BezpiecznaCiaza112023

głęboka gondola

13 lata 8 miesiąc temu #28272 przez pchelka
Cześć dziewczyny.
Doradźcie! Byłam już praktycznie zdecydowana na wózek 3 w 1 x-lander, ale tatuś zasiał wątpliwości. Czytaliśmy i widzielismy x-landera i ma on jak na nasze oko trochę małą gondolę. dla nas jej rozmiar ma znaczenie, ponieważ Hania urodzi się koncem października więc na kilka miesięcy musi starczyć, a wiadomo - dziecinka w zimie ma na sobie sporo ubranek i musi mieć jeszcze trochę miejsca. Doradźcie które wózki mają naprawdę sporą gondolę. Może lepiej kupić tylko gondolę a później już spacerówkę parasolkę bo wygodniej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28282 przez Gosiaczek31
Hej!

Jedną z większych gondoli mają wózki Jedo. Sprawdź sobie na internecie różne modele. Czytałam, że są one również wytrzymałe i bardzo wygodne zarówno dla mamy jak i dziecka. Poza tym mają fajną opcję regulacji oparcia w gondoli czego nie ma większość wózków. No i regulacja budki bardzo cicha i płynna i można to zrobić jedną ręką. Jeszcze jedna zaleta gondoli to to, że można ją wypiąć z wózka i traktować jako bujaczek. Możesz wybrać sobie koło pompowane lub piankowe, duże lub małe z przodu, dodatkowo skrętne. No i cena w porównaniu do x-landera zdecydowanie niższa. Ale decyzja należy do Ciebie. Ja nie mam tego wózka i trochę żałuję, że go nie kupiłam.
Pozdrowionka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28293 przez monami
pchelka - ja mam właśnie x-landera XA z kolekcji 2010. Mierzyliśmy gondole różnych wózków i różnią się dosłownie centymetrami. Wszystkie są podobne, chociaż niektóre wizualnie wyglądają na większe ( to tylko złudzenie) X-lander, wbrew pozorom ma jedną z większych gondoli :) Jest niemal identyczna jak na przykład w Jedo :)

Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl