- Posty: 928
- Otrzymane podziękowania: 5
- /
- /
- /
- /
- /
- MAMUSIE WRZESIEŃ 2012
MAMUSIE WRZESIEŃ 2012
- kasia7775
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- nasz skarb Oliwier
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Oluś cały chrzest przespał, nic go nie ruszyło
A tu z Wigilii - Oli z moją siostrzenicą
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- chasiami
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- 21.08.2012 - Alicja i czekamy na Paulinkę :)
- Posty: 821
- Otrzymane podziękowania: 19
Prześlicznie wygladałaś! Zjawiskowo!
A Powiedz jak tam Oliwier? Był grzeczny na chrzcinach?
Na zdjeciu wyglada przesłodko
Pozdrawiam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasia7775
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- nasz skarb Oliwier
- Posty: 928
- Otrzymane podziękowania: 5
Oliwier na początku mszy patrzył się na wielki żyrandol, a potem usnął i już go nic nie obudziło:) w czasie mszy miałam go w wózku i wyciągałam go kilka razy i zero reakcji. na samą wodę święconą zareagował podniesieniem głowy, ale spał dalej
Na końcu sesja przy ołtarzu i nic, ksiądz stwierdził, że to prawdziwy twardziel
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- chasiami
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- 21.08.2012 - Alicja i czekamy na Paulinkę :)
- Posty: 821
- Otrzymane podziękowania: 19
To moje dzieciąteczko pod choinką
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
No to widzę że Oliwierek to jakiś grzeczny model
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasia7775
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- nasz skarb Oliwier
- Posty: 928
- Otrzymane podziękowania: 5
Czajusiątko zapomniałam napisać, że ślicznie wyglądałyście
Mój Oli już pewnie ok 9 kg waży
Synek mojej koleżanki po operacji czuje się dobrze, byli w domu na święta. Niestety złapał teraz zapalenie oskrzeli, biedactwo. Dziękuję Wam wszystkim za modlitwę i trzymanie kciuków. Kochane jesteście.
Oliwierowi wyszedł ząbek, jeszcze nie widać, ale czuć pod palcem
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aganio87
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Ksawery i Kajetan rosną zdrowo sialalalala :)
- Posty: 570
- Otrzymane podziękowania: 0
Wczoraj byliśmy na szczepieniu i w nocy chlopaki mieli temperature no teraz też mają ciepłą główkę i cały czas są marudni a teraz śpią... Może i lepiej niech śpią i prześpią ten marudnu czas.... a co do wagi to Kajtuś waży 6600 a Ksawery 7100
a tu moje mikołaje :
Jeszcze 4 dni i bedziemy mieć 5 miesięcy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- patys
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 701
- Otrzymane podziękowania: 0
Kasiu gratulacje z okazji ślubu no i chrzcinek maleństwa:) ja cos czuję że mój mati raczej taki grzeczniutki nie będzie ...my mamy 3 marca bo wtedy siostra z Anglii przylatuje:)i już nie mogę się doczekać....
Matek właśnie od 3 godz się bawi i nie ma zamiaru spać:)czyżby teraz to była norma?
no i wysyłam zdjęcie Matiego oczarowanego choineczką
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- czajusiątko
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 890
- Otrzymane podziękowania: 9
Jeszcze Wam napiszę jakiego mamy bezczelnego księdza. Jak byliśmy zamawiać chrzest i mąż się go zapytał ile za chrzest to uśmiechnął się powiedział, że na pewno nie zbiedniejemy. W wigilię poszliśmy dać mu wszystkie potrzebne karteczki i daliśmy pieniądze w kopercie, a on się pyta ile jest w środku. To mówimy, że 150, a on na to "eeee no to już dawno po 200 dają. A składkę na kościół zapłaciliście? Bo jak nie to musicie jak najszybciej zapłacić". Na dodatek po skończonej mszy jak szliśmy podpisać papiery do kancelarii mówi do mnie "jeszcze kościelnemu zapłaćcie", a ten krzyknął sobie 30 zł( jeszcze powiedział, że jak dla nas to taniej) tylko za to, że trzymał księdzu tą tackę do polewania główki wodą święconą. Po prostu głos się jeży na głowie jak sobie przypomnę o tym księdzu...
A i śliczne są te nasze świąteczne dzeciaczki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- andra88
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Adasiek :*
- Posty: 598
- Otrzymane podziękowania: 0
Nie mam czasu do Was zaglądać
Opisze w skrócie co u nas :
Nasz Adasiek rośnie zdrowo, miesiąc temu jak byliśmy na szczepieniu to ważył 7050, teraz idziemy po 15stycznia na szczepienie i zobaczymy ile maluszek waży
Mam pytanko:
Może już pisałyście o tym ale niestety nie dam rady nadrobić; czy wprowadzacie już jakieś nowe rzeczy do diety maluszka???
Adaś jest na mleku modyfikowanym i zastanawiam się kiedy zacząć urozmaicać mu jedzonko
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Przeglądałam fotki i Wasze dzieciaczki są przesłodkie
Pozdrawiam wszystkie mamusie
Buziaki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- makrelcia
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Jurek 25.08.2012
- Posty: 757
- Otrzymane podziękowania: 7
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Jussstyś
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Jesteś całym naszym światem Córeczko:*
- Posty: 777
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moniab26
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 742
- Otrzymane podziękowania: 3
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Patka0308
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 180
- Otrzymane podziękowania: 0
Dziewczyny śliczne te Wasze maluszki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- czajusiątko
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 890
- Otrzymane podziękowania: 9
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- PolaL
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 949
- Otrzymane podziękowania: 2
Znam przypadki że ksiądz na mszy potrafił wyczytywać kto ile dał w czasie kolędy i wyczytywał po nazwisku ...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











