BezpiecznaCiaza112023

kącik naszego malucha :)

13 lata 5 miesiąc temu #39775 przez jedynaczka
z tego co ja zauważyłam kwestia bałaganiarstwa, zależy od charakteru, a nie od nauki.
Są dzieci które nie bałaganią, a są takie jak Mikołaj które wszystko wydzierają, wyrzucają, rozrzucają i mamy w mieszkaniu mega artystyczny zabawkowy nieład ;D
Mikołaj jak tylko zauważy że np. układam książeczki to od razu wszystkie leżą na podłodze spowrotem ;D
ale taki jego urok i mnie to już nie przeszkadza :)

a jak eM śpi, to ja odpoczywam a nie chodze ze szmatką :P
oj mamuśki oby Wam to przeszło bo jeszcze dużo przed Wami :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39818 przez _aga86_
Moj M mowi, ze jestem "pedantka" zawsze wszystko musi byc na swoim miejscu;) Ale... jezeli chodzi o rozrzucone zabawki wmomencie gdy Julcia nie spi- nie przeszkada mi to (na poczatku tylko chodzilam i sprzatalam tego, czym sie nie bawila) naszczescie mi przeszlo:) Owszem jak Julka idzie spac to wczesniej wszystko sprzatam tak samo przed wyjsciem na spacer. Aczkolwiek w ciagu dnia non stop zabawki sa porozrzucane. Ciesze sie, ze mi przeszlo, bo naprawde mam dzieki temu troche wiecej czasu dla siebie :D
Jedynaczka mam to samo- jak tylko Julka widzi, ze cos ukladam zaraz sie tym interesuje i spowrotem laduje to na podlodze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41184 przez makaja
A ja mam pytanie dotyczące przewijaka.
Zastanawiam się nad kupnem przewijaka takiego, co się nakłada na łózeczko, ale do końca nie jestem przekonana , bo uważam , że dzidzia szybko z niego wyrośnie......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41187 przez alutka1011
Ja nie mam bo stwierdziłam że jest to zbyteczny zakup i będe na łóżku przebierać mała ale jak kiedyś bylam u koleżanki to własnie miała przewijak i teraz bym przy drugim dziecku napewno kupiła.Nie trzeba się schylać kręgosłup nie boli itd... a z pół roczku pewnie sie to przyda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41188 przez MoNiaaa
ja nie wyobrazam sobie zycia bez przewijaka. to straszna wygodabo mozesz na stojaco przebrac maluszka bez schylania czy klekania.zwlaszcza po porodzie jak ciezko nawet chodzic nie wspomnw o siadaniu to lepiejh stanac i przebrac bez problemu i bolu :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41189 przez sylwus136
ja dostałam od przyjaciółek na prezent
ale szczerze raz go uzyłam i mi się nie przydawał
wolałam zawsze małemu cos pod dupke podłozyc i przebrac do na tapczanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41196 przez wiola
Ja nie kupowałam przewijaka,wydawał mi się zbędny juz jak dziecko ma ok 5 miesięcy trzeba uważać,ja przebieram na łóżku,kwestia upodoban,pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41200 przez _aga86_
Ja tak jak wiola nie kupowalam przewijaka- wydaje mi sie zbedny. Jak dla mnie najwygodniej bylo na lozku- do teraz tak przewijam. Przy drugim dziecku rowniez nie bede kupowala przewijaka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41253 przez makaja
Ja mam troszkę zdezelowany kręgosłup więc zakupię ptrzewijak, tylko
który jest lepszy taki na łóżeczko, czy taki osobny ? z racji tego , że nie będę miała zbyt dużo miejsca w pokoju wolałabym taki nakładany na łóczeczko, ale obawiam się, że lada chwila i maluszek z niego wyrośnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41256 przez alutka1011
chyba lepszy bedzie na łóżeczko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41258 przez MoNiaaa
ja mam na lozeczko i jestem zadowolona. tylko sa dwa rozmiary wiec zmierz sobie lozeczko zebys za malego nie kupila

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #41298 przez sloneczko
to ja sie pochwale co wlasnie skoczylam robic na drzwiach od pokoiku Laury,od narodzin wszystko bylo oprocz tych literek LAURA.

p.s te literki mialy byc nad lozeczkiem na scianie, ale niestety nie chca sie trzymac, a nie bede walic mlotkiem, dlatego sa na drzwiach.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41308 przez MoNiaaa
urocze :) od razu wiadomo ze to pokoik malej ksiezniczki :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41321 przez wiola
Slicznie,jak ładnie,tak kolorowo. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #41361 przez Manga
Sloneczko - fajne te literki :) Ja też planowałam zrobić taki napis dla Aleksa, ale wciąż pracę odkładałam i Aleks nie ma ich do dziś. Ma za to statki na ścianie mojej roboty (może kiedyś wkleję fotkę).

Co do przewijaka... Ja nie miała, ale używałam do tego celu stołu w kuchni (i to grubo ponad rok stół ten był wyłączony ze swojej właściwej funkcji). Schylanie dla mnie byłoby na pewno uciążliwe, nie wiem natomiast czy przewijak może też służyć tak długo (na ile wystarcza miejsca dla dużego roczniaka, na ile jest stabilny itp).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl