BezpiecznaCiaza112023

Jak zmotywować dziecko do rysowania...

7 lata 7 miesiąc temu #1041186 przez WiolkaKlaman
z tym rysowaniem po ścianach- mała anegdotka z mojego dzieciństwa. Podsłuchałam rozmowę rodziców, o tym że w pokoju trzeba będzie zmienić tapetę. Podkreślę, że mieli taki zamiar, a nie że chcieli już kupowac. Jak to małe dziecko, postanowiłam więc że skoro obecna tapeta jest do wymiany, trzeba ją jakoś upiększyć- wzięłam kredki i namalowałam na niej kwiatki :P
Można? Można, dodam że oczywiście jedyne co to tapeta nadawała się do wyrzucenia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1050219 przez Dagmarka
lol, kiedy dziecko bedzie chcialo to samo zacznie rysowac, kazdy rozwija sie w swoim tempie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069407 przez misiu
Nigdy nie spotkałam się z tym, żebym dziecko nie chciało rysować czy kolorować. A mam w swoim otoczeniu całkiem sporo maluchów i zarówno chłopcy, jak i dziewczynki lubią kolorowanki o różnej tematyce. Dużym plusem tej aktywności jest to, że obrazki do kolorowania dla dzieci możemy znaleźć na wyciągnięcie ręki, na przykład tutaj https://blog-juniorangin.pl/kolorowanki-kiedy-siegnac-po-ten-rodzaj-cwiczen-dla-dzieci/ - wystarczy kartka papieru, kredki, farby, mazaki albo plastelina czy kolorowy papier i zabawa dla całej rodziny gotowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 11 miesiąc temu #1069411 przez mama2synkow
Ja ze swojej strony polecam ostatni hit firmy Mudpuppy. To kolorowanki. Są różne wersje: z końmi, robotami, etc. Moim chłopakom najbardziej przypadły do gustu, takie ze śmiesznymi buźkami www.activekid.pl/mudpuppy-kolorowanka-pi...-buzki-funny-faces-6
Kolorują na wyścigi, kto pierwszy :)

mama2synkow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 10 miesiąc temu #1070915 przez tessa
Jak? Samodzielnie rysując z dzieckiem. No a jak inaczej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 6 miesiąc temu #1071342 przez hanulla
Może zamiast ślaczków, próbować już z pisaniem typowo? Tutaj jest fajna książeczka do uczenia się pisania - bookolika.pl/pokaz-produkt/elementarz-na...a-grafomotoryczne/42 daje też sporo zabawy przy tym wszystkim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 6 miesiąc temu #1071366 przez dinuss34
Bardzo dobrym pomysłem jest projektor ze stolikiem do rysowania. Dziecko stara się narysować wyświetlany kształt prze projektor na stoliku. Zabaw uczy zdolności manualnych i sprawia wiele radości. Sprawdźcie tutaj jest taki projektor Bardzo dobrym pomysłem jest projektor ze stolikiem do rysowania. Dziecko stara się narysować wyświetlany kształt prze projektor na stoliku. Zabawa uczy zdolności manualnych i sprawia wiele radości. Sprawdźcie tutaj jest taki projektor : www.kochamzabawki.eu/projektor-do-rysowa...kiem-led-p-6388.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl