Dzienniczek ciąży - sklep internetowy Brioko.pl

Jak zmotywować dziecko do rysowania...

3 lata 10 miesiąc temu #1041186 przez WiolkaKlaman
z tym rysowaniem po ścianach- mała anegdotka z mojego dzieciństwa. Podsłuchałam rozmowę rodziców, o tym że w pokoju trzeba będzie zmienić tapetę. Podkreślę, że mieli taki zamiar, a nie że chcieli już kupowac. Jak to małe dziecko, postanowiłam więc że skoro obecna tapeta jest do wymiany, trzeba ją jakoś upiększyć- wzięłam kredki i namalowałam na niej kwiatki :P
Można? Można, dodam że oczywiście jedyne co to tapeta nadawała się do wyrzucenia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 6 miesiąc temu #1050219 przez Dagmarka
lol, kiedy dziecko bedzie chcialo to samo zacznie rysowac, kazdy rozwija sie w swoim tempie

1 miesiąc 3 tygodni temu #1069407 przez misiu
Nigdy nie spotkałam się z tym, żebym dziecko nie chciało rysować czy kolorować. A mam w swoim otoczeniu całkiem sporo maluchów i zarówno chłopcy, jak i dziewczynki lubią kolorowanki o różnej tematyce. Dużym plusem tej aktywności jest to, że obrazki do kolorowania dla dzieci możemy znaleźć na wyciągnięcie ręki, na przykład tutaj https://blog-juniorangin.pl/kolorowanki-kiedy-siegnac-po-ten-rodzaj-cwiczen-dla-dzieci/ - wystarczy kartka papieru, kredki, farby, mazaki albo plastelina czy kolorowy papier i zabawa dla całej rodziny gotowa :)

1 miesiąc 3 tygodni temu #1069411 przez mama2synkow
Ja ze swojej strony polecam ostatni hit firmy Mudpuppy. To kolorowanki. Są różne wersje: z końmi, robotami, etc. Moim chłopakom najbardziej przypadły do gustu, takie ze śmiesznymi buźkami www.activekid.pl/mudpuppy-kolorowanka-pi...-buzki-funny-faces-6
Kolorują na wyścigi, kto pierwszy :)

mama2synkow

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

• Koszulka Regularna mama

Regularna mama

• Koszulka Brioko baby

Brioko Baby

• Dzienniczek ciąży

Dzienniczek ciąży

• Dzienniczek żywienia dziecka

Dzienniczek żywienia

• Dzienniczek żywienia maluszka