzymajcie się dzielnie, wspieram Was całym sercem!


PAtys na pewno od jednego razu się nie przyzwyczai, a mamie i babci będzie raźniej mieć dodatkową deskę ratunkową;) Ja przyzwyczaiłam do bujania i spania przy piersi, bo robiłam to często przy kolkach i bólach brzuszka, bo mi było jej żal i chciałam jej pomóc jak potrafiłam najlepiej, ale to nie od jednego razu:) Widzę, że martwisz się tym wyjściem, ale myślę, że niepotrzebnie, babcie mają swoje sposoby i pewnie nawet wózek im się nie przyda, bo utulą MAtiego po swojemu. Tak było z naszymi babciami, tak się stresowałam, ze nikt jak ja nie uśpi Natalki, a tu jedna babcia uspała ze smoczkiem (którego notabene NAtalka nie chce do dziś), a druga babcia uspała na rękach i odłożyła do łóżeczka (co mnie się nie zawsze udaje). Ale ciekawska jestem, gdzie idziecie:)

dobrej nocki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560426 przez chasiami

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wczoraj był jakiś marudny dzień u nas, ale za to dzisiaj już było spoko :) Alusia sobie smacznie śpi po kąpieli, ale znów ją wysypało :( już nie mam siły (niby nie dużo, ale wysypało i bardzo jej odparzyła się szyjka i pod lewym kolanem)

A ja dalej szukam tego mleka :( Bardzo łatwo można kupic wszędzu mleko Nan Pro, ale my potrzebujemy hypoalergiczne (NAN PRO HA 2) a z tym już gorzej :( nawet na internecie nie ma :( wiem że was już nudze z tym mlekiem, ale kurcze 12 zł na puszce to przesada :(

A na stronce Promobaby już patrzyłam kilka razy i nie ma :(

Pozdrawiam mamuśki! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl