BezpiecznaCiaza112023

Maty edukacyjne

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #230206 przez Gosia_Krupa
Niestety,ja dzisaj też byłam zaganiana(jak w każdy poniedziałek i środę).

My z tej firmy mamy dinozaura z piłeczkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #230912 przez gosiatko81
właśnie znalazłam fotkę z matą kółkiem, moja córka miała wtedy 7 miesięcy, a dzis już 3,7 roku :)

super się sprawdzała, ale dla juz siedzącego chociaż troszke dziecka, teraz synek się bawi :) a dinuś z kulkami sensorycznymi tez super, udało mi się kiedyś kupić w komisie za bezcen, szkoda tylko, że masę miejsca zajmuje :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #269359 przez niusiad25
ecia napisał:

My mieliśmy taką fimry Bright Starts i synek był bardzo zadowolony.
Najbardziej podoba mi siew niej że są różne możliwości rozkładania jej, dzięki czemu można dostosować ją do możliwości dziecka. Jak dla mnie tanie one nie są więc sami kupiliśmy używana w bardzo dobrym stanie:)


Ecia Twoja mata super, taka wielofunkcyjna. Ja rozważam taką


z tym że ona nie ma tych boków podginanych i wydaje mi się dość mała.
Albo taką z canpola www.pierwszyusmiech.com.pl/product-pol-4...9D-Symbol-2-290.html bo mi się ta podusia pod głowę fajna wydaje. A tak wogule to dzieci się chcą na tym bawić, czy to tylko kolejny gadżet???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #269368 przez Emme
my mieliśmy taką www.bazarek.pl/produkt/799734/mata-eduka...-sun-baby-bt004.html
jest o tyle fajna, że ma tą poduszkę i troszkę wydłużała matę, bo ogólnie miała wrażenie, że jest mała. jak córka nauczyła się przewracać na bok to się denerwowała, że nóżkami zahaczała o te pałąki. mata jest fajna, bo nie strach dziecko zostawić na chwile samo, ale nam długo nie posłużyła. poza tym te z maty są z jakby pluszu czy co to za materiał i bardzo zbierały kurz, dla mnie najlepsze okazały się puzzle piankowe- do teraz sa rozłożone.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #269371 przez justyna84
Jaka mata to nei bedzie itak bedzie za mala , tak mi sie wydaje. Ja mate kupywalam ale teraz mysle ze to zbedny zakup bo oskar juz raczkuje i nei chce sie na niej balwic , wogole nei chcial sie na niej bawic nie iwem moze to zalezy od dziecka ,ale ja odradzam kupowanie maty dziecko tez mozna zachecic zabawkami zeby sie obracalo i lepiej to wyjdzie ni ta mata .Moj nei umial dosiegnac tych zabawek! i co sie przekulal (jak mu sie udalo)to juz byl na podlodze . Wedlug mnie one sa za male !.Odradzam kupowanie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #269372 przez justyna84
ecia napisał:

My mieliśmy taką fimry Bright Starts i synek był bardzo zadowolony.
Najbardziej podoba mi siew niej że są różne możliwości rozkładania jej, dzięki czemu można dostosować ją do możliwości dziecka. Jak dla mnie tanie one nie są więc sami kupiliśmy używana w bardzo dobrym stanie:).


extra ta mata jak taka pomyslowa to pewnei ze sie sprawdzila :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #269374 przez Emme
my dostaliśmy w prezencie, tzn ja dostałam na swoje urodziny ;) gdybym miała kupować to bym się zastanowiła, tzn wcześniej byłam oczywiście za, ale teraz mam takie zdanie jak justyna- ale chyba trzeba na własnych błędach się uczyć, bo jedni zachwalają inni nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #269377 przez Emme
ta mata wygląda na spora i jest zachęcająca, znam tą firmę i jest bardzo dobra więc moze i mata też :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #269386 przez justyna84
Tak EMME ja wlasnei bylam zachwycona ,szczeze muwiac to myslalam ze jak mu kupie ta mate to on sie zacheci do tego zeby sie obracac na boki no ale niestety sprawdzilo sie to co mama podopowiadala ''nie kupuj''

sprawdzilam juz ta mate ona kosztuje 280zl łoł nie dala bym tyle :ohmy:
w sumie to mi mate kupil tesciu no ale ja chcialam bo on chcial kupic kojec a z tego co mi wiadomo to kojce sie tez nei sprawdzaja , ja go nie mam akurat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #269393 przez Monix
niusiad25 napisał:

Ja rozważam taką

Ja mam tę matę, otrzymałam ją w prezencie. Jest bardzo malutka. praktycznie w ogóle jej nie używałam, za to podusia przydała się. Moje dziecko bardzo lubiło na niej lezeć. Przydała się również przy początkach karmienia, gdy jeszcze sama nie umiała siedzieć. Poduszka - zabka ok. Mata absolutnie nie przydatna ( za mała )

Miałam też inną z canpola (również otrzymana w prenencie). Sprawdziła się tak na prawdę na krótką chwilę.Ja osobiście nawet nie miałam w planach zakupu maty i pewnie bym jej nie kupiła, ale prezent, to prezent... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #269404 przez ecia
justyna84 napisał:

Tak EMME ja wlasnei bylam zachwycona ,szczeze muwiac to myslalam ze jak mu kupie ta mate to on sie zacheci do tego zeby sie obracac na boki no ale niestety sprawdzilo sie to co mama podopowiadala ''nie kupuj''

sprawdzilam juz ta mate ona kosztuje 280zl łoł nie dala bym tyle :ohmy:
w sumie to mi mate kupil tesciu no ale ja chcialam bo on chcial kupic kojec a z tego co mi wiadomo to kojce sie tez nei sprawdzaja , ja go nie mam akurat


ja kupowałam ta matę używaną, można rozebrać boki i wrzucić całą resztę do pralki. kosztowała mnie jakieś 80 złotych i synek bawił się naprawdę długo, zwłaszcza w formie tunelu albo sam lubił się w niej zamykać:) :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #269405 przez ecia
Jakby ktoś był zainteresowany mam do sprzedania pluszową matę mamas&papas w bardzo dobrym stanie. jest to mata mojej kuzynki, nam już nie potrzebna więc prosiła żeby może spróbować sprzedać.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286325 przez gumis24
ja planuje kupic mate edukacyjna firmy baby einstein czy ktos moze taka posiada?jakies opinie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #286358 przez Angelaw
Ja nie mam w planach maty edukacyjnej...
Maly ma palak z zabawkami na foteliku do lezenia, ma tez palak na lozeczku turystycznym ktore zastapi nam kojec w salonie, do tego pewnie jakas karuzelka nad lozeczko, za duzo tych cudow...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #330332 przez KAMI
mam takie przekonanie, że maty te na pewno w dużym stopniu rozwijają dziecko. Tu coś piszczy, tu coś błyszczy.. na pewno ma to wpływ na postrzeganie i wyobraźnię maluszka. Ja raczej kupię, może uda się bardziej wypasioną używaną kupić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl